Įkraunama...
Įkraunama...

Rudaminos vaikų darželis

Sveikutes.Norejau suzinoti daugiau apie si darzeli. Gal kaz vedate savo vaikuti i si darzelis. Kokia ten aplinka, ar ne prie pat gatves, kaip aukletojos.

Is anksto aciu uz info.
Atsakyti
Prieš 5 metus dirbau šitam daržely-muzikos vadove ir auklėtoja pusę etato, tai labai gerai pažįstu to darrželio vedėją.. Tik vat nežinau, ar auklėtojų daug pasiketusių yra-vis ruošiuosi nuvažiuoti tenai, bet vis laiko pritrūksta.. ax.gif O apskritai tai labai daug gero galiu pasakyt iš to laiko, kai ten dirbau-naujai restauruotas darželis, jaunas auklėtojų kolektyvas.. thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražus darželis wub.gif . Toliau nuo gatvės, nedidelis, gražus kiemas thumbup.gif . Bet jis labai mažas, į jį užrašo vaikučius tik gimusius. Kadangi mes nebuvom užsirašę, tai mūsų ir nepriėmė. Niekaip neišėjo su direktore sutart, sakė net nesiųlyt dovanų, negali niekaip priimt verysad.gif . Tai dabar vežiojam į miestą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2007 04 20, 09:07)
Labas rytas, o man kamštis išeidinėja, ir nuo vakar ryto pilvą skauda kaip per mm  ax.gif  net naktį blogai miegojau  doh.gif

o sis darzelis lietuviuku ar lenku vaikukiu? rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis,
man irgi butu labai idomu suzinot apie si darzeli, nes uzrasiau i ji savo vos gimusi berniuka, o paskui pamaciau, kad uz mokyklos yra dar vienas darzelis, tai dabar net nebezinau - ar nepaskubejau, nes aname ir lopselis yra, o laiko uzeit i ta didesniji darzeli pasniukstinet tai vis nera. schmoll.gif
Atsakyti
sveikos.mano vaikas lanko Rudaminoj darzeli-lopseli.Jam dar nera tryju tai lankom lopseli lenku darzelyje.Tai esam labai patenkinti biggrin.gif Viskas nauja ,daug zaisliuku nu istikruju labai grazu.Ir aukletoja labai faina lotuliukas.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti del lenkisko lopselio-darzelio, gal kas lanke, kokie butu atsiliepimai, ar viska patinka, kaip aukletojos. Mes planuojam nuo pavasario lankyti si darzeli.
Atsakyti
QUOTE(elicik @ 2008 11 25, 11:00)
sveikos.mano vaikas lanko  Rudaminoj darzeli-lopseli.Jam dar nera tryju tai lankom lopseli lenku darzelyje.Tai esam labai patenkinti biggrin.gif Viskas nauja ,daug zaisliuku nu istikruju labai grazu.Ir aukletoja labai faina lotuliukas.gif



Gal zinot, ar i lenku darzeli priima tik lenku vaikucius? Gal jie turi ir lietuviuku lopselinuku grupe?
Mes esam uzsirase lietuviu darzelyje, bet ten tik nuo 3 metu priima...
Atsakyti
QUOTE(dauga @ 2007 01 29, 14:14)
Labai gražus darželis wub.gif . Toliau nuo gatvės, nedidelis, gražus kiemas thumbup.gif . Bet jis labai mažas, į jį užrašo vaikučius tik gimusius. Kadangi mes nebuvom užsirašę, tai mūsų ir nepriėmė. Niekaip neišėjo su direktore sutart, sakė net nesiųlyt dovanų, negali niekaip priimt verysad.gif . Tai dabar vežiojam į miestą 4u.gif

Jo su vietom ten problema mes uzsirasem truputi irgi paveluotai kai mums buvo 5 menesiai tai sansu patekt beveik nera esam eileij 27.
Atsakyti
Lanko mano panelė nuo rugsėjo. Puikus darželis, superinės auklėtojos ir apskritai viskas labai perfect!
Atsakyti
Gal kas daugiau girdejo apie muzikos pamokas kudikiams vykstancias darzelije? Girdejau, kad 60 lt kainuoja menesiui, gal kas lanko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2009 11 12, 14:51)
Gal kas daugiau girdejo apie muzikos pamokas kudikiams vykstancias darzelije? Girdejau, kad 60 lt kainuoja menesiui, gal kas lanko? smile.gif


Mes lankom nuo 5 men (dabar jau 1,5 metu) - man laaaaabai patinka smile.gif Vaikui irgi patinka, megsta daineles klausytis, kartoja judesius. Manau, kad tikrai smagus ir naudingas dalykas vaikui smile.gif Mokytoja labai faina thumbup.gif
Atsakyti