Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

QUOTE(Asta1 @ 2007 04 27, 07:04)
mano didzioji ir lanko muzikos mokykla groja fleita patenkinta tik dabar uzsimane gitara ismokti as noreciau kad pianionu nezinau gal leisti jai paciai rinktis g.gif

Juk ne pati grosi, o dukra tai tegu ji ir renkasi.
Atsakyti
QUOTE(Devyndarbe @ 2007 04 17, 22:42)
Mano mazasis lanko J.Kačinko m.m. chorinį dainavimą,kol kas tik O klasė,rudenį reiks rinktis instrumentą,tai visi 16 berniukų nori gitaros doh.gif  lotuliukas.gif tuomet dar prisidės ir solfedžio pamoka, noras dar kol kas nedingo,labai juos visus motyvuoja kelionės tongue.gif kaip tik arteja perklausa į dainų šventę, tai kai mokytoja pasakė važiuosim į vilnių,atidainavo mačios perfect... biggrin.gif
darželyje dar dramos būrelį lanko, buvo dar ir į šokius numynęs pats su grupės draugais,bet su MB pristabdėm,sakom gal jau užteks,dirbt teks tik tamstos lavinimui tongue.gif


g.gif Tai tokio vaiko neleisi į Balsio menų gimnaziją?
Atsakyti
QUOTE(Rela @ 2007 04 27, 08:08)
Juk ne pati grosi, o dukra tai tegu ji ir renkasi.

Kartais reikia tiems vaikams truputėlį ir pakoreguoti, nes nelabai kartais patys gali viską protingai pasverti. mano dičkė jau šiemet baigia muzikos mokyklą niekada nepasakė kad jau nebenoriu nebeisiu, tiesiog priėmė tai kaip mokyklą ir kurią reikia baigti. Tiesiog pirmoje klasėje aš jai pasakiau kad aš jai suteikiu galimybę įsigyti papildomą išsilavinimą kuris gyvenime nepamaišys. Tik buvo tokia sutartis kad kai baigs tai tada eis kur norės. tai per tuos metus tų norų buvo oi ir žirgynas ir teatrasir t.t. dabar sako kad eis šokti.Viską galima išspresti, o paspausti tai tikrai reikia ir tikra tiesa, kad kuo vaikas labiau užsiėmęs tuo daugiau turi energijos ir geriau visur spėja. Mažiukus irgi abu leisiu į muzikos mokyklą.
Atsakyti
mano abu kulniuoja į meno mokyką.abu pasirinko ko nori,sutarėm kad eis iki galo ir kol kas abu labai patenkinti.sūnus eina į šokių 1klasė, dukra į choro 6kasę. biggrin.gif

aš sutinku su tuo kad kuo užimtesni vaikai tuo labiau visur suspėję. išmoksta planuoti savo laiką.tik nereikia jų versti jei nenori lankyt nuo pradžių-juk neveltui posakis yra,,per prievarta myimas nebūsi". unsure.gif
Atsakyti
Maniškė pernai pabaigė styginių skyrių,groja smuiku.Didžiausia problema buvo solfedis,bet ir jį sugebėdavo išmokti.Užtata dabar,kai eina tik pas specialybės mokytoją,keliauja pasišokinėdama,nes groja tik savo malonumui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arktos @ 2007 05 13, 17:39)
Maniškė pernai pabaigė styginių skyrių,groja smuiku.Didžiausia problema buvo solfedis,bet ir jį sugebėdavo išmokti.Užtata dabar,kai eina tik pas specialybės mokytoją,keliauja pasišokinėdama,nes groja tik savo malonumui mirksiukas.gif



ax.gif O nuo kada taviškė pajuto malonumą groti, tai yra nuo kada nereikėjo versti ar priminti,kad reikia pasigroti?
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2007 05 15, 11:25)
ax.gif O nuo kada taviškė pajuto malonumą groti, tai yra nuo kada nereikėjo  versti ar priminti,kad reikia  pasigroti?

Tada,kai išlaikė baigiamuosius egzaminus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Arktos @ 2007 05 15, 19:12)
Tada,kai išlaikė baigiamuosius egzaminus cool.gif



doh.gif tai kas manes laukia jei mažoji tik į pirmą klasę žygiuos. Vaje, vaje.
Atsakyti
Iš tiesų svarbu leisti vaikui rinktis ir stipriai savo nuomonės nepiršti - dukra nuo mažų dienų "barškindavo" žaisliniu sintezatoriumi ir norėjo rinktis pianiną. Tačiau MB "praplovė" smegenis, kad tai griozdiškas instrumentas, kurį ir pastatyti nelabai kur turim ir nusivežti nelabai kur galima bus. To pasekmė - metus pralankė smuiką, kurio nekentė kaip nežinau ko ir su kuriuo elgtis taip ir neišmoko, nors sugebėjimų tai buvo sočiai ir pralankė metus. Šiemet ėmiausi iniciatyvos ir pradėjolankyti fortepijoną - į muzikos mokyklą eina be ašarų, namuose pagroja ir be priminimų ir jau pakoncertuoti spėjo.
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2007 05 16, 13:35)
doh.gif tai kas manes laukia jei mažoji tik į pirmą klasę žygiuos. Vaje, vaje.


sveiki, įsiterpsiu ir aš
Maniškis šiais metais baigė pirmą styginių klasę, mokosi groti smuiku. Metai tikrai buvo nelengvi. Bet kartu ištvėrėm. Jis kasdieną (na beveik) namie grodavo po 1 val., tad rezultatą pasiekėme neblogą. Bet aš tuo metu būdavau greta, net knygos neskaitydavau, na kartais patapydavau paveikslus. Tai jam linksmiau budavo, kad ne vienas ir aš stebėdavau, kad taisyklingai stovėtu, laikytų smuikelį, nes patys pirmieji žingsniai muzikoje, kaip ir dailėje, labai svarbūs. Tik muzikoje dar sunkiau. Juk taip sunku prisiversti mažiukui daryti kažką, kai kiti lauke tuo metu žaidžia.
Atsakyti
QUOTE(Arktos @ 2007 05 13, 18:39)
<...>Didžiausia problema buvo solfedis,bet <...>

Jeigu norit sužinot, kaip seksis solfedžio, tai pasižiūrėkit, kaip vaikui einasi matematika. Jei su matematika bėdos nėra, tai ir su solfedžio nebus. Solfedžio yra ne kas kita, kaip muzikos matematika. Beje, "muzikanto", nemokančio solfedžio, nelaikau muzikantu, vertu šio vardo. Apskritai, man tiesiog juoką kelia studentai, stojantys į muziką ir taip tikėdamiesi "pabėgti nuo matematikos" (esu dirbęs su jais)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dmu: 16 gegužės 2007 - 15:10
QUOTE(dmu @ 2007 05 16, 15:08)
Jeigu norit sužinot, kaip seksis solfedžio, tai pasižiūrėkit, kaip vaikui einasi matematika. Jei su matematika bėdos nėra, tai ir su solfedžio nebus. Solfedžio yra ne kas kita, kaip muzikos matematika. Beje, "muzikanto", nemokančio solfedžio, nelaikau muzikantu, vertu šio vardo. Apskritai, man tiesiog juoką kelia studentai, stojantys į muziką ir taip tikėdamiesi "pabėgti nuo matematikos" (esu dirbęs su jais)...

Maniškė matematikos olimpiadose dalyvauja ir netgi laimi,visad turi 9 arba 10,bet solfedis nebuvo mėgstamas dalykas.Nesakau,kad ji nemoka solfedžiuoti schmoll.gif Tiesiog nepatiko pats dalykas.Juk mes kalbame lietuvių kalba,bet nemanau,kad daug kas pasakytų,jog mokykloje patiko šitą kalbą mokytis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Andro @ 2007 05 16, 12:35)
doh.gif tai kas manes laukia jei mažoji tik į pirmą klasę žygiuos. Vaje, vaje.

Aš manau,kad daug kas priklauso nuo mokytojos ir vaiko nusiteikimo ax.gif Prisimenu saviškės pradžią-smuiko iš rankų nepaleisdavo,vėliau ėmė keistis mokytojos, o kadangi maniškė gana jautri,tai ir sureaguodavo.Dar vienas dalykas...Juk reikia groti privalomus kūrinius ir ne visi jie prie "dūšios" limpa, tačiau minties mesti muzikos mokyklą niekada nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arktos: 16 gegužės 2007 - 15:22