Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų dažymas

Rytais taip noisri ilgiau pamiegoti blush-anim-cl.gif , tad noreciau nusidazyti blakstienas chemiskai kokiam grozio salone. Niekad nedariau sios proceduros, tai nezinau, ar labai smarkiai dazymas pakenkia blakstienoms. Kokie jusu atsiliepimai? teigiama/neigiama nuomone? Kokiame salone patariat dazytis?
Atsakyti
As neseniai pradejau dazyti, kol kas esu patenkinta, po kiek laiko nublunka, bet siaip laiko tikrai sutaupai. wink.gif
Atsakyti
kiek zinau tai l kenkia,silpnina ir t.t,ir reik valytis paakius kiekviena d smile.gif
Atsakyti
aš dažau gal jau kokius 1,5 metų, maždaug kartą į mėnesį. Man tai tušo neatstoja, nes tušas blakstienas vis tiek pastorina ir paryškina. bet šiaip smagu, ypač vasarą, gali nesidažyt, lįst į vandenį ir neišlįst kaip pelkių gražuolė pajuodusiais paakiais rolleyes.gif . o kad blakstienom kenkia, nepastebėjau. kol kas tikrai nesiskundžiu.
Atsakyti
Aš dažau jau gal 10 m maždaug kas 2 mėn, nes blakstienos ilgos bet gana šviesios. Taigi ir neišbyrėjo dar smile.gif. Svarbiausia nueit į normalią kirpyklą, ne į kokią senovišką, kur prasti dažai ir graužia akis. Dar Kaune yra tokių vietų.
Atsakyti
o man kazkaip nepasiseke su tom blakstienom... antakius tai jau seniai dazausi, dabar isigudrinau pati namuose nusidazyti.. tai va praeita vasara uzsimaniau ir as i kurorta vaziuoti su "naturaliai" juodom blakstienom biggrin.gif
nuejau i salona, uztepe man ten ant blakstienu ir liepe sedeti nemirksint, nezinau, ar as blogai uzsimerkusi buvau, ar dazai kokie per skysti - nezmoniskai griauzti aki pradejo, toks jausmas, kad kas acto i aki butu pripyles, tai greit liepiau nuvalyti (aisku blakstienai net nespejo pajuoduoti) ir isejau paraudusiom triusio akim is salono, mad.gif
Atsakyti
As irgi karts nuo karto kosmetologijos kabinete antakius ir blakstienas nusidazau. Nezinau, ar dazymas "padejo", bet antakiuose pradejo augti balti plaukeliai, ta prasme ne "skysti", bet stiprus ir ilgi blink.gif g.gif Vis israunu, arba kai padazo - geriau atrodo. Dazo gerais dazais, nepastebejau, kad blakstienos ar antakiu plaukeliai sipnesni butu, kaip tik atrodo sveikesni. Menesiui uztenka.
Atsakyti
nuejau ir as pabandyti nusidazyti blakstienu, galvojau kadangi sportuoju ir plaukioju, tai geriau bus... bet man nepatiko!!! tos nudazytos blakstienos nieko nepagrazejo, artodo kaip nedazytos. Aisq kieno baltos blakstienos tai yra iseitis, bet mano tokios pilkos, o dazymas nieko nepadare grazaus.. man truko tuso pabreziamu, pajuodinamu blakstienu... taigi likau istikima tusui...
Atsakyti
Koki grozio salona galetumet rekomenduoti Kaune?
Atsakyti
Man tai labai patinka, kai dazausi antakius tada ir blakstienas. Kad kenktu dazai nepatebejau, taciau tuso vistiek reikia, nors del blakstienu tankumo.
Atsakyti
As girdejau,kad blakstienas galima chemiskai ir uzriesti tk nezinau kiek tai kainuoja g.gif
Atsakyti
Na,mano uošvienė jau turbūt tikrai daugiau nei dvidešimt metų dažosi blakstienas ir antakius,tai antakiu beveik nebeturi natūralių,o blakstienos.... Jos taip nutrumpėjo jai,kad man vien pagalvojus apie chemišką blakstienų dažymą greit atšoksta fantazija. Beabejo,dar nelygu kas dažo ir kokiom priemonėm. Anksčiau ir kokybė atitinkama būdavo. Dabar gal viskas daroma kokybiškiau,bet aš kažkaip tam nesiryžtu ir nelabai matau prasmės,nes ką susigadinsi,to neatstatysi taip lengvai. Aš jau geriau sugaištu daugiau laiko,bet prieš dažantis blakstiens jas dar ir pastiprinu spec. skysčiu. thumbup.gif
Atsakyti