Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika važiuojant automobilyje

Vat susiduriau su problema... uzsisakem automobili ir klausia kokia muzika noresime klausytis... nu dieve mano jau seniai lietuviska estrada pamirsau, mergaites, pasiulykite keleta ideju ko panoreti?
aciuuu
Atsakyti
Kad čia turbūt neįmanoma patarti - ką pati mėgsti? su kuo būsi mašinoje? jei limuzinas su visu pulku, tai ką nors linksmo, jei tik su jaunikiu, tai kažką, kas abiems patinka...
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 02 21, 21:08)
Vat susiduriau su problema... uzsisakem automobili ir klausia kokia muzika noresime klausytis... nu dieve mano jau seniai lietuviska estrada pamirsau, mergaites, pasiulykite keleta ideju ko panoreti?
aciuuu


Aisku, kad tokia, kokia priimtina jums mirksiukas.gif Pasidarykit kompakta tokiu dainu kokiu jums norisi - ar tai linksmu, romantisku, kazkokios klasikines muzikos..
Atsakyti
As propaguoju Kerbedi,Vysniauska thumbup.gif Oi tokiu dainu tai bus thumbup.gif Labai patinka.Bet klausimas tai idomus... g.gif Kaip galima pasakyti,kokia muzika jums klausyti g.gif
Atsakyti

 ! 
Forumo temų skelbimo taisyklės reikalauja temos pavadinimą  rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
Atsakyti
Prisiminus musu atveji dar ir dabar juokiames lotuliukas.gif
Prisiraseme du pilnus kompaktus, dainu ivairove didele bigsmile.gif Buvome nusiteike,kad klausysim muzikele grazia,o teko klausyti Lietuvos radija visa kelia lotuliukas.gif
Vaziavome su Crysler,o klausem Lietuvos radija lotuliukas.gif Nors aparatura galinka masinoj buvo,taciau vairuotojas neistyres jos ir nezinojo kaip kompakta uzdeti blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei manes klaustu, tai sakyciau, kad išrinktų savo nuožiūra pati firma ką nors gražaus ir be necenžūrinių žodžių. Dabar bandau prisimint, kas pas mus per vestuves mašinoj grojo, tai net neįsivaizduoju. Ir iš vis tik viena- mūsų pirmojo šokio melodija, man iš viso vestuvių repertuaro užsiliko... lotuliukas.gif
Atsakyti
as nusprendziau irahyt savo diska ir tegul paleidzia ... jeigu gales 4u.gif
Atsakyti
Užsiprašykit kokio metalo blink.gif
Vis linksmiau bus mirksiukas.gif
Atsakyti