Įkraunama...
Įkraunama...

Niekaip nesusergu

Laba diena.Ilgai delsiau,kol ryžausi parašyti jums ax.gif
Beveik metus nešiojau spiralę,tačiau per tuos metus taip ir neapsipratau su ja verysad.gif . Menstruacijos būdavo skausmingos, ilgos, gausios.KArtais prireikdavo vaistų,kad nustočiau kraujuoti.Paskutiniais mėnesiais nebegalėjau kęsti skausmo.Neištvėrus nuėjau pas ginekologą.Echoskopo pagalba,gydytojas pasakė,kad mano spiralė yra netinkamoj vietoj,t.y. ne gimdoj,o take,todėl ją reik šalinti.Pasirodo,aš ją išgimdžiau verysad.gif ir dar ji manęs visiškai nesaugojo nuo pastojimo ir dar sukėlė uždegimą.Gydytojas nėštumo jokio nematė.Man išėmė spiralę,išrašė geriamų vaistų Metronidazolum ir dar žvakučių.Spiralę pašalino tą pačią dieną,nemenstruacijų metu.
Paskutinės mano menstruacijos prasidėjo sausio 20-baigėsi 28.Vasario 2 išimė spiralę,vasario 15 d pasirodė kraujingos išskyros,bet tuo viskas ir baigėsi.Lyg šiol dar niekaip nesusergu,nors jausmas toks,kad esu smarkiai tam pribrendus verysad.gif Nėštumo testo nesidariau,nes apžiūros metu,gydytojas nėštumo jokio nematė.
Menstraucijos pakankamai reguliarios.Svyruodavo apie 24-28 dienas.Vieną kartą buvo taip,kad 2 mėnesius nebuvo mėnesinių,bet tai buvo seniai.
Ar galėjo spiralės išėmimas sutrikdytį ciklą?Ar galiu būti nėščia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunis: 22 vasario 2007 - 11:08
Vasario 2 gydytojas ir negalėjo matyti nėštumo, nes pastijimas įvyksta būtent apie ciklo vidurį. Todėl atlikite testą.
Atsakyti