Įkraunama...
Įkraunama...

Obuolių sidro kapsulės

Minu dviratį biggrin.gif sunku.. oj kaip sunku.. bet keli kg nutirpo smile.gif geriau mažais žingsneliais į priekį negu dideliais pirmyn, bet dvigubai po to atgal smile.gif
Atsakyti
tiesa sakant tai visai nepadejo jos man. na bet cia nuo kiekvieno organizmo priklauso kai kam gali ir padeti smile.gif
Atsakyti
stebuklingu poveikiu nera nei vienu tableciu, taciau man sie papildai padejo kiek kitaip- susireguliavo virskinimas, pagreitino medziagu apykaita.kol kas tik 2 men.kaip geriu, taciau nezadu mest ax.gif
Atsakyti
GEriu dvi savaites po viena GAmtos namu tablete, galiu drasiai pasakyti, kad man asmeniskai numalde nenormalu saldumynu potrauki ir po ju man apetitas susinormalizuoja, jokio noro nera persivalgyti. TAi to pasekoje, gal ir siek tiek pavyks suliekneti, nors pacios jos kilogramu netirpdo. NEt neidomu, pasiemiau Snickersa, ir is ipratimo suvalgiau be jokio kaifo, kazkoks net lengvas pykinimas nuo ju, kaip pirma snestumo savaites. Zodziu, kazkiek veikia, gaila, kad esu uzsieny ir tuoj pokutis baigsis...
Atsakyti
ar dar vis yra naudojančių šias kapsules? kokie rezultatai?
Atsakyti
geriu kuri laika bet nejaucio jokio poveikio :/
Atsakyti
As irgi geriau kapsules 3 men. ,bet nenumeciau nei gramo.
Atsakyti
QUOTE(subalansuota @ 2004 11 26, 13:27)
Sveikos. Gal kas bandė obuolių sidro tabletes lieknėjimui? Ar jos padeda sulieknėti? Ar tai tik blefas? g.gif

man padejo sios kapsules ax.gif
Atsakyti
svorio pokyčių nepastebėjau, bet savijauta-geresnė, nes išgerdavau ryte kapsule, užsigerdavau vandeniu, po keliolikos minučių papusryčiaudavau ir.... į tualetą...tai labai pagerina savijautą, be kapsulių to nebūdavo...o dabar jau kuris laikas negeria kapsulių, išgeriu ryte vandens stiklinę, taip pat papusryčiauju ir...atsirado refleksas...tad galiu teigti, kad mažais kaštais ir su trupučiu pastangų (nepamiršti išgerti kapsulę, vandens, susiplanuoti rytą taip, kad būtų laiko visa tai padaryti) ir susitvarkiau žarnyną....nevartoju jau pusmetį, o įpročiai išliko;)
Atsakyti
aš ir jas geriu, svoris nekrinta, o apetitas kažkodėl padidėjo, netgi turiu įtarimą, kad būtent nuo jų verysad.gif
Atsakyti
Liekninančios tabletės - http://tonzes.com/slimlt.htm
mano pazistama numete 11 kg per tris savaites.. rezultatai ispudingi. 
Atsakyti