Įkraunama...
Įkraunama...

Sodros vykdomos išmokos: pensija, kompensacijos,

QUOTE(JOLANCIUK @ 2014 07 01, 15:22)
https://dpsdr.vlk.lt/PublicSearch.aspx
Cia galima ziureti ar esat drausta ar ne.
Nekonkretus klausimas.

Ačiū labai, parašyta kad apdrausta, o iki kada gal dar kur būtų galima sužinoti?
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 07 01, 21:22)
o iki kada gal dar kur būtų galima sužinoti?

Kol bus mokamos įmokos Sodrai. Mes juk nežinom, dirbat pagal darbo sutartį, esat VPA, dirbat su patentu, turit neįgalumą ir t.t.
Atsakyti
Taigi kad dirbau rinkimų komisijoj, dabar jau nebedirbu ir nežinau kada čia eiti registruotis į biržą. Nenoriu skubintis nes kitas darbelis laukia kažkada poros mėnesių laikotarpy unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 02 liepos 2014 - 12:00
QUOTE(Thea! @ 2014 07 02, 12:59)
Taigi kad dirbau rinkimų komisijoj, dabar jau nebedirbu ir nežinau kada čia eiti registruotis į biržą. Nenoriu skubintis nes kitas darbelis laukia kažkada poros mėnesių laikotarpy  unsure.gif

Na siaip tai iki menesio galo reiketu uzsiregistruoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 02 liepos 2014 - 12:50
QUOTE(Thea! @ 2014 07 02, 11:59)
Taigi kad dirbau rinkimų komisijoj, dabar jau nebedirbu ir nežinau kada čia eiti registruotis į biržą. Nenoriu skubintis nes kitas darbelis laukia kažkada poros mėnesių laikotarpy  unsure.gif

nelaukite , ypač jei nedarbo draudimo išmokos priklausytų, tada ir stažas "eina" stovint DB .
Atsakyti
QUOTE(Anecka @ 2006 06 02, 10:11)
Moterys nuo 1967 metų dirba kranininkės pareigose. Gimimo metai 1950. Cechas yra uždaras kur toj pačioj patalpoj dirba ir suvirintoja.
Yra įstatymas, kad teisę gauti kompensaciją už ypatingas darbo sąlygas turi nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai iki 1995 m. sausio 1 d. dirbę įstatymo nustatytą laiką ypatingomis darbo sąlygomis.
Vyrai, dirbę ne mažiau kaip 12,5 metų, o moterys - 10 metų kitus darbus sunkiomis darbo sąlygomis numatytus Lietuvoje galiojusiame gamybų, cechų, profesijų ir pareigų antrajame sąraše;
Ilgai iešokjau to sąrašo (išduotas TSRS 1956 m. ir SODRA iki šiol juo naudojasi), kol pagaliau viena forumietė iš Rusijos man atsiuntė.

Skambinau į Sodra. Tai kiekviena kartą gaunu skirtinga atskaymą. Tai kompensacija priklauso, tai kranas tui būti būtinai bokštinis, tai negali gauti. Kur tiesa ir kame problema?

Atsakyti
Ar dabar būna našlių pensijos? Skaičiau pas juos ir nesuprantu- jei abu sutuoktiniai nėra pensijinio amžiaus, tačiau mirusysis dirbo+turėjo neįgalumą, tai kaip tokioje situacijoje?
Atsakyti
sveiki, esu VPA, antruosius metus noriu perrasyti vyrui,as kaip suprantu aš lieku vpa tik vyras gaus 40proc ismoka? klausimas tada del manes, jeigu as gryztu i darba ir susirgus man paciai ar kitam vaikui bus mokama slaugos ismoka?
Atsakyti