Įkraunama...
Įkraunama...

Svoris nustojus žindyti

ir man krito, kol zindziau.neseniai baigiau, jau kaip nenoriu, kad kg sugriztu doh.gif
Atsakyti
Man pradėjo kristi svoris tik kai prasidėjo mm iki tol vaikščiojau su savo plius penkiolika kg.. net baisu pagalvot smile.gif

Baigius maitinti manau svorio nepriaugsiu smile.gif
Atsakyti
Tikrai čia individualu... Man po gimdymo svoris kažkiek krito žinoma, bet normaliai pasijautau tik nustojus maitinti. Na pradžioj po gimdymo apie figūrą aišku negalvojau, kad tik pienelio būtų mažyliui smile.gif vėliau jau norėjosi tuos 3-4 kg papildomus numesti, stegdavausi ir valgyt mažiau, ir eit pasivaikščiot daugiau... rezultatų beveik jokių. O kai prieš porą savaičių berniūkštis maitinimo jau atsisakė, atrodo per tas porą savaičių ir sukūdau, nors nedariau visai nieko smile.gif telpu ir į senus džinsus dabar... biggrin.gif
Tai kam svoris nekrenta, linkiu neprarasti vilties smile.gif taip, žindymui reikalinga energija, bet hormonai irgi daro savo.
Atsakyti
Kai maitinau, svoris krito, taciiu po truputi, manau, kaip ir turi buti. Baigus maitinti, drastiskai pasikeite maitinimosi iprociai ir maistas, kuri valgau, nesinori bulviu, sureliu ir pan. Svoris eme lekte lekti. Taciau su dviem maziukais vaikais ir negali buti stambi, nera laiko kada ir atsisesti...
Atsakyti
QUOTE(Gerbera123 @ 2010 03 21, 15:47)
Tikrai čia individualu... Man po gimdymo svoris kažkiek krito žinoma, bet normaliai pasijautau tik nustojus maitinti. Na pradžioj po gimdymo apie figūrą aišku negalvojau, kad tik pienelio būtų mažyliui smile.gif vėliau jau norėjosi tuos 3-4 kg papildomus numesti, stegdavausi ir valgyt mažiau, ir eit pasivaikščiot daugiau... rezultatų beveik jokių. O kai prieš porą savaičių berniūkštis maitinimo jau atsisakė, atrodo per tas porą savaičių ir sukūdau, nors nedariau visai nieko smile.gif telpu ir į senus džinsus dabar...  biggrin.gif
Tai kam svoris nekrenta, linkiu neprarasti vilties smile.gif taip, žindymui reikalinga energija, bet hormonai irgi daro savo.

kaip fainai thumbup.gif
neseniai ir aš baigiau maitinti,tai dabar laukiu kas bus g.gif aišku norėčiau, kad svoris kristu, be abejo rolleyes.gif
Atsakyti
Tris vaikus žindžiau ir tai neturėjo jokios įtakos mano svoriui.
Atsakyti
Baigus maitinti mano svoris taip pat nepakito smile.gif
nors zinoma norejosi kad kristu rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Maitinant krito, ko mažiausiai reikėjo ir norėjosi schmoll.gif . Baigus laikosi, bet ir neauga, kaip norėtųsi ...
Atsakyti
o as nebezinojau ka daryt , kai vaikui pute pilvuka, tai valgydavai visiskas nesamones doh.gif daug ivairiu sasu pusryciu , dribsniu su pienu puodais didziausiais , sugebejau prisiaugint gelbejimosi rata , kurio nepavyko numest ( na as ir nelabai stengiausi ) blush2.gif zodziu po gimdymo sveriau 56 , o po 8 menesiu maitinimo ir besaikio valgymo is nezinojimo kaip maitintis, sveriau 65 kg , ir sekmingai juos turiu iki siol ... doh.gif tikiuosi su antru kudikiu uzteks proto maitintis sveikai ir nebepriaugt papildomu kg blush2.gif
Atsakyti
ech nekrenta man svori nei maintinant, nei nemaitinant sad.gif
ir siaip zindant labai norisi valgyti bandeles ir batonus, tad svoris tik auga man.
paziuresim, kaip bus kai baigsiu antraji zindyti
Atsakyti
na man cia ir naujiena kad svoris krenta nebemaitinant. tai su pienuku vaikas suvalgo apie 400 koloriju, ir valgau as tik sveika liesa maistavirta mesa truputi varskes zuvyte...tai sekmingai kustu, tai kai baigsiu maitint ir pradesiu valgyt viska tada manau priaugs kokie 2 kg g.gif g.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunatikas: 22 rugpjūčio 2010 - 14:29
QUOTE(vaižgantė @ 2010 04 28, 14:25)
Tris vaikus žindžiau ir tai neturėjo jokios įtakos mano svoriui.

Man taip pat verysad.gif
Atsakyti