Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prisiversti pabaigti mokslus?

Labas,visoms studentems smile.gif Pas mane yra kitokia situacija,nebaigiau mokslu ne todel,kad tingeciau ar nenoreciau,tiesiog isvykau i JAV vasarai ir negrizau.Mano visi dokumentai yra universitete.Kaip jus galvojat ar mane priims atgal?Praejo beveik 5 metai blush2.gif Ar man reiks stoti i pirma kursa? verysad.gif Mokiausi VPU Dekui is anksto...Jei kuri ka nors zinot smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas zino kada reikia nesti dokumentus stojant i kolegija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sesi ne devyni @ 2008 06 20, 19:51)
Sveikutes, gal kas zino kada reikia nesti dokumentus stojant i kolegija? g.gif


Visą informaciją gali rasti kolegijų internetiniuose puslapiuose mirksiukas.gif
Atsakyti
aš irgi panašia liga sergu. esu neapsigynusi ir net iki galo neparašiusi savo magistro darbo (tiesa tai ne pirma magistratūra, bet pabaigti juk vistiek reikėtų jei jau pradėjau) ir niekaip negaliu prisiversti to padaryt. tai jau tęsiasi 2 metus. tačiau per tą laiką esu parašiusi keletą magistro ir bakalauro darbų kitiems verysad.gif verysad.gif verysad.gif esu visiška netikėlė blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marinatas @ 2008 07 20, 17:28)
aš irgi panašia liga sergu. esu neapsigynusi ir net iki galo neparašiusi savo magistro darbo (tiesa tai ne pirma magistratūra, bet pabaigti juk vistiek reikėtų jei jau pradėjau) ir niekaip negaliu prisiversti to padaryt. tai jau tęsiasi 2 metus. tačiau per tą laiką esu parašiusi keletą magistro ir bakalauro darbų kitiems verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif esu visiška netikėlė blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Na tai reikia noro ir motyvacijos,ir viskas bus ok thumbup.gif Gal tiesiog specialybe ne prie sirdies ar pan,kad tiek uztruko? mirksiukas.gif
P.S. Na tai gal viena karta paimk ir parasyk sau ta magistrini, isivaizduojant ,kad ji rasai kitam blink.gif
Atsakyti
QUOTE(murka2008 @ 2008 01 31, 19:32)
Gerai jums, kai tik magistranturos negalite pabaigti. As tai net bakalauro negaliu pabaigti. Istojau i vu, bet tada buvo tik vejai galvoje, tai isejau. Atsimokiau darbo birzoje, padirbejau, pagalvojau,kad reikia grizti i mokslus. istojau i vgtu laimes ieskoti, ten kaip prasidejo mehanikos, braizybos, isskridau is ten. vel nuejau dirbti. padirbau metus ir vel istojau jau i VIKO. pasimokiau 1,5 metu. ir nusibodo. Po to padariau pertrauka ir perejau i kita kolegija. Kazkaip isgyvenau 2 kursa ir 3 pradzia.  ir vel nebegaliu, neturiu nei jegu nei noro, niekas man neidomu ir nepatinka.kaip prisiversti net nezinau sad.gif



Vu cia tai bent!
O pinigeliu ir laiko negaila? doh.gif Per tiek laiko tikrai jau 1 bakalaura turetum.
Cia niekas tau nepades - tik tu pati sau. mirksiukas.gif
O gal mokslams nesubrendai, gal padirbek dar ......(suvokiu koks tas darbas gali buti be issilavinimo, tikrai ne is lengvu) tada suprasi, kokia lafa lankyti univerka ir sedeti biblioje tarp knygu. thumbup.gif
Ir dar - niekada nepamirsiu kokia euforija jausdavau po kiekvieno egzo, su didele pagarba lenkiau pries save galva: darbas, vaikas, seima, begale kitu rupesciu ir mokslai naktimis - viska spejau, kaip vovere rate sukausi. Ir laiko paverkti ar padejoti NEBUVO!!!!!!!!





Atsakyti
As pernai baigiau viena magistranturos kursa. O siemet paskutini kursa praleidau,tiesiog nevaiksciojau i paskaitas ir nenuejau i egzus. Tiesiog neturejau laiko, auginu leliuka. Noreciau kazkada pabaigt ta paskutini kursa, bet ar galesiu?
Universitete nepranesiau del ko praleidau kursa. Ar galesiu po kokiu metu ar dveju uzbaigt, gal kas zinot? Ar nereikes pradet nuo pirmo kurso?
Atsakyti
Nebedaug liko, pasikelk motyvaciją...
Atsakyti
as rytoj diplomini ginsiuosi ir tuomet gausiu univero bakalaura (db kolegijos turiu), buvau jau pristigusi motyvacijos, bet nestumas paskatino baigti, nes jei buciau atidejus, kazi kada bebuciau pabaigus rolleyes.gif
Atsakyti
Niekas nepaskatins, jei pati nenoresi.... ar tingesi.... blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi buvau metusi mokslus. Bet po to kai gimė vaikelis, prisiverčiau baigti, ir žinot, visai patiko. Dienomis su mažuoju žaisdavau, o naktinis diplominį rašiau. Žinoma labai vyras padėjo, už tai jam DIDELIS AČIŪ. Matau kad daugelis pergyvena, ar leis sugryžti į mokslus, ar nereiks iš naujo viską pradėt, tai tikrai leis, juk aš tai gryžau į ketvirtą kursą, tik va, mokėt už mokslus reikėjo, nesvarbu, kad buvom pasirašę sutartį su universitetu, dėl dalinai valstybės finansuojamos vietos.
Taigi merginos, kantrybės, juk ne visą gyvenimą trunka tie keturi kursai.
Atsakyti

PABAIGIAU IR BAKALAUTRĄ IR MAGISTRĄ

Atsakyti