Įkraunama...
Įkraunama...

Tamsi bikini srities oda

Mano bikini srities ir kirksnu oda tamsesne nei viso kuno oda. Vasara geda pleze pasirodyti. Vaikstau su skarele ir pan. doh.gif
Gal kas turite panasiu problemu? ka isbandete? Kaip pasviesinti sia sriti?
Atsakyti
Nejaugi niekas nezino jokiu priemoniu? verysad.gif cry.gif
Atsakyti
pas mane irgi tamsus pigmentas smile.gif ir nieko cia nepadarysi schmoll.gif
bet girdejau yra tam tikru balinamuju kremu, kurie ten isviesina oda smile.gif nezinau ar Lietuvoje tokiu yra ar tik US?...
Atsakyti
kazkurioje temoje jau apie tai diskutavo... jei neklystu prie depiliacijos... galite pasiskaityti placiau blush2.gif

bet reziume tokia... uzsieny kremu balinanciu yra, o lietuvoj neteko matyti.
Atsakyti
Kaip matau tema daud kas skaite, bet patarimu jokiu nera doh.gif
Atsakyti
O man tai bikini zona patamsejo po gimdymo, nes ja buvo istepia jodu, tai dabar nezinau ka daryti g.gif oatrodo tikrai ziauriai, vasara jau bus geda islyst is kelniu.
Atsakyti
mano bikini srities oda, taip pat daug tamsesne, lupytes, tai net tamsiai rudos, o siaip esu sviesios odos... bet ka cia jau bepakeisi..kaip yra taip...niu man tai is maudymosi kostiumelio krastu neislenda, tai i pleza einu be kompleksu 4u.gif

ir kaskaip jau susigyvenau... juk mano kunas, tai reikia mylet, o dar ir kiek supratau tai ir su tuo kovot kolkas nera budu lt... g.gif

tai mylekim save, kokios jau esam ax.gif wub.gif
Atsakyti
manau,kad jei labai reiketu,tai tikrai yra budu kaip gauti.....
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2007 05 02, 18:17)
O man tai bikini zona patamsejo po gimdymo, nes ja buvo istepia jodu, tai dabar nezinau ka daryti g.gif  oatrodo tikrai ziauriai, vasara jau bus geda islyst is kelniu.

Na del to, kad istepta buvo jodu tai patamsejimas gali buti tik laikinas kol nusiplauna ir raginis sluoksnis pasikeicia, greiciau patamsjimas gali buti del odos traumos ar kitu priezasciu.
Siaip pas visas moteris toje srityje yra tamsiau, tiesiog ten gleivines odos struktura skiriasi, plonesne ir t.t.
Atsakyti
yra kremu ir lietuvoje balinanciu, jei reikes, kreipkites. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva.ji @ 2007 05 03, 23:50)
yra kremu ir lietuvoje balinanciu, jei reikes, kreipkites.  4u.gif


tai kokie tie kremai? Ir kur ju isigyti?

Beja kai buvau kazkada pas kosmetologe depiliacijai, tai ji man patare nenesioti labai aptemptu kelniu, nes jos prispaudzia oda ir nutrina.
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 05 04, 09:46)
tai kokie tie kremai? Ir kur ju isigyti?

Beja kai buvau kazkada pas kosmetologe depiliacijai, tai ji man patare nenesioti labai aptemptu kelniu, nes jos prispaudzia oda ir nutrina.


tai nuo to kad nutrina, oda gali patamset? g.gif

manau cia nesusije...
cia jau turbut kaip Dievulis norejo taip ir turim..
Atsakyti