Įkraunama...
Įkraunama...

Rasa Babiliūtė


 i 
Prašau nerašyti temoje tokių žinučių "Noriu informacijos, parašykite man į AŽ", "parašykite ir man AŽ" ir pan.

Ši tema yra skirta viešoms diskusijoms. Jeigu norite, kad vienas ar kitas narys atsiųstų dominančią informaciją asmenine žinute, tai prašau rašyti tokį prašymą ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Temą šiukšlinančios žinutės buvo pašalintos.

Moderatorė Vaivos juosta.

Atsakyti
Nuostabi daktare, dziaugiuosi kad pas ja papuoliau 4u.gif Visa nestuma lankiausi pas kita daktare, taciau taip ivyko, kad gimdyti papuoliau pas ja. Nezinojau ko tikeltis, o ir gimdymas pirmas.. Taciau likau viskuo labai patenkinta, ir be galo dekinga Babiliutei, kuri atliko CP. smile.gif
Atsakyti
aš lankausi pas šią gydytoją dienos stacionare ir esu labai patenkinta jos priežiūra, viskuo. praėjusio apsilankymo metu buvo labai žemas kraujo spaudimas ir labai dažnas pulsas, tai susiskambino su kažkokia pažįstama gydytoja terapeute, kad priimtų mane, apžiūrėtų ar nėra ko blogo, nes iki gimdymo liko vos pora savaitėlių, o aš neregistruota pas jokią šeimos gydytoją Kaune. Tikrai rūpestinga gydytoja ir kantri, paaiškina viską, ką reikia nuo a iki z smile.gif ir skirtinai nei kitos gydytojos, nekiša kažkokių maisto papildų vien dėl reklamos, o nuoširdžiai pataria, kas geriau, o ko geriau visai nevartoti.
Atsakyti
o gal kas gali pakomentuoti apie atsidekojima siai gydytojai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckis @ 2014 01 07, 15:41)
o gal kas gali pakomentuoti apie atsidekojima siai gydytojai? 4u.gif

manau,kad geriausia vokeliu smile.gif dukart pas ja gimdziau, ir taip atsidekojau, buvau ir as ir ji patenkintos smile.gif
Atsakyti
kokio dydžio suma jei nepaslaptis? 4u.gif
Atsakyti