Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausia pirtis Vilniuje

QUOTE(FaTaFeE @ 2008 02 20, 22:01)
man irgi patinka "Villa alicante". baseino vanduo valomas be chloro, kazkokiais naujais preparatais, negrauzia akiu, nesmirda, tinka maziem vaikiukam. Jau susitinkame su keliomis mamytemis antradieniais ryte. pailsime ir mes ir mazyliai.

thumbup.gif


O kur ji yra... g.gif Gal adresiuką galite parašyti?
QUOTE(pupik @ 2008 04 21, 00:44)
Triule, smagu, kad atsakei. Sakyk, ta Subačiaus pirtis tai ta pati, kuri visą laiką ten ir buvo (kaip sakant per amžių amžius?). Jei ta senoji, tai ten dažnai lankydavausi - tikrai liuks. Gal žinai, kada tos "megėjos" susirenka - specialiai bandyčiau prisitaikyti. Mėgstu pasivanoti iš peties...

Ar dar kas lankotės šioje pirtyje?
Atsakyti
Mes su mama bent kartą į mėnesį nueinam į Subačiaus pirtį. Šiaip tokia gan sovietiška, bet tvarkinga, nebrangu.
Atsakyti
Idomu, dar neuzdare Subaciaus g. pirties? Gal kas lankesi siais metais? Visai noreciau pabandyti. Smagu buvo eiti i tokia viesaja pirti kai gyvenau mazam miestely, ten tikrai ir pasivanot ir grozio proceduras visokias pasidaryt thumbup.gif o Vilniuj niekaip nerandu kur butu panasiai. Parasykit merginos jei zinote ka nors 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo usha: 22 balandžio 2009 - 16:16
as taip at vaiksciojau i subaciau pirti,man patikdavo garine,ir tai kad galima atsipalaiduot,but kiek nori,pasidaryti kauke,ir nieks i tave kreivai neziures,juk ten vien moterys,jau senai ten nebuvau,bet planuoju gal kita men pradet lankyt,anksciau eidavau 1karta per savaite
Atsakyti
Na, jei niekas nepasikeis, tai siandien planuoju i Subaciaus pirti vaziuoti rolleyes.gif paskui parasysiu kas ten ir kaip dabar
Atsakyti
Na ka, buvau vakar pirty Subaciaus gatveje. Man labai patiko - radau tai ko tikejausi, bet ji tikroms pirties megejoms, tokia ale sovietine. Pakankamai svaru, remontas ne euro, bet nelabai seniai darytas. Garine karsta, didele. Galima ir atsigulti kai zmoniu nedaug. As buvau per pietus, buvo tik kelios moterys. Tikrai galima ir kaukes visas pasidaryt, ir pasivanot, ir arbatos pagert (tik su savim reikia jos atsivezti biggrin.gif ) Savaitgaliais kaina 25 litai, ir kiek supratau gali but kiek nori, nors ir parasyta prie kasos kazkas apie 2 valandas, bet moterys sake nieks neziuri. Tik geriausia su savim brangiu daiktu per daug nesivezti, nes tos spinteles nors ir rakinasi, bet rakto reikia prasyt (dar ir pasako "paieskosiu, jei rasiu tai duosiu"...) tas man buvo keista, nejaugi su mobiliakais ir masinos raktais siulo i garine varyt biggrin.gif
Bet kuriuo atveju as esu patenkinta, planuoju lankyti! Su sportoklubinem ir viesbutinem nepalyginama - nors pastarose ir graziau viskas, bet sitoj tikrai daugiau galimybiu save palepinti thumbup.gif
A, ir dar kaip ir visur yra ten tokiu "senbuviu" kurios tik ir laukia kol bus galimybe ka nors pamokyti kaip nereikia daryti. Kai buvau kaip tik viena ten tusinosi tokia, kas 15 minuciu vale lapus nuo grindu ir ziurejo niekinanciu zvilgsniu i visas kitas, paskui puole aiskint kad vandens neneskit mazdaug i garine doh.gif bet as tai ramiai i tokias reaguoju, taciau bukit pasiruosusios jei ka smile.gif
Ir prisijunkit kas turi noro ir laiko, tikrai geras dalykas yra pirtis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo usha: 17 gegužės 2009 - 17:10
pasiilgau subaciaus pirties,as labai ten atsipalaiduoju smile.gif
Atsakyti
vel pradejau vaiksciot i pirti,niekur taip nepailsiu,grynas malonumas smile.gif
Atsakyti
Mano vyras jau daug metu vaiksto tik i Subociaus g )
Bet dabar jeskome visai seimai)
Gal kas gali patarti koki deduka miske-kaime) kad jam paskambinti kad mes vaziuojame ir pirtele butu tik mums))
aciu,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 30 lapkričio 2010 - 09:57
O sakykit šita pirtelė tik moterytėms skirta? Vyrukai neužklysta ten kai visos kaukėm apsitepusios? biggrin.gif
Aš jau senokai noriu nulėkt į kokią pirtelęm bet vat tik dabar atradau šią jūsų temą ax.gif Gal galima tikslesnį adresiuką, darbo laiką? Ką ten su savimi atsinešti ir ko nesinešti reiktų? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kuri nesenai buvot Subačiaus pirtyje? Kaip ten dabar kainos? Gal kartais remontą padarė biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Maciau siandien per zinias, kad ten ryte ivyko sprogimas,sugriuvo pastato dalis,zuvo moteris,kuri pirti kureno....baisu! Teko ten anksciau ne viena karta lankytis,tikrai smagi pirtele buvo,tai isgirdus tokias zinias..brrrr..baisu pasidare unsure.gif
Atsakyti