Įkraunama...
Įkraunama...

Valčiūnų vaikų darželis

Sveikos , mamytes! 4u.gif Musu vyresnelis neseniai pradejo lankyti si darzeli ax.gif Gal yra mamyciu, kuriu vaikuciai taip pat ji lanko? g.gif Butu idomu atsiliepimai ir nuomones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Intimacy @ 2008 06 23, 13:34)
Nu atsiprasau, moterie nono.gif gal laikykimes elementariu etiketo taisykliu mad.gif

Man irgi labai idomu, kaip ten su Valciunu darzeliu?
Ketiname pirkti nama Vilniaus uzmiestyje, ir Valciunu darzelis mums butu gana patogus.

Gal turite atsiliepimu? Gal temos autore jau turi nuomone apie si darzeli? 4u.gif

Na jau du metus mano vyresnelis lanko si darzeli thumbup.gif nuomone geresne nei tikejausi - pats darzelis svarus, tvarkingas, aukletojos pakankamai atsakingai ziuri i bendravima su vaikais ( na cia turbut visu mazu rajoneliu savybe - kai visi viska vieni apie kitus zino, tai daugiau tvarkos lotuliukas.gif ). Esam visai patenkinti smile.gif Galeciau ivardinti tik dvi problemas:
1. daug kitakalbiu - visi stengiasi vesti vaikucius i lietuviu gruper kad ismoktu kalbos, o vaikai kalba tik rusiskai doh.gif na bet jiems patiems sunku pirmus metus, o antraisiais prasilauzia... o manasis parsinese ir darzelio nemazai rusisko zargono doh.gif na bet kiek paklausau, tai ir mieste ta pati visi vaikai praeina biggrin.gif o tai, kad ivaldys bendraudamas rusu kalba, tai gal ner taip blogai - papildomos kalbos mokejimas dar niekam nepakenke...
2. Ugdymo stoka. Nera logopedo, nera sokiu ar pan. pamokeliu, yra tik ateinanti muzikos mokytoja, bet ir taigana silpnai ruosia... blush2.gif Mes sia spraga uzpildem veziodami vakarais i uzsiemimus mieste drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos mamos
ir as renku info apie si darzeli ax.gif mano vaikiukas jau nuo rugsejo ji lankis doh.gif
zinau kolkas tik ta minusa kad su ugdymu ten tikrai nekas unsure.gif
gal visdelto atsiras daugiau mamyciu galinciu papasakuoti apie si darzeli daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti