Įkraunama...
Įkraunama...

Kursai kt. Lietuvos miestuose

Jei tokie kursai vyksta gal kas galetumet pasakyti kur ir kada? Ir dar ar ten gali lankytis privaciai pas gyditoja einanti busima mama?
Ir ar 34 sav.nestumas nepervelu tokiems kursams? g.gif
Atsakyti
Kiek žinau vyksta Nemuno g poliklinikoj, ir šeimos planavimo centre Marijonų g, bet ten gegužės vidury sekantys būs kiek girdėjau, tai gali ir nelabai spėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šeimos planavimo centre kursai prasidės berods nuo gegužės 12 g.gif
Atsakyti
labas, ir man iskylo klausimas kur panevezyje butu galima lankyti tuos mamyciu kūrsus. kaip paskaitau tai atrodo dydziuosiuose miestuose pasirinkimas nemenkas, o mes cia gyvenancios panevezyje turim tenkintis tik tuom kas yra. per pskutini apsilankyma pas daktare pamirsau paklausti nuo kada reikia lankyti tuos kurselius, tai kadangi pati esu uzmarstuke g.gif tai eisiu pati laimes ieskoti rytoj tai yra antradieni nes kiek prisimenu panevezio rajono poliklinokoje kursai nestukems vyskta antradieniais 2 val. tai tiek ir zinau net neisivaizduoju ar ten reikia uzsiregistruoti is anksto ar ten mokama. na rytoj nueisiu ir viska susizynosiu nes jau darosi ir paciai neramu kad nesilankau niekur. ax.gif tai labai idomu butu suzinoti is kitu mamyciu gal kur ejo kitur ar kaip sekesi tuose paciuose kursuose
Atsakyti
Sveikutės, niekaip nerandu informacijos apie mokyklėles ar kursus nėsčiosioms Šiauliuose. Gal kas žinote ar apskritai tokie užsiėmimai Šiauliuose yra? Jei yra , tai kur? Labai labai noriu smile.gif
Atsakyti
Sveika. Aš irgi ilgai ieškojau kokių kursų, o ypač mankštų nėščioms Šiauliuose. Deja... nieko nėra. Yra tik kursai. Jie vyksta kiekvieną ketvirtadienį 18 valandą vasario 16 gatvėje. Juos veda, berods, Anužis. Yra iš viso 4 pamokėlės.

Sėkmės 4u.gif

Jei ką sužinosi - pasidalink mirksiukas.gif
Atsakyti
Nemuno Poliklinikoj tikrai vyksta paskaiteles nesciosioms.Yra visokiu,pvz."Kudikio kraitelis",apie nesciosios mityba,higiena,kt.apie gimdyma ir kt.Gal kokios 5-7paskaitos skirtingu laiku.Lankiau pries 3,5m.,bet ir dabar maciau tokios pat.Registruotis is anksto nereikia,galima ateiti su vyru.Jei esat registruotos Nemuno Poliklinikoj-moketi nereikia,jei ne-apie5lt.1paskaita(arba reikdavo siuntimo is savo poliklinikos gydytojo).Grafiko nezinau.Paskaitos pirmame aukste,uz rubines,kabineto nr.deja nepamenu.Tiesiog uzsukit kada ir paziurekit,visada kaba paskaitu grafikas ant kabineto duru.Man patiko paskaitos,vienos labiau,kitos-maziau .
As ejau ir 41nestumo savaite,antrasyk i ta pacia apie gimdyma,nes vis dar negimdziau,ir vyra norejau apsviesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paukšte @ 2007 07 04, 23:26)
Sveika. Aš irgi ilgai ieškojau kokių kursų, o ypač mankštų nėščioms Šiauliuose. Deja... nieko nėra. Yra tik kursai. Jie vyksta kiekvieną ketvirtadienį 18 valandą vasario 16 gatvėje. Juos veda, berods, Anužis. Yra iš viso 4 pamokėlės.

Sėkmės  4u.gif

Jei ką sužinosi - pasidalink  mirksiukas.gif


Kiekvieną paskaitą veda vis kitas žmogus, nes kaskart kita tema yra. pvz 1 paskaita yra apie gimdymą, kitą veda psichologė, dar kitą - vaikų gydytoja. O per paskutinę paskaitėlę rodo filmuką kaip teisingai aprengti vaikutį ir kt.
Šias paskaitėles lankiau kai laukiausi pirmo vaikučio, buvo įdomu thumbup.gif Manau dabar vėl eisiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Būdavo šeimos centre "Penklinė" dar - bet nesusirenka grupės, todėl sakė, kad atnaujins gal tik rugsėjo mėn. Ir Impulse, kaip žadėjo jokios makštos nestuke.gif kol kas nėra verysad.gif
Aš irgi labai norėčiau į kursus nulinguoti ax.gif Draugė sakė, kad tie Vasario g. labai nykūs, bet šiaip ar taip neturiu ką veikti. Reiks įkalbinti MB ir iš smalsumo nueiti tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi labai lauksiu kokios informacijos apie nėštukių kursus Šiauliuose, nes nelabai yra ka veikti, tai nors naudingai praleisčiau laiką wink.gif
Atsakyti
Joa, as irgi noreciau kazko panasaus... Maciau skelbima gimdymo namuose, bet kiek supratau tai ten tokios pamokeles, kad ta pati gali knygose rasti g.gif O be to, kaip aprengti mazyli ir pan man atrodo yra kiekvienos moters kraujyje, taip kad net nereikia mokytis. Mano leliukas dar tik pakeliui, o as jau moku beveik viska is to, kiek tenka svetimus "paglamzyt" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gaila, kad Siauliuose nera nieko toookio, spec skirto mamytem. Vat pvz, labai noreciau kad butu kokie kursai skirti susipazinti su gimdymu ir pan. verysad.gif Nes manau paciam gimdymui pasiruosti sunkiausia - juk nezinai kas taves laukia... blink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,matau etokai cia kas apsilanko .. bet gal kada perskaitysit ir mano zinute .. man taip at idomu nuo kelintos savaites jau reiketu pradeti lankyti kursus ir kiek zinau ten Nemuno poliklinikoj dar ir baseinas yra , ar kuri is jusu lankesi jame ??? ir kaip ten .. ar ten kokius pratimus daro nesciosios ar tikplaukioja visos ??? smalsu smile.gif
Atsakyti