Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir augę didelėj šeimoj planuoja tokią savo

As augau kartu su sese. Pati noreciau triju 2.gif Bus matyt kaip cia bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Dorata @ 2004 03 26, 14:56)
Pati turiu sese ir broli, augome tryse, vyras irgi lygiai tiek, o patys norime tiek pat arba net keturiu vaiku, esame pakankamai issilavine ir pagal siandienines pajamas galetume tiek islaikyti, tik vis galvojam o kaip ateityje,
Pakolkas dar net pirmas neiseina.........
Noriu triju dukryciu, o jei bus ketvirtas tebuna sunus cool.gif

ooooo, saunuole, as noreciau gal dar 2 dukryciu, bet pradziai uztektu vienos wub.gif
Atsakyti
Aš vienturtė,vyras iš šešių,auginam porelę.Yra posakis-davė dievas dantis,duos ir duonos.Aš nesutinku.Kol vaikai maži, dar nieko,bet kai paauga-išlaidos siaubingai didėja,o ir patiems daug norisi,juk jauni dar rolleyes.gif Aš tai svajoju-pagyvensim sau,kai vaikai visus mokslus baigs clap_1.gif
Atsakyti
Pastebėjau tendenciją, kad tie, kurie augo vienturčiais nori daugiau vaikų. Aš irgi su tuo sutinku. Pati augau viena sad.gif , tad kategoriškai esu prieš vieną vaiką. Tėveliams gal ir lengva, tačiau vaikeliui vienam nelinksma. Ir net ta nesidalijama meilė nekompensuoja bendravimo trūkumo, neišmoksti normaliai konkuruoti su kitais, be to tu vienas turi būti tėveliams viskuo, ir muzikantu ir matematiku, o senukais tėvukais irgi rūpiniesi tik vienas.
Turiu du, bet norėčiau gyvenimo sąlygom pagerėjus susilaukti ir trečio 2.gif
Atsakyti
As vienturte-gal tik visai maza noredavau brolio ar sesers, paskui tokios mintys niekada manes nekamavo-man patikdavao kada noriu pabut sau vienai, o su kuo draugaut ar zaist visada kazkaip rasdavau-kieme, mokykloj ir pan..Uzaugus net minties neturejau, kad esu kazkuom nuskriausta, kad neturiu brolio ar sesers..Turejau visapusiskai laiminga vaikyste...O ir dabar turiu nedaug, bet labai labai artimu draugu, zmoniu i kuriuos galiu atsiremti..

O savo seimos modelio isanksto nelabai planuodavau-zinojau, kad tikrai noresiu bent vieno vaiko, o kodel dabar laukiuosi antro net negaliu labai paaiskint-kartais atrode, kad jau neplanuosiu, bet vis kazkas kirbejo, sazine grauze, kad turim salygas ir pan...Gal tiesiog pasiilgau naujo issukio gyvenime, nes perdaug jau viskas pas mane ramiai plauke, pirmoji dukrele atrodo taip greit paaugo, rodos ir vargo nebuvo..Prireike nauju isbandymu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 27 gruodžio 2004 - 13:52
as is triju vaiku ir pati svajoju butinai apie tris.....gal kam ir atrodo, kad neisnes pajamos...bet kai mes augom irgi visko buvo, nu nebadavom, bet visiems buna kazkokiu sunkiu laiku, bet nieko blogo is vaikystes del to neprisimenu, nes manau, kad ne tai svarbiausia, mano seima yra nuostabi ir todel as irgi noriu triju vaiku! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano vyriausia dukra auga tarp 2 sesių, tai pas ją jau dabar susiformavęs požiūris, kad ji turės ne mažiau kaip 4 vaikus biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Liu,2004 05 05, 15:00]
As karštai pritariu Enigmai wink.gif
Mano nuomonė ta pati - vaiką reikia išleist į mokslą ir įstatyt į gyvenimo kelią. Tai anaiptol nereiškia, kad reikia nupirkti jam būstą ir žmoną parinkti laugh.gif , tačiau jei negalėčiau leisti į mokslą tą, kurį vaikas nori, skaudėtų širdį juodai sad.gif

Pritariu siai minciai smile.gif Kai buvau 16-kos mano tevai issiskyre ir penkiu vaiku islaikymo nasta uzgule vienos mamos pecius. Jai buvo sunku ir ji issiliedavo ant musu pykcio protrukiais...Tikrai nenoriu dideles seimos, nes vaikai ne vien duona sotus. doh.gif Baigus vidurine as pasimokiau metus ir nuejau dirbti, o i universiteta istojau neakivaizdziai. Mano sesuo baige vidurine, pasimoke metus universitete ir nuejo dirbti, bet jos alga nedidele ir kazin ar uzteks neakivaizdiniam..? Mano broliai dar nepilnameciai ir labai neaisku kas bus su ju norais kazko pasiekti.... sad.gif
Atsakyti
Turinčiom po vieną vaiką - ar esat tikros, kad jūsų vaikas turės į ką atsiremti ištikus bėdai? Kai jūsų jau nebebus... Gi ne su saule gyvensim...
Atsakyti
Mes savo vaikus esame apdraude- sulauke pilnametystes jie visi gaus normalia sumele mokslams ir savarankisko gyvenimo pradziai. Tokiu budu bus garantuotos studijos, o gal ir kitokiu ju planu igyvendinimas ateityje. O seip nemanau, kad vaikams viska reikia atnesti ant leksteles...
Atsakyti
Aš užaugau su broliu. Labai norėjau sesers. Bet tėvai negalėjo išpildyti mano noro- mamai anksti prasidėjo klimaksas. Todėl aš visuomet svajojau, kad turėsiu tris vaikus. Ir turiu. Mano mama irgi labai patenkinta.
Mes, kaip ir Elė, savo vaikus esam apdraudę. Man labai norisi, kad jie galėtų mokytis ten, kur norės.
Atsakyti
As tai uzaugau su broliu. O jei man leistu materialines galimybes ir sveikata, jei Dievulis duotu, tai nors ir keturis. Man labai patiktu didele seima. Va mano mama viena augo, tai vis musu su broliu klausia, ar geras jausmas broli ar sese turet. Tai va, daug tie vienturciai praranda...
Atsakyti