Įkraunama...
Įkraunama...

2 virkštelės kraujagyslės

Atsakykite, kas jau pagimde, as baigiu isprotet, man siandien pasake (34 sav), kad lialius turi 2 kraujagysles, kokios pasekmes?Kur apue tai galima paskaityt?
Atsakyti
Pirmiausia , tai nusiramink. blush2.gif Juk turbut ziurejo kaip vystosi vaikelis, jei nera jokiu nukrypimu, tyrimai geri tai neturetu but kazkas blogo.
Kuo daugiau info ieskosi, tuo labiau nervuosies.O ir gydytojai uzgarantuot tiksliai nieko negali. unsure.gif
Rasyk man jei ka, as is tu atveju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juks @ 2009 02 06, 10:18)
Pirmiausia , tai nusiramink. blush2.gif Juk turbut ziurejo kaip vystosi vaikelis, jei nera jokiu nukrypimu, tyrimai geri tai neturetu but kazkas blogo.
Kuo daugiau info ieskosi, tuo labiau nervuosies.O ir gydytojai uzgarantuot tiksliai nieko negali. unsure.gif
Rasyk man jei ka, as is tu atveju mirksiukas.gif

Labai aciu kad atsakete, nes buvo bemiege naktis, genetiniu man nedare, nes gyd. sake kad nereikia, 12 sav buvau echo, ziurejo tik sprando rauksle, sake viskas gerai, o pastebejo tik dabar kad dvi kraujagysles. Rado dar ten negerumu per echo, sako reikia ziureti kad kazkas su kiausiuku vienu negerai. O taip pasake, kad vaisiu atitinka viena sav. daugiau. Nebezinau ka galvot, kokios pasekmes?
Prisiskaiciau visokiu nesamoniu, kad daunai gimsta ir t.t. Baigiu issizliumbt, nors nieko nebepakeisiu. O kaip jums viskas baigesi, ar sveika jusu mergyte? Gal turite kokiu sveikatos problemu? Kom tie vaikai yra ypatingi?
Atsakyti
As taip noriu jus paguost, na nepergyvenkit taip.Aisku as irgi ta praejau, man irgi gal 31 sav. pasake.Bet jeigu su sprando raukslele viskas gerai, tai tikrai meskit mintis apie daunus.Del kiausiuko tai gi gali klysti.Nueikit pas gera echoskopuotoja,kita nuomone isgirsit, ramiau gal bus.Man pasake,kad kai gims tada ir matysit..
Ir viskas tvarkoj ir jokiu psaekmiu , nunyks ta kraujagysle gimus ir tiek.Mergyte niekuo nei ypatinga nei neypatinga(na man zinoma tai ji ypatingiausia) 4u.gif
Teko paklausineti nemazai ilga praktika turinciu ginekologu, tai jie kazkaip ramino, kad nieko blogo neturetu but. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juks @ 2009 02 06, 12:04)
As taip noriu jus paguost, na nepergyvenkit taip.Aisku as irgi ta praejau, man irgi gal 31 sav. pasake.Bet jeigu su sprando raukslele viskas gerai, tai tikrai meskit mintis apie daunus.Del kiausiuko tai gi gali klysti.Nueikit pas gera echoskopuotoja,kita nuomone isgirsit, ramiau gal bus.Man pasake,kad kai gims tada ir matysit..
Ir viskas tvarkoj ir jokiu psaekmiu , nunyks ta kraujagysle gimus ir tiek.Mergyte niekuo nei ypatinga nei neypatinga(na man zinoma tai ji ypatingiausia) 4u.gif
Teko paklausineti nemazai ilga praktika turinciu ginekologu, tai jie kazkaip ramino, kad nieko blogo neturetu but. rolleyes.gif

Aciu uz moralini palaikyma, gal tikrai viskas bus gerai. O turint tokia patologija gimdo be CP?
Atsakyti
Na del gimdymo tai su gyd.reiktu tartis visdelto ir nupasakot, nes mano korteleje nebuvo irasyta...Nes tada atidziau stebi gimdymo metu.. smile.gif ir naujagimiu skyriuje smile.gif Gydytojas buvo supratingas..ir po neonatologu apziuros suktelejo man, kad mergyte 10 balu gavo...va tada ir atsidusau...(galvoju vistiek tada ten jau vis blush2.gif as vietoje pas ja...)bent jau isoriskai.
Patariu atsipalaiduot.Nes as vienu metu galvojau, kad gal geriau jau man nebutu pasake...vistiek nieko nekeicia.Pradejau baseina lankyt, vaiksciot daugiau, susigalvojau veiklos..ir laikas nepastebimai prabego.
Atsakyti
[quote=juks,2009 02 06, 12:25]
Na del gimdymo tai su gyd.reiktu tartis visdelto ir nupasakot, nes mano korteleje nebuvo irasyta...Nes tada atidziau stebi gimdymo metu.. smile.gif ir naujagimiu skyriuje smile.gif Gydytojas buvo supratingas..ir po neonatologu apziuros suktelejo man, kad mergyte 10 balu gavo...va tada ir atsidusau...(galvoju vistiek tada ten jau vis blush2.gif as vietoje pas ja...)bent jau isoriskai.
Patariu atsipalaiduot.Nes as vienu metu galvojau, kad gal geriau jau man nebutu pasake...vistiek nieko nekeicia.Pradejau baseina lankyt, vaiksciot daugiau, susigalvojau veiklos..ir laikas nepastebimai prabego.
[/quot
Gal ir mano lialiukui viskas gerai, sako jei nieko baisaus nepastebeta per echo, tai greiciausiai vaikiukas sveikas, reikia tiket, gal viskas bus gerai
Atsakyti
As irgi taip manau, kad echoskopuojant pastebetu dar ka nors susijusio negero.(kaip man aiskino tai sirdele pagrinde )Prisiminiau gyd.zodzius kai pasake del 2 kraujagysliu echoskopuodamas, kad paziurekim kas dar gali but blogo susijusio su tuo, tai nieko nerado...na viltis kabinosi uz kiekvieno zodzio.
Po to kai ejau tartis su kitu daktaru del gimdymo, tai jis labai ramiai ta fakta prieme ir visai nieko nekomentavo.. blush2.gif
Atsakyti
Bandysiu tartis del CP, nes pirma gimdžiau siaubingai, vaikui buvo gimdymo trauma, be to tai buvo prieš 9 metus, bet dar nepamiršau to siaubo, nenoriu, kad butu kokia trauma. O aš kaip beprote rusu saite prisiskaiciau , kad tokie vaikai dazniausiai turi chromosominiu pakitimu, ir gimsta nesveiki, jauciu be reikalo ten lindau. Dar siandien su echoskopuotoja kalbejau, tai sake, kad nepastebejo kazko blogo, svoris geras, vaikas viena sav. daugiau. Sako nera pagrindo labai nerimauti. Nors as dar viduj turiu abejoniu, nors abejones sumaisytos su viltim, kad viskas bus gerai ir as nesioju sveika vaika doh.gif
Jusu gi lialiukui viiskas thumbup.gif , gal kitos irgi turejo ta pati problema ir niekas jom nepastebejo, o turi sveikus lialiukus
Atsakyti
Bet vistiek man yra taip neramu, verkiu kiaurai, svorio jau 4 kg. netekau, negaliu nei valgyt nei miegot, suprantu, kad nieko nebepakeisiu, bet nezinau kaip susiimt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elena1215 @ 2009 02 16, 21:51)
Bet vistiek man yra taip neramu, verkiu kiaurai, svorio jau 4 kg. netekau, negaliu nei valgyt nei miegot, suprantu, kad nieko nebepakeisiu, bet nezinau kaip susiimt  verysad.gif


Pagalvok apie mažiuką, kurį nešioji. Vien dėl jo turi susiimti. Jam reikalingos tik pačios geriausios tavo emocijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2009 02 16, 23:29)
Pagalvok apie mažiuką, kurį nešioji. Vien dėl jo turi susiimti. Jam reikalingos tik pačios geriausios tavo emocijos  4u.gif

Galvoju, viska suprantu, bet sunkiai susitvarkau su savimi, nes nezinomybe zudo verysad.gif Noretusi tiketi, kad viskas bus gerai, gal taip ir bus doh.gif
Atsakyti