Įkraunama...
Įkraunama...

Aš iki gimimo...

Gal kas gali pasakyt,kur yra pirkti as iki gimimo?
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2012 12 04, 20:43)
Gal kas gali pasakyt,kur yra pirkti as iki gimimo?

Pirkau Vagos knygyne, mokėjau apier 20lt. Man asmeniškai, matyt ne laikas buvo ją skaityt, labai daug vietų skaitant protas prieštaravo..
Atsakyti
Niekur jos nerandu,nebera...Internetu perkant dar siuntimas 9lt beveik doh.gif doh.gif O taip noriu paskaityt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2012 12 18, 13:49)
Niekur jos nerandu,nebera...Internetu perkant dar siuntimas 9lt beveik  doh.gif   doh.gif O taip noriu paskaityt. verysad.gif


Tai gal iš bibliotekos bandykite pasiimti... Gal turės.

Čia dar parduoda, parašykite asmeninę žinutę, gal pavyktų nors kiek nusiderėti...smile.gif Na bent jau siuntimas tikrai pigesnis bus smile.gif

http://www.sena.lt/e...i_gimimo/338556
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 18 gruodžio 2012 - 13:10
Neturi bibliotekoj,bet va seses prasiau,universitete turi tai paims man thumbup.gif
Atsakyti
Man tai labai patiko ta knygute thumbup.gif Zinoma, kai kuiras vietads praleidau, na, nes visai neaktualu buvo, bet siaip labai idomi filosofine teorija.
dar labai sauni knyga ,,gimimo slepinys" toms kurios bijo gimdyti primygtinai rekomenduoju! smile.gif
Atsakyti
Skaitau,jau daugiau nei puse iveikiau - man labai idomi thumbup.gif
Atsakyti
Prieš kokį mėnesį A. Žarskaus knygą "Aš iki gimimo" pirkau Pegaso knygyne, taip pat ir "Gimimo slėpinys" (Kaune "Akropolyje"). Pirmoji labai patiko, praplečia požiūrį, bet tikiu, kad gali būti asmenų, kuriems ta informacija gali būti nepriimtina ax.gif Antrąją vis dar skaitau.
Atsakyti
Skaitau pirmąją dalį. Patinka! smile.gif
Ir randu priežasčių, kodėl dukra tokia, o ne kitokia...
Tikiuosi, kad ši knyga padės tinkamai pasiruošti antram vaikeliui.

Šio autoriaus knygas rekomenduoju visoms savo draugėms ir pažįstamoms planuojančioms ir besilaukiančioms smile.gif
Iš tų pačių draugių teko išgirsti ir neigiamų atgarsių būtent dėl teologinio knygos pobūdžio.
Atsakyti
Labai gaila, kad si temele jau apmirusi, bet apsidziaugiau, kad apskritai ja radau! Kitame forume besilaukiancioms pabandziau apie sia nuostabia knyga parasyti, bet jokiu atgarsiu ar susidomejimo nesulaukiau... Pati sita knyga isigijau pries 7 metus, kai tik istekejau ir pradejome galvoti apie vaikeli. Perskaiciau ja beveik pusmetis iki pastojimo. Dabar vel laukiuosi, todel pirmiausias dalykas, ka padariau - susiradau sita knyga ir vel perskaiciau.
Atsakyti
Sveiki,

gal kas galite atsiųsti šią knygą pdf formatu?
Atsakyti

Sveika:) Ar įmanoma tai, kad vis dar turi šias dvi knygas? gal ir man galėtum jas atsiųsti? :) ieškau pirkti ir niekur nerandu!

Atsakyti