Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimo kursai

Toks ir būtų klausimas: ar egzistuoja Vilniuje maisto gaminimo arba, dar smagiau, konditerijos kursai? Neteko lyg ir matyt..
O kaip bei kur kitaip išmokt galima būtų?
Atsakyti
QUOTE(sharkis @ 2007 06 04, 11:37)
Toks ir būtų klausimas: ar egzistuoja Vilniuje maisto gaminimo arba, dar smagiau, konditerijos kursai? Neteko lyg ir matyt..
O kaip bei kur kitaip išmokt galima būtų?

užsukite į kulinarinių idėjų kampelį, ten tikrai visko galima išmokti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2007 06 08, 13:12)
užsukite į kulinarinių idėjų kampelį, ten tikrai visko galima išmokti  4u.gif


va va ir as noreciau suzinot, ar organizuojami kokie nors idomus vakariniai kulinarijos kursai???? Klaipedoje????
siaip radau tik darbo birzoje, bet ten jau turi but nedirbantis.....
ir lankyt, diena is dienos, kaip i darba eit...
o as butu idomu, tik siaip vakarus praleist....
beplepant nuomonem pasidalint su mergaitem drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atrodo vaiku ir jaunimo centre, vilniuje, yra gurmanu kursai. ten mokosi gaminti.
Atsakyti
siokia tokia gera naujiena..
norincioms ismokti
Atsakyti
Mačiau, berods, www.anonsas.lt skelbimą, kad kovo mėn. vyks maisto gaminimo seminarai vilniuje.
Atsakyti
Jei rasciau tokius Vilniuje vasara - mielai lankyciau, bet vargu bau... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MSZ @ 2008 06 29, 22:02)
Jei rasciau tokius Vilniuje vasara - mielai lankyciau, bet vargu bau... doh.gif  verysad.gif

o kodel vargu
yra mokanciu ir jos tikrai gali padeti ismokyti gaminti blush2.gif, atsiprasau kad taip kalbu, bet man maito gaminimas yra juoku darbas, nes viska labai skaniai padarau, tik valganciuju pas mane mazai - šeima maža g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GRAŽINA25: 30 birželio 2008 - 21:45
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 06 30, 23:44)
o kodel vargu
yra mokanciu ir jos tikrai gali padeti ismokyti gaminti blush2.gif, atsiprasau kad taip kalbu, bet man maito gaminimas yra juoku darbas, nes viska labai skaniai padarau, tik valganciuju pas mane mazai - šeima maža g.gif

Bet problemele yra ta, kad dauguma nori ne ismokti gaminti, o tureti ta patvirtinanti popiereli cool.gif
Atsakyti
QUOTE(siule @ 2008 06 30, 23:15)
Bet problemele yra ta, kad dauguma nori ne ismokti gaminti, o tureti ta patvirtinanti popiereli cool.gif

o kam jis , tada reikia eiti i kokia nors kulinaru mokykla lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 07 01, 03:10)
o kam jis , tada reikia eiti i kokia nors kulinaru mokykla lotuliukas.gif  blush2.gif

As irgi taip manau thumbup.gif
Bet supratau, kad norinciu ismokt gaminti yra daug maziau, nei norinciu gauti popieriu blink.gif
Atsakyti
ne, ne, ne - popieriaus man nereikia schmoll.gif Noriu tiesiog pasimokyt gamint ir tiek... rolleyes.gif
Atsakyti