Įkraunama...
Įkraunama...

Vokeliai, miegmaišiai

Sveikos. Gal kas turit nuotraukų ir aprašymų vokelių. Kiek peržiūrėjau visokių nuorodų, tai man nei vienas vokelis nekrito į širdį. Arba labai gražus, bet sunku megzt, arba lengvai megzt, bet neipatingas. Ir šiaip man atrodo, kad būtų gerai, jeigu tema vokeliai butų vienoj vietoj, nes ne aš viena noriu sumegzt savo busimam leliukui. Labai prašau, iš anksto ačiū tongue.gif
Atsakyti
Man irgi labai grazu vokeliai.Taciau manau,kad nelabai praktiskas arba kitaip sakant labai jau trumpalaikis. O jei dar daug darbo idedi sad.gif .....
Dabar neriu pleduka savo busimam mazyliukui wink.gif Manau jis bus ilgam,nes galesiu net tik uzkloti ar suvynioti i ji vaikiuka,bet patiesti ant zemes kai jau prades sedeti. Bet cia tik mano nuomone,nes pledai pas mus namuose - naudojamas dalykas wink.gif
Atsakyti
siaip as turejau pirktini vokeli, tai ji naudojau kaip vokeli tikrai tik iki kokiu 3 menesiu, neilgai palyginus, ane? bet esme tame, kad jis buvo toks uztrauktuku ir knopkutem susegamas, zodziu, toks kaip staciakampis, is kurio "susisega" vokelis. tai veliau ji naudojom jau kaip pleduka. Man rodos, mezgant nebutina ten susiuti to galo (na, mes kovinukai, tai su sezonu nuskilo mums laugh.gif tongue.gif ) juk kai daug darbo idedi, o visas grozis tarnauja 3-4 menesius, gaila...........
Atsakyti
sveikutes

as nusimezgiau vokeli http://public.fotki.com/Ggoga/vokelis/
mezgiau pagal Mazylio zurnala 2004 metu 10 numeri. nusimezgiau gana greitai, per kelis vakarus, siulu sunaudojau nemazai, taigi- jei kam mezgimas yra malonumas- labai fainas daikciuka,s o kam ne, tai nelabai apsimoka.
pagal aprasyam turejo uztekti 4 spalvu po viena matkeli, taciau pritrukau melynu ir zaliu teko dasipirkti, nes norejau graziai pabaigti marginimus, jei planuosite megzti is 4 tai pabandykite kitaip isdelioti, nes man liko sviesiai zaliu . siulai specialus tai nebuvo pigus, is viso kainavo apie 45lt. bet po to kai isaugs, planuoju permegzti ka nors.

sekmes
Atsakyti
Noriu numegsti savo besilaukianciai draugei toki vokeli, bet nezinau kas gims. Patarkite kokios spalvos tuomet megsti. Galvoju marga, bet visgi kokios spalvos turetu dominuoti. Labai busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
user posted image apr
user posted image apr
Atsakyti
QUOTE(liutuke.m @ 2005 01 20, 15:12)
Noriu numegsti savo besilaukianciai draugei toki vokeli, bet nezinau kas gims. Patarkite kokios spalvos tuomet megsti. Galvoju marga, bet visgi kokios spalvos turetu dominuoti. Labai busiu dekinga  4u.gif


geriausia tai as manau butu kokios zalsvos - gelsvos spalvos. Tiks ir mergytei ir berniukui. man tai is vis grazu kai mazi leliukai buna baltai aprengti...
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2005 01 19, 11:49)
siaip as turejau pirktini vokeli, tai ji  naudojau kaip vokeli tikrai tik iki kokiu 3 menesiu, neilgai palyginus, ane? bet esme tame, kad jis buvo toks uztrauktuku ir knopkutem susegamas, zodziu, toks kaip staciakampis, is kurio "susisega" vokelis. tai veliau ji naudojom jau kaip pleduka. Man rodos, mezgant nebutina ten susiuti to galo (na, mes kovinukai, tai su sezonu nuskilo mums  laugh.gif  tongue.gif  ) juk kai daug darbo idedi, o visas grozis tarnauja 3-4 menesius, gaila...........



Pritariu. Jei jau megzti tai tikrai be rankoviu ir susegama taip kaip lysa raso. Tada labai patogu vaika parsinesus mieganti is lauko - paguldei, atsegiojai ir miega toliau, nesukais.
Atsakyti
QUOTE(Goga @ 2005 01 19, 15:00)
sveikutes

taigi- jei kam mezgimas yra malonumas- labai fainas daikciuka,s o kam ne, tai nelabai apsimoka.
bet po to kai isaugs, planuoju permegzti ka nors.

sekmes

na siandien noris priestarauti taigi beee.gif man mezgimas labai didelis malonumas,bet irgi pritariu lysai,kad geriau megzti kiek universalesni vokeli-pleduka ,kurio nereikes ardyti ir permezgineti tongue.gif
O dauguma megztu vokeliu labai grazus wub.gif tas baltas rastuotas kur Scarlett idejo man labai labai thumbup.gif anksciau i bendra tema buvo idetas toks rastuotas balta su melynu tai va tas isvis fantastika thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz pagalba. Esu jums labai dekinga 4u.gif Tikrai tokios grozybes, kad prisizadejau kai lauksiuos pati irgi ka nors tokio grazaus nusimegsti smile.gif
Atsakyti
Paskaičiau mamytės jusu nuomones ir pasimėčiau. Dabar ir pati galvoju, ar verta megzt vokelį ar ne. Ir nežinau. Gal but tikrai geriau numegzt pleduką, jis ilgiau tarnaus. Ačiū už patarimus.
Atsakyti
Ner uz ka, sekmes mezgant mazam graziam leliukui wink.gif 2.gif smile.gif
Atsakyti