Įkraunama...
Įkraunama...

Emilis

Fantastiškas vardas thumbup.gif Na toks visoks koks toks mirksiukas.gif Ir kadangi Emilių (nei berniokų nei mergiočių) beveik nepažįstu, tai ir visai neatsibodęs vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 06 13, 11:36)
Fantastiškas vardas thumbup.gif Na toks visoks koks toks mirksiukas.gif Ir kadangi Emilių (nei berniokų nei mergiočių) beveik nepažįstu, tai ir visai neatsibodęs vardas mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Sako, kad vardukas dabar dažnas, bet kažkaip neteko nei pažįnoti, nei girdėti, kad kas iš pažįstamų taip pavadintų vaikiuką, tad man jis visiškai nepabodęs 4u.gif Ir tikrai nuostabiai gražus wub.gif O jei ir dažnokas, tai tikrai ne toks topinis (na, bent jau šiuo metu), kaip Rokas, Pijus, Lukas ir kt., kurių (jeigu remtis tuo, ką teko skaityt) jau tikrai daugybė... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 06 13, 11:31)
Dažnas bet gražus good.gif

Pritariu drinks_cheers.gif .Vardas grazus,bet daznas mirksiukas.gif .
Pazistu net 4 Emiliukus smile.gif
Atsakyti
Labai labai labai gražus vardas wub.gif
Atsakyti
Ne pats gražiausias, bet visai gražus 4u.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas smile.gif
Atsakyti
Labai grazus thumbup.gif toks svelnaus gero berniuko vardas thumbup.gif rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Gražus thumbup.gif aš manau , kad ne dažnas ax.gif
Atsakyti
Labai grazus vardas tongue.gif
Atsakyti
Labai grazus, ir nedaznas manau, nes nei vineo nepazistu... g.gif
Atsakyti
O man net labai gražus, nes primena mėgstamiausią vaikystės knygą: "Emilis ir Lionibergio" (jeigu teisingai pavadinimą užrašiau, nes skaitydavau tai rusų kalba tongue.gif )
Atsakyti