Įkraunama...
Įkraunama...

Kastinys

niekur neradau todel atidariau nauja tema ....manau kad yra tokiu kurie zino kaip jis daromas man jis labai patinka. parduotuveje perkant(padaryta) skonis nelabai atitinka tikraji .todel noreciau suzinot kaip jis gaminamas. gal kas susidure? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(HATA @ 2007 06 16, 12:06)
niekur neradau todel  atidariau nauja tema  ....manau kad yra tokiu kurie zino kaip jis daromas man jis labai patinka.  parduotuveje perkant(padaryta) skonis nelabai atitinka tikraji    .todel noreciau suzinot kaip jis gaminamas. gal kas susidure? blush2.gif

As ji gaminu TW greitkraratyje, gana greitai ir gerai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
o recepta is ko jis gaminasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HATA @ 2007 06 16, 12:13)
o recepta is ko jis gaminasi? ax.gif

As gaminu is Dvaro 40% reibumo grietines, taip mane moke tikra zemaite ax.gif pieskoniai kmynai, druska cesnakai -butini, pagal skoni dar gali buti kokiu nors zoliu smile.gif Visa esme yra paciame plakime, man teko kelis kart eiti ziureti kaip ji daro ir jokiais zodziais cia nenupasakosi. Bijau buti cia apkaltinta TW indu propogavimu blush2.gif bet mano kaimyne tada buvo TW konsultante, ji renge vakarelius ir musu visa grupe ismoke gaminti tikra zemaitiska kastini thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asio: 16 birželio 2007 - 12:35
o jei be sito indo nes tokio neturiu ir nenaudojiu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(HATA @ 2007 06 16, 14:07)
o jei be sito indo nes tokio neturiu ir nenaudojiu? bigsmile.gif

Nezinau verysad.gif
Atsakyti
nejaugi niekas nesusidures su situo patiekalu? g.gif
Atsakyti
Mano vyras zemaitis, tai kai nuvazuiojam i Zemaitija tenka ragauti Kastinio. Pati esu niekad nebandziusi, manau kad ji moka pagaminti tik tikri zemaiciai g.gif Zinau tik recepta: Kastinys
1,5 l geros grietinės, arbatinis šaukštelis sviesto, 50 g kmynų, druskos (kiti dar deda česnako sultis, mėtas, aguonas, svogūnų laiškus).
Šaukštą grietinės ir šaukštelį sviesto sukti mediniu šaukštu moliniame inde. Susidarius „kruopelytėms”, sukti įstačius į kitą indą su karštu vandeniu (neperšildyti!). Iškėlus iš vandens vėl dėti šaukštą grietinės ir šildant sukti. Taip kartoti kol bus sudėta visa grietinė. Masė turi būti vientisa, balsvos spalvos. Pabaigoje sudeti sudėti kmynus. Sia patiekalas valgomas su karstomis bulvemis (su lupenomis)
Sekmes user posted image
Atsakyti
Labai puiki tema apie kastinį yra čia
Kastinys

paieška veikia puikiai rolleyes.gif
Atsakyti
bandom ieskot bigsmile.gif
Atsakyti
o, pagaliau radau smile.gif musu seimyna irgi labai kastini megsta, vyras zemaitis, bet... smile.gif as ne, dabar pameginsiu butinai pagal parasyta rexepta pasidaryti
Atsakyti
QUOTE(Elizabeht @ 2007 06 19, 22:17)
Mano vyras zemaitis, tai kai nuvazuiojam i Zemaitija tenka ragauti Kastinio. Pati esu niekad nebandziusi, manau kad ji moka pagaminti tik tikri zemaiciai  g.gif  Zinau tik recepta: Kastinys
1,5 l geros grietinės, arbatinis šaukštelis sviesto, 50 g kmynų, druskos (kiti dar deda česnako sultis, mėtas, aguonas, svogūnų laiškus).
Šaukštą grietinės ir šaukštelį sviesto sukti mediniu šaukštu moliniame inde. Susidarius „kruopelytėms”, sukti įstačius į kitą indą su karštu vandeniu (neperšildyti!). Iškėlus iš vandens vėl dėti šaukštą grietinės ir šildant sukti. Taip kartoti kol bus sudėta visa grietinė. Masė turi būti vientisa, balsvos spalvos. Pabaigoje sudeti sudėti kmynus. Sia patiekalas valgomas su karstomis bulvemis (su lupenomis)
Sekmes  user posted image

Mano anyta tikra žemeitė ir būtent taip gamina kastinį. kai pasakiau jai apie mikseriais plakamą ji sakė nu niekda nesigaus toks kaip išsuktas. Nors man tai skanus ir parduotuvinis nes viena karta bandėm daryti patys tai gal valandą sukom o buvom sudėję vos kelis šaukštus grietinės. g.gif
Atsakyti