Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio priežiūros ABC

QUOTE(denaxa @ 2010 02 25, 13:02)
Taip,tikrai visa tai nusipirkus deveta masina reikia keisti-tepalai,filtrai,pagrindinis dirzas (o prie jo dar yra visokiu tuo paciu keiciamu detaliu,todel tokia ir kaina gaunasi).Pagrindinis dirzas keiciamas berods kas 60000km,bet nesu tikra ar gerai pamenu doh.gif Tai butina investicija,jei nenori suzinoti kiek variklio remontas kainuoja ax.gif



Aš irgi šiuo metu vargstu su visais tais keitimais.. doh.gif
Ir ko tai man jau nebepatinka sumos ir darbų atlikimo trukmė..

Savo senąją mašiną (Mitsubishi 97 m.) atiduodu tėvui, tai po paskutinio techninio pilno aptarnavimo (mano vyras darė, kai įsigijo) mes per abu jau pravažiavom su ja 80000 km.
Tai vyras sako, kad būtina padaryt visus tuos keitimus tepalų, diržų ir kitų biesų..Taip rodo ir kompe pagal mašinos markę..
Tai kaip suprantu irgi suma susidarys nemaža doh.gif Man jau įtartina, kad tiek reikia kišt į gerai važiuojančią mašiną..Gal mes čia persistengiam ar ką g.gif

Paskirstymo diržas ten kažkoks vien kainuos nemažai, ir dar jo laukti reikia ir t.t-žodžiu užsitęsė viskas.. Dar tipo reikia pavarų dėžės tepalus keist (automatas), tai išvis bijau, kad nepagadintų mašinos su visais tais keitaliojimais.. g.gif
Atsakyti
Na gal kiek ankstoka...bet kaip savam žmogui - bus geriau jei pakeisit.
Atsakyti
iingri, kaip rieda naujoji masinyte? norejau paklausti, kur tu viska keiteisi? kokiam mieste?
As taip pat jau sumokejusi rankpinigius uz astra 2005 m, laukiu kol atkeliaus dokumenciukai ir masinyte bus mano. As taip pat planuoju viska keisti, kad butu ramu vazineti.
Gal tu man galetum i AZ parasyti kas tavo masinai buvo atlikta ir kiek kas konkreciai kainavo? smile.gif
ACIU smile.gif

Atsakyti