Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas/tepliojimas vartojant kontraceptikus

QUOTE(Eeel @ 2012 03 21, 17:04)
Tai vat, turiu bėdą. esu naujokė vartojant kt, pradėjau, kaip ir pridera, pirmąją mėnesinių dieną. tik va bėda. man jos taip ir nesibaigė, nors prasidėjo prieš dvi savaites (šiaip trunka neilgiau kaip 5-6d). nekreipiau dėmesio, nes žinau, jog tai gana įprasta, bet va šįryt ėmė papilvę mausti kaip prieš mėnesines ir pms kamuoti.  unsure.gif  atrodo, kad gali būti taip, kad mane vėl aplankys dienos, nors jos, realiai net nepasibaigė. jei kam taip yra buvę, ar žinot ar turėčiau jaudintis - pasakykit smile.gif)) dėkui :> mirksiukas.gif

Kokias kt geri? Man buvo vieną mėnesį, kad irgi panašiai nesibaigė tepliojimai/sirgimas (irgi apie kelias savaites), tai pagėriau vitamino C šiek tiek ir susitvarkė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 03 21, 21:29)
tiksliau 14tą dieną skaičiuojant nuo ciklo galo, o ne nuo pradžios tongue.gif jei ciklas idealus- 28d tuomet tai yra 15d nuo pradžios, bet jei ciklas ilgesnis ar trumpesnis tai ovuliacija bus visai kitom dienom mirksiukas.gif

bleka, kaip aš čia į galvą buvau įsikalus, kad nuo pirmos ciklo dienos skaičiuojama doh.gif bet maždaug vis tiek sutampa skaičuok nuo pradžios ar nuo galo irnesakyk.gif bet aš tuom nelabai vadovaujuos, papilvė išdavikė ax.gif bet aišku teoriją reikia žinot 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, KT geriu jau 2metai, si ka isgeriau 15tableciu ir ne is sio pradejau kraujuoti, maudzia pilva. gal kas zino kas galetu buti? gal kam buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė458: 21 balandžio 2012 - 12:24
QUOTE(Saulė458 @ 2012 04 21, 13:23)
Sveikos, KT geriu jau 2metai, si ka isgeriau 15tableciu ir ne is sio pradejau kraujuoti, maudzia pilva. gal kas zino kas galetu buti? gal kam buvo?


Tableciu nepraleidai? Gal turejai streso, nervavais del ko, labai pervargai, gal sirgai?
Atsakyti
Sveikos, gal galite patarti kaip elgtis.. prieš 2 savaites pradėjau vartoti KT Qlaira. Esu juos vartojus pernai, prieš metus, poto nutraukiau išvis KT vartojimą. Kadangi pernai šalutinių požymių nebuvo, tai paprašiau daktarės, jog vėl juos man skirtų, tačiau dabar taip jau visas 2 savaites nebaigiu sirgti.. po pirmos savaites baiginėjosi, tačiau iki galo nesibaigė, nes tepliojo. nekreipiau dėmesio, nes tai natūralu pirmais mėnesiais, tačiau jau kelios dienos nebeteplioja, o kraujuoja... bendrai sudėjus 2 savaitės. Daktarė išėjus atostogų, ir grįš tik 25 dieną berods... nežinau ar toliau man gerti KT, ar kur kreiptis, ar mesti,tačiau jei ne šias, tai kitas KT vistiek turiu vartoti, nes pas mane ciklas visą laiką labai nereguliarus(na čia jau kitos bėdos). Kaip patartumėt elgtis? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif kad negaisinti jusu laiko tai situacija tokia:
pries pusantru metu pradejau gert KT, bet po kiek laiko nusprendziau kad noriu pakeist i pleistra. pirmaji uzsiklijavau pries 4 men, viskas buvo jokiu salutiniu tik antraji menesi prasidejo menesines gar likus 4 dienoms iki pleistro nuklijavimo datos. bet po to jos pasibaige ir viskas gerai. sia savaite (jau ketvirtas menuo) turejau nusiklijuot pleistra pirmadieni, bet mmm prasidejo sestadieni, gan skausmingos (na tas maudimas stipresnis siek tiek nei visad) ir vat siandien, ketvirtadieni jos dar labai gausios (paprastai prasidedavo treciadieniais-ketvirtadieniais ir baigdavosi sekmadieniais). Problema tame, kad kraujuoju lyg ir paprastu krauju, na jis labai raudonas, o per mmm visad budavo toks rudas (manau isivaizduojat smile.gif ) ir gan gausiai..atrodo lyg dar tik pirma ar antra diena, o juk jau turetu i pabaiga eit...ir ta spalva..siek tiek nerimauju. gal turit ka patart? smile.gif siuo metu neturiu galimybes staigiai kreiptis i gydytoja, greiciausiai uz 3 sav, o noretusi bent kazkiek suzinot ar cia normalu ar ne.. dekui 4u.gif
Atsakyti
sveikos, pradejau gerti Femoden, tiesa pries tai kt galima sakyt vartojus nesu, buvo pora bandymu bet nezmoniski skausmai priverte mest po gal sav vartojimo ir tai buvo pries kokius 5m, taigi pradejau gert, siandien tik 5 tablete, bet tas tepliojimas doh.gif lyg ir jau baigesi menesines, beja nuo kt ju spalva ruda pasidare, niekad taip nebuvo pries jas, suprantu kad organizmas neprates, megina taikytis prie pokyciu, bet gal galima kazkaip ta tepliojima pristabdyt? teplioja negauisiai, uztenka 'dieninuku' bet nervina doh.gif
Atsakyti
Mane kankina toks klausimas, geriu pirma karta KT etindros jau dvi savaites, bet vis teplioja, tai gausiau, tai visai nezymiai. klausimas ar galima myletis? ar tas tepliojimas reiskia,kad mano organizmui kt doze per maza ar kaip? jei netepliotu nekiltu ir klausimu.bet siuo atveju kazkaip baisoka :/
gal kam taip buvo?
Atsakyti
geriu yasmenille 3 menesius, si menesi vidury pakuotes pradejau kraujuot, iki siol kraujuoju jau dvi savaites, gydytoja liepe nedaryt pertraukos tai pradejau iskart sekancia pakuote bet krauajvimas nesiliauja niekaip, ne taip kaip per menesines gausiai bet tikrai to kraujo yra.. gal kam panasiai buvo? Kodel 3 menesius viskas gerai buvo o dabar se tau..
Atsakyti
Sveikos, pas mane tokia keista situacija, gal kam buvo.. Geriu Lindenete 20, likus savaitei iki 7 dienu pertraukos pamirsau isgerti viena tablete. Sekancia diena vel isgeriau ir tiesiog ismeciau ta neisgerta. Po dienos kitos pasirode kraujavimas, pries tai maude pilva lyg pries dienas.. Ir tas nestiprus kraujavimas vyksta jau kelias dienas. Ar gali buti, kad organizmas ta neisgerta tablete suprato kaip prasidejusia pertrauka ir prasidejo dienos? Jei taip, gal tuomet turejau nustoti gerti KT nepabaigus visos pakuotes pirmaja kraujavimo diena? Ar daryti pertrauka po isgertos pakiotes tokiu atveju?
Papildyta:
QUOTE(may23 @ 2012 11 25, 18:43)
Sveikos, pas mane tokia keista situacija, gal kam buvo.. Geriu Lindenete 20, likus savaitei iki 7 dienu pertraukos pamirsau isgerti viena tablete. Sekancia diena vel isgeriau ir tiesiog ismeciau ta neisgerta. Po dienos kitos pasirode kraujavimas, pries tai maude pilva lyg pries dienas.. Ir tas nestiprus kraujavimas vyksta jau kelias dienas. Ar gali buti, kad organizmas ta neisgerta tablete suprato kaip prasidejusia pertrauka ir prasidejo dienos? Jei taip, gal tuomet turejau nustoti gerti KT nepabaigus visos pakuotes pirmaja kraujavimo diena? Ar daryti pertrauka po isgertos pakiotes tokiu atveju?

Beje, naujoke KT geriant neesu, geriu senokai ir niekad nebuvo panasiu dalyku..
Atsakyti
Nežinau kur kreiptis..
15d. susirgau mėnesinėmis (5 dienom ankščiau nei turėjo būti). Apie 4-5 dieną kraujavimą pakeitė tamsiai rudos išskyros, taip pat pasirodė kažkokie lyg "snargliai", vienas iš jų buvo gan nemažas, maždaug 5ct monetos dydžio. Teplioja iki šiol. Tačiau ne visada. Jeigu lytiškai susijaudinu, iš ten pasirodo kraujas, o tada tamsiai rudos išskyros. Tačiau ne vieną ir ne du kartus jau taip. Per visą tą laiką santykių nebuvo, tačiau užtenka tik susijaudinti, ir pasirodo kraujas. Gegužę-birželį esu turėjusi persileidimą, nuo to laiko vartoju kt. Jokių šalutinių poveikių nebuvo.
Gal kuri buvote susidūrusi su tuo?
Atsakyti
sveikos
Turi klausima, vartoju KT yasminelle kad pakoreguot menesiniu data. Praejus savaitei menesiniu yra vis dar tepliojimas. Ar tai normalu?
Atsakyti