Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio mokykla

Sveikos. Kažkaip paskutiniu metu, žiūrėdama atranką į grožio mokyklą atkreipiau dėmesį kokia graži kai kurių merginų eisena. Kai palyginu su savo, tai doh.gif
Tai vat, ir kilo klausimas, ar įmanoma išmokti gražios eisenos, kai tau jau greit bus 30 ? Ir kaip tai padaryti kad nebūtų perlenkta ir neatrodytų juokingai?
Gal kas pasidalins mintimis. Negi namie teks vaikščiot užsidėjus knygą ant galvos tongue.gif Ir tai kažin ar padeda. Gal yra kokia formulė kaip vaikčiot, kad būtų gražu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2007 04 06, 22:34)
Sveikos. Kažkaip paskutiniu metu, žiūrėdama atranką į grožio mokyklą atkreipiau dėmesį kokia graži kai kurių merginų eisena. Kai palyginu su savo, tai  doh.gif
Tai vat, ir kilo klausimas, ar įmanoma išmokti gražios eisenos, kai tau jau greit bus 30 ? Ir kaip tai padaryti kad nebūtų perlenkta ir neatrodytų juokingai?
Gal kas pasidalins mintimis. Negi namie teks vaikščiot užsidėjus knygą ant galvos tongue.gif  Ir tai kažin ar padeda. Gal yra kokia formulė kaip vaikčiot, kad būtų gražu g.gif

kad nera turbut kazkokio recepto g.gif as kartais pagaunu save kuprinantis tai tiesiuosi iskart smile.gif
Atsakyti
Apie eisena nieko nezinau, bet norint turet grazia laikysena siulau pabandyt tokius pratimukus: itraukti pirva ir sedmenis ir palaikyti pora minuciu. Po to vel ir vel. Galit pabandyt priesais veidrodi - iskarto laikysena pagrazeja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2007 04 06, 23:34)
Sveikos. Kažkaip paskutiniu metu, žiūrėdama atranką į grožio mokyklą atkreipiau dėmesį kokia graži kai kurių merginų eisena. Kai palyginu su savo, tai  doh.gif
Tai vat, ir kilo klausimas, ar įmanoma išmokti gražios eisenos, kai tau jau greit bus 30 ? Ir kaip tai padaryti kad nebūtų perlenkta ir neatrodytų juokingai?
Gal kas pasidalins mintimis. Negi namie teks vaikščiot užsidėjus knygą ant galvos tongue.gif  Ir tai kažin ar padeda. Gal yra kokia formulė kaip vaikčiot, kad būtų gražu g.gif


Papildyta:
[quote=Joliuke,2007 04 06, 23:34]
Sveikos. Kažkaip paskutiniu metu, žiūrėdama atranką į grožio mokyklą atkreipiau dėmesį kokia graži kai kurių merginų eisena. Kai palyginu su savo, tai doh.gif
Tai vat, ir kilo klausimas, ar įmanoma išmokti gražios eisenos, kai tau jau greit bus 30 ? Ir kaip tai padaryti kad nebūtų perlenkta ir neatrodytų juokingai?
Gal kas pasidalins mintimis. Negi namie teks vaikščiot užsidėjus knygą ant galvos tongue.gif Ir tai kažin ar padeda. Gal yra kokia formulė kaip vaikčiot, kad būtų gražu g.gif
[/quo

Pastebėjau, kad labai graži ir grakšti eisena šokėjų. O šeip kelios draugės menekenės tai pasakojo kaip mokinosi gražiai vaikščioti. Jos ir knygą ant galvos nešiodavo ir tarp šlaunų pieštuką įsikišusios vaikščiodavo (na, kad kojos einant suglaustos būtų tą pieštuka įsikišdavo ir reikdavo eiti kad jis neiškristu:)) ir dar gražiai eisenai reikia eiti atkišus šiek tiek klubus ir krūtinę į priekį, pilvą įtraukus, galvą iškėlus, ne per dideliais žingsniais ir klubais siūbuoti (aisku ne per daug:)), nesikūprinti. Ištikrųjų tai labai sudėtinga, reikia visada save kontroliuoti ir ne tik gatvėje bet ir namuose ir šeip pastoviai sportuoti kad pasitempus būtum. Sakau gražiausiai vaikšto šokėjos, ypač pramoginių, klasikinių šokių, graži jų kūno plastika, kaip gulbės plaukia, tai manau norint gražiai vaikščiot šokius reik lankyti.
Atsakyti
Tikra tiesa,kad sokiai padeda mirksiukas.gif
Lankau nuo rugsejo latino sokius,tai ten grazios laikysenos pamoko smile.gif
Atsakyti
As visada kazkaip galvojau, kad normaliai atrodau, kai einu. Ale pora kartu pasiziurejau i save pro dideles parduotuviu vitrinas praeidama - nugi dramblys zygiuoja, ne kitaip! Tai nuo to laiko vis bandau mazesniais zingsneliais eit, nes dideli zingsniai labai gadina viska. Ir issitiest bandau, kai tik prisimenu. Nors iki manekenes eisenos man dar toli.
Kazkas patare piestuka tarp koju isikist, o ka daryt, jei tarp koju tarpas toks kad ten jos piestukas neuzsilaiko? Pas mane slaunis su slaunim nekontaktuoja... ax.gif
Atsakyti
O per kurią vietą tą pieštuką reikia įsikišt blush2.gif Norėčiau pabandyt tongue.gif Ir kažin kaip kojas reikia dėti, ar stengtis kojas dėt taip, lyg eitum ligia linija, ar pėdas lygiagrečiai dėt, ar šiek tiek užkryžiuojant g.gif Nu nesigauna gražiai nors tu ką. O šoku tai senokai, ir aerobikoj ir linijiniuose šokiuose, bet matyt ta eisena susiformavo dar paauglystėj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 07 balandžio 2007 - 18:20
As manau, kad eisena susiformuoja dar vaikystej ir po to ja pakeisti labai sunku. Ir dar: pastebejau tendencija, kad mergaites eisena "nukopijuoja" is mamos, o berniukai - is tecio. Brolis vaiksto lygiai taip, kaip ir tetis, vyras irgi... As taip pat kaip mama... ax.gif Nors man kai mano mama eina, tai grazu, bet kai as pati, tai schmoll.gif
Atsakyti
Graži eisena ta, kai batai patogūs, nuotaika yra ir bent pasportuoji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2007 04 07, 23:17)
Graži eisena ta, kai batai patogūs, nuotaika yra ir bent pasportuoji thumbup.gif

Čia yra tiesos thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=migluzele,2007 04 07, 22:57]
As manau, kad eisena susiformuoja dar vaikystej ir po to ja pakeisti labai sunku. Ir dar: pastebejau tendencija, kad mergaites eisena "nukopijuoja" is mamos, o berniukai - is tecio. Brolis vaiksto lygiai taip, kaip ir tetis, vyras irgi... As taip pat kaip mama... ax.gif Nors man kai mano mama eina, tai grazu, bet kai as pati, tai schmoll.gif
[/quote

na del vaikystes nelabai sutinku..as vaikystei spirokliuodavau biggrin.gif biskuteli.dabar savo eisana esu visiskai patenkinta.aiksu ji keiciasi ir nuo avalynes,batukai su kulniuku privercia pasitemti,tai eisena iskarto grakstesne gaunasi,nori nenori.savaime iseina,na o su patogiais batukais irgi kitaip.

zodziu speciau kad temos autore nelabai megeja kabliuku.na bet ti speju blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 04 09, 09:54)

zodziu speciau kad temos autore nelabai megeja kabliuku.na bet ti speju blush2.gif

Tikra tiesa blush2.gif Nelabai aš tuos kulniukus mėgstu, bet batų su kulniukais tai turiu nemažai ir kartais prisiverčiu užsimauti. Bet man vistiek kažko trūksta. Kažkokia sunki ta eisena atrodo, tai ir stebiuos, kaip kitos eina ir atrodo, kad plaukia g.gif Sportas ir šokiai man nepadeda, tai nusprendžiau, gal tiesiog reikia konkrečiai kažkokius dalykus patobulinti. g.gif
P.S. O gražiai vaikštančios koją dedat nuo kulno ar nuo pėdos g.gif
Atsakyti