Įkraunama...
Įkraunama...

Ar meilė kiekvienam vaikui vienoda?

QUOTE (nerile @ 2004 06 11, 07:31)
Nendria, supratai teisingai, bet nesuvoki to dabar, o va ziema prisiminsi mane biggrin.gif Juk mano pirmoji irgi grazuole garbane buvo, bet kai atvaziavo antra para i ligonine- ojo kaip issigandau. Cia tas pats, kas pamates tavo naujagimi paskytu: jezau, koks mazas, kaip kaciukas. O tau jis atrodys normalus. Neissigask, tas reiskinys ilgai neegzistuos, priprasi tongue.gif

Pritariu, Nerile!!! Gimus antrajam vaikui, pirmas tarsi ishauga akyse tongue.gif Iki brolio gimimo mano dukryte buvo mazute smulkute... kai gime brolis jinai iskart tokia diiiiiiiiiiiiiiiiiidele pavirto rolleyes.gif Keiciant pampersa net kazkaip keista buvo - vienas toks mazuliukas, gleznutis, smulkutis...o kita tooookia didele pana laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 05 25, 06:11)
...gimus maziui, tie pirmieji atrodo kaip mutantai: dideles galvos, akys, rankos...

Va va,lygiai taip ir man buvo biggrin.gif iki sunaus gimimo dukra buvo VAIKAS,mazas aisku,nors jau 6 metu.Ir turbut butu likusi mazyte,bet kai atsirado uz ja mazesnis,ji is karto man toookia didele patapo...Kazkaip 2 sav. po mazylio gimimo ji buvo pas mociute,o kai grizo,net neiprastas akiai buvo jos didumas blink.gif pagalvojau,viespatie,juk ji jau visa merga smile.gif o as ja laikiau mazyte...
Ir ta meile nera vienoda,kad ir kaip to noretusi.Aisku,pati suvokiu,kad myleti mama turi vienodai abu,bet kai vienas gerokai mazesnis,kazkaip labiau globoji ir saugai mazaji.Aisku didesniajam tai sunkokas laikotarpis,kai kazkas naglai vagia mamos demesi.Ir vaikas nesamoningai ima jausti mazeliui priesiskuma...Bet manau ta konkurencija naturali,ji neisvengiama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamy: 11 birželio 2004 - 21:03
QUOTE (nerile @ 2004 05 25, 08:11)
dar pasakysiu toms, kurios dabar laukiasi antruju leliuku: gimus maziui, tie pirmieji atrodo kaip mutantai: dideles galvos, akys, rankos... Nesupykit. Paskui akis pripranta... Tiesiog didziulis skirtumas tarp tos kruopytes gimusisos ir paugejusio vaikiuko tongue.gif

Tiksliai pasakyta! thumbup.gif Ir man taip buvo.Paimi vyresnelio ranka ir nustembi,kokia ji jau didele. smile.gif
Atsakyti
Taip taip.. wub.gif
Neseniai gimė mažylis, o galvojau, kad mano pirmas yra mažylis. Bet pasirodo, kad jis jau visas bernas. Nėra net ko lyginti biggrin.gif
Bet meilė yra abiems. Galvojau iš kur bus tos meilės naujajam , jei visą atiduodu pirmagimiui, bet pasirodo, kad širdis prigamina tos meilės į valias. Myliu begalo ir pirmą berniuką ir antrą wub.gif
Tik aišku pademonstruoju tą meilę skirtingai, tas mažylis nori artumo, švelnumo, o didysis jau nereikalauja tokių stiprių meilės apraiškų. Nors dabar pastebėjau, kad žiūrėdamas į nešiojamą ant rankų mažylį, prieina, prisiglaudžia, galvą padeda ant kelių. Tai aišku apkabinu, bučkį duodu, kad nesijaustų nuskriaustas, nepavydėtų.
Atsakyti
Turiu vaikus dvynukus,todė iš karto ta meilė ir gimė su vaikais.Kai laukiausi jau jaučiau,kad juos myliu,bet dabar kai galiu pakutenti pilvuką,pabučiuoti į žanduką jaučiuosi net per daug laiminga. Žiūrėk - tuoj vaiką į mokyklą reiks išleist,abiem sekmės palinkėt,abu pabučiuot. Abu palydėt. Abu pasiimt. smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (Aist @ 2004 06 11, 22:25)
Tiksliai pasakyta! thumbup.gif Ir man taip buvo.Paimi vyresnelio ranka ir nustembi,kokia ji jau didele. smile.gif

Man tas pats buvo blink.gif Kai gime maziukas Tadas buvo 1m5men, naktimis dar pampersa dedavau dickiui, tai man jo uzpakalis pasirode gigantiskas pries mazojo blink.gif Vaje, sakau, Tadas per viena para uzaugo blink.gif blink.gif blink.gif
Po keliu dienu pripratau laugh.gif O siaip tai myliu, tikrai abu vienodai heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Mano gera drauge yra seimoje vyresne sesuo negu jaunele. Vaikysteje kaip ir tas tevu demesys pasak jos buvo kaip ir vienodas., nors gal jai labiau pasiseldavo, nes gaudavo naujus drabuzius, o jaunele nesiodavo senus. Taciau kai kuriais atvejais ir jai kliudavo, nes mazesne sesute buvo tokia neklauzada, o nukentedavo del visu tarpusavio nesutarimu ji vyresnele, nes tvu motyvas budavo, juk tu vyresne ir privalai nusileisti sad.gif
Dabar ji jau turi savo seima ir su seserim nelabai sutaria, nes jaunele taip ir liko lepunele..... Ji pasak mamos taip sunkai dirba ir mokosi, kad tik nepervargtu... ji daro valgyti ir perduoda, kad kas nors nuvestu jai, nes gyvena ne tame paciame mieste.....Mano drauge irgi ir mokesi ir dirbo ir jokiu tokiu dalyku nebuvo....
Kai pradejo sesute mano drauges studijuoti tai jai is karto butas ir jokiu bendrabuciu, o mano daruge buvo ikista i bendrabuti ir apie nieka kita nebu kalbos sad.gif
Neseniai ji suzinojau visai atsitiktinai, kad mama su sese apie ja kazkaip negraziai kalba ir siaip jokios uzuojautos is mamos, kad jai kas nors sunku ar panasiai... VIsas demesys ir uzuojauta seserei... O ta sesute tuo tik ir naudojasi sad.gif Erzina mano drauge visaip ir panaisia.... tarkim buvo drauges vestutes, tai mama stovedama prie santuokos rumu mazdaug tai sesei sako "cia turejo buti tavo vestuves o ne jos".... Tarkim va tavo vyras busimas tai geras, nes turi daug pinigu, o va tos mano drauges vyras tai liurbis, nes uzdirba kapeikas ir t.t. galeciau daugiau tokiu variantu privardinti...

Mano drauge pasimetusi ir nezino kaip jai toliau bendrauti su mama ir seserimi.... I akis jos kalba labai saldziai, bet va kaip uz akiu..... Kaip mano drauge sake, geriau jau buciau nezinojusi nieko......

Ka jus manot ? Gal buvot susidure kas nrs su tokia problema ir dilema?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renacikas: 24 liepos 2004 - 22:05
Va as irgi turiu ses, tik as ta jaunesnioji. Tiesa sakant manau, kad mane siek tiek daugiau lepina negu mano ses. Teisybe tai, kad vaikysteje vyresnioji turedavo nusileisti, bet as nesiodavau tik jos senus drabuzius. Taciau mano sesuo mokesi kitam mieste ir gyveno bendrabutyje, o man kai atejo laikas mokytis universitete tai as galejau stoti tik i musu mieste esancius, del materialines padeties. Ir siaip tais metais kai ji mokesi kitam mieste tai jauciausi biski nuskriausta, nes visi kas geriausia atitekdavo jai. Bet ji mokslus baige, istekejo ir likau as jau beveik kaip vienturte smile.gif Tada ir prasidejo mano ausko amzius smile.gif Ir dabar nors esu istekejusi bet dar vis jauciuosi biski lepinama.
O siaip tai mums kazkaip visada mama stengdavosi duoti visko po lygiai. O kas liecia bendravima dabar kai jau mes uzaugusios, tai as su mama siek tiek daugiau bendrauju, bet cia manau del to, kad musu charakteriai panasesni negu mano sesers ir mano mamos.
Tai va, isvada: mama myli mus abi vienodai.
Atsakyti
Mus su broliu mama mylėjo vienodai. Bet kai aš savo vaikiškom akim pamačiau (4-ių metukų gal) kaip mama bučiuoja brolio (na kūdikio 2.gif ) užpakalį- tai čia man buvo viršūnė mad.gif Galvojau- myli tik jįsad.gif Netgi esu jam į pilvą mažam įkandus keršydama blink.gif
Atsakyti
Ir as negaleciau isskirti, kad kuri nors labiau myliu. Net galiu pasakyti, kad kai gime mazoji mano meiles ne padvigubejo, o dar daugiau atsirado. Ir savo didziuka emiau dar labiau myleti uz tai, kad jis jau tooooks didelis.
Siandien radau toki eilerastuka, tai net susigraudinau skaitydama. Pabandysiu nukopijuot, gal ir jums patiks:

Kol dar nebuvau mama...

Kol dar nebuvau mama,
Darydavau ir valgydavau karštą maistą.
Mano rūbai nebuvo dėmėti.
Telefonu kalbėdavau ramiai.
Kol dar nebuvau mama,
Miegodavau tiek, kiek norėdavau.
Ir niekada nesijaudindavau dėl to, kad vėlai nuėjau gulti.
Šukuodavausi ir valydavausi dantis kasdien.

Kol dar nebuvau mama,
Tvarkydavau namus kasdien.
Ir niekada nesuklupdavau ant žaislų ir nepamiršdavau lopšinės žodžių.
Kol dar nebuvau mama,
Net nesusimąstydavau, ar kambarinės gėlės nenuodingos.
Ir niekada negalvodavau apie skiepus.

Kol dar nebuvau mama,
Niekas nebuvo manęs
Apkakojęs,
Apvėmęs,
Apkramtęs,
Apsisiojęs,
Apžnaibęs savo mažais pirščiukais.

Kol dar nebuvau mama,
Pilnai atsakiau už savo protą,
Savo mintis,
Ir savo kūną.
Miegodavau visą naktį.

Kol dar nebuvau mama,
Nebuvau laikiusi klykiančio vaiko vien tam,
Kad gydytojai galėtų apžiūrėti
Ar paskiepyti.
Niekada neverkiau, matydama ašaras.
Niekada nesikraustydavau iš proto iš laimės
Vien dėl paprasčiausios šypsenos.
Niekada nesėdėdavau naktį
Žiūrėdama į miegantį vaiką.

Kol dar nebuvau mama,
Niekada nelaikydavau rankose miegančio vaiko,
Nes gaila padėti.
Niekada mano širdis nesubyrėdavo į tūkstančius dalelių,
Kad kažkam negalėjau palengvinti skausmo.
Niekada nemaniau, kad kažkas toks mažas
Gali pakeisti mano gyvenimą taip stipriai.

Aš nežinojau, kad galėjau kažką taip stipriai mylėti.
Ir nežinojau, kad man patiks būti mama.
Kol dar nebuvau mama,
Nežinojau, ką reiškia jausti,
Tarsi širdis būtų išlipusi iš kūno.
Ir nežinojau, koks ypatingas jausmas yra
Pamaitinti alkaną kūdikį.
Nežinojau, kad vaiką ir mamą sieja tiek daug.
Ir nežinojau, kad kažkas toks mažas
Galėtų paversti mane tokia svarbia.

Kol dar nebuvau mama,
Aš niekada neatsikeldavau kas 10 minučių
Tiesiog įsitikinti, kad viskas… tvarkoje.
Ir niekada nejutau tos šilumos,
Džiaugsmo,
Meilės,
Stebuklo,
Pasitenkinimo būti mama.
Aš nežinojau, kad galiu jausti tiek daug, kol dar nebuvau mama...











Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif uoj...vos laikausi ir ash heart.gif
Blondine,kur radai ji?
Atsakyti
Va cia:
http://groups.msn.co...a/sunosine.msnw
Atsakyti