Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko užtrunka įvaikinimo procedūra?

QUOTE(vira @ 2012 06 22, 08:52)
Vilmandra, o kaip jūs patys ją susiradote?

4u.gif Kaip ir minėjau, gegužės menesio sąrašuose, atsiustuose Respublikines ivaikinimo tarnybos, apie vaikus su sutvarkytais statusais (kurie paruošti seimoms ). o sąrašus pateikė rajono VTAS , kuriuos atšviežina kas mėnesį. Mums tai buvo pirmieji sąrašai, juose ir 'Radau" mergaitę ,pas kurią važiavau susipažinti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmandra @ 2012 06 22, 18:14)
4u.gif  Kaip ir minėjau, gegužės menesio sąrašuose, atsiustuose Respublikines  ivaikinimo tarnybos, apie  vaikus  su  sutvarkytais  statusais (kurie paruošti  seimoms ). o sąrašus pateikė  rajono VTAS , kuriuos  atšviežina  kas mėnesį. Mums  tai buvo pirmieji sąrašai, juose  ir 'Radau" mergaitę ,pas  kurią važiavau  susipažinti.  smile.gif

ax.gif neišsamiai atsakiau. kodėl patys radom. sąrašus turėjo VTAS, vedeja paskambino,kad sąrašai yra, bet nėra pagal mūsų nurodytą amžių mergaičių. Nėra. ir mes nebejom net žiūrėt. nėra tai nėra. paskui po kokių 20 d. aš kažkokiu klausimu užėjau į VTAS, bekalbant sakau, duokit tuos gegužy gautus sąrašus bendram išprusimui pažiūrėt, kaip kas ten pateikiama. tų sąrašų buvo 3 lapai lentelės forma, peržiūrėjau nieko kas sustabdytų, vien vyresni berniukai ir tik kelios didelės mergaitės su baisinėm ligom. paskui jau norėjau grąžint, žiūriu mergytė 2007 m. gimino, netikiu savo akim..4m.5 mėn. o mano nurodytas amžius buvo 2-4 m. +- gali būt . nei vedėja jos nematė o ir aš pati permetus akimis nepamačiau, o ji uvo pačioj beveik sąrašo pradžioj... mistika kažkokia. tai ir užsikabliavom. pas ją ir nuvykom. 4u.gif
dabar namie turim gražuolę, protingą ir sveiką mergaičiukę, kuri greit taps mūsų dukriuku.
Atsakyti
4u.gif tai jau dabar galiu atsakyt į Temukės klausimą: nuo pirmų pareiškimų padavimo VTAS iki TEismo posėdžio- 8 mėnesiai. drinks_cheers.gif
Atsakyti