Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetariškas darželis

Draugu vaikas nevalgo mesos doh.gif Gal kas auginate irgi vaika nevalganti mesos (vegetara) ir jis eina i darzeli. Pasidalinkit patirtimi koks buna jusu vaiko maisto racionas? Ar nesate maista is namu? 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikas darželyje valgo tik mėsą ir dar šį bei tą. Iš pradžių nervinausi, kad darže badmiriauja. Dabar apsiraminau, nes savo atvalgo namie. biggrin.gif
Atsakyti
Dirbu darzelyje...ir yra mergaite kuri nelabai megsta mesa...tai kartais ydedam nedaug mesos,o jei praso visai nedet tai ri nededam,tai tada ydedam daugeu bulvyciu ir salotu...
Atsakyti
Mūsų dukrytė irgi nemėgsta mėsos. Ir iš vis su maistu problemos - valgo labai prastai. Kai tik pradėjom lankyti darželį, iš karto auklėtojas perspėjau, kokia situacija, labai prašiau, kad tik nekištų per jėgą maisto. Pirmą mėnesį nevalgė nieko, auklėtoja sakė, būna tokių vaikų, kurie darželio maisto ir nevalgo, tai leidžia atsinešti savo iš namų. Bet dabar apsiprato - ir dukra prie darželio, ir auklėtojos prie to, kad ji nevalgo, ir problemų nekyla. Vis tiek atranda ką nors sau tinkamo, o blogiausiu atveju tai duonos su arbata užkerta
Atsakyti
Tas vaikas mesos visai nevalgo, nes tevai abu vegetarai doh.gif
Atsakyti
O mano mergaite nevalgo jokiu pienisku produktu darzelyje (namuose geria jogurtus ir glaistytus surelius)........ tai tikra tragedija vaikui buna pirmadieniais, nevalgantiems mesos nors bulviu gali ideti su darzovemis, o ka idesi vaikui kai virtinukai su varske arba varskes apkepas, sriuba pieniska ir t.t. .......... tai dabar gudruole pradejo krapstyti varske lauk biggrin.gif biggrin.gif .......... ir pirmadieni visada eidama pasiimti ka nors nuperku parduotuveje, pvz sausainuku kokiu, nes tik ieinu pirmas klausimas, ka nupirkai valgomo ir ar galesiu valgydama namo eiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2005 02 01, 10:05)
O mano mergaite nevalgo jokiu pienisku produktu darzelyje (namuose geria jogurtus ir glaistytus surelius)........ tai tikra tragedija vaikui buna pirmadieniais, nevalgantiems mesos nors bulviu gali ideti su darzovemis, o ka idesi vaikui kai virtinukai su varske arba varskes apkepas, sriuba pieniska ir t.t. .......... tai dabar gudruole pradejo krapstyti varske lauk biggrin.gif biggrin.gif .......... ir pirmadieni visada eidama pasiimti ka nors nuperku parduotuveje, pvz sausainuku kokiu, nes tik ieinu pirmas klausimas, ka nupirkai valgomo ir ar galesiu valgydama namo eiti  biggrin.gif


Ale keistas tas jūsų darželis, Saga... Kokiu pagrindu šitaip ribojamas visos dienos racionas? Taigi gamina ne vienam vaikui, o šimtams. Nusišaučiau, jei man visą dieną kištų išskirtinai pieniškus produktus, galų gale gali būti ir vaikų, alergiškų laktozei. Na padarytų pusryčius ar pavakarius pieniškus, bent per pietus duotų įvairesnį maistą...
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2005 02 01, 11:49)
Ale keistas tas jūsų darželis, Saga... Kokiu pagrindu šitaip ribojamas visos dienos racionas? Taigi gamina ne vienam vaikui, o šimtams. Nusišaučiau, jei man visą dieną kištų išskirtinai pieniškus produktus, galų gale gali būti ir vaikų, alergiškų laktozei. Na padarytų pusryčius ar pavakarius pieniškus, bent per pietus duotų įvairesnį maistą...



na pas mus pirmadienis tokia pieniska diena. dabar kartais matau jau pavakariams ir desreles buna, bet kad manoji desreles ne visas valgo, taip kad atsirades maiste toks pasikeitimas mano paneles nenudziugino........ na buna arbatos, batonas koks (netgi is bado su sviestu kai kada valgo, nors jo ir nemegsta)...... o pietums buna paprastai tokia diena pieniska sriuba ir koks apkepas, kokie didzkukuliai su varske........
O jeigu vaikas alergiskas butu darzelyje laktozei, gal manau pareguliuotu biski maista, taigi nemanau kad mamyte tyletu......... o be to atsirado jau desrele pavakariams ar zuvies pirsteliai....... atvirai pasakius nelabia domejausi, tokia diena pusrycius duodu namie........ aukletojos sake kad jau ir sriuba kartais bando valgyti........ na be vis tiek randu dazniausiai randu alkana.... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai kad kazi, ar pareguliuoja maista, jei vaikas alergiskas... tokiu atveju specializuotas darzelis (skirtas alergiskiems vaikams) - tikras issigelbejimas ir vaikui, ir tevams. ir vat dar su kuo nesutinku - tai, kad kazka atnesti i grupe, kad vaikas nebutu alkanas (na, cia ne Sagos sausainius turejau omeny). maniskio racionas pries pradedant lankyti darzeli buvo gana ribotas, tuo tarpu darzelyje mazius iprato valgyti ir tai, ko anksciau i burna neimdavo
Atsakyti
Mano panos grupej buvo vegetaras berniukas. Pradzioj jokiu problemu nebuvo-kai budavo mesiskas patiekas, jam nededavo mesos, o daugiau garnyro(maniske nevalgo zaliu darzoviu, tai ir jos sukimsdavo).Bet veliau vaikas kazkaip paragavo desreliu troskinyje(matyt aukletojos ne visus gabaliukus isrinko) ir pradejo reikalaut mesos. Va tada mamyte buvo baisiai nepatenkinta(tipo aukletojos priverte vargsa vaika valgyt kruvina maista) ir pervede ji i spec. darzeli alergiskiem vaikam-ten kiekvienam vaikui individualus valgiarastis.
Atsakyti
Aš iš vis neįsivaizduoju vaiko vegetaro darželyje. Nu nebus taip, kad jis lankydamas darželį mėsos neparagautų kai visi aplinkui ją valgo. Ir nelabai tikėtina, kad jam nepatiks ir jis jos nenorės.
Tokį vaiką tik namuose augint arba tikrai bandyt į spec. darželį alergiškiems vaikams pakliūt
Atsakyti
jezau koks siaubas tokie nukvake vegetarai tevai!!!! Na nenori pats valgyt mesos- nevalgyk, laikykis savo isitikinimu, bet versti vaika nevalgyti....Tai kai uzaugs-tegul pats ir renkasi-but vegetaru ar ne. O jaunam auganciam vaikui reikia mesos. Suauge gali ja keisti kitais baltymais, o vaiko maisto racionas juk turi but ivairus. Siaubas kaip gaila tu vaiku, kurie del tevu ,,sektos" priversti pereit i alergisku vaiku darzelius, kur daugiausiai valgo koses virtas vandeny....
Atsakyti