Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras

QUOTE(Piople @ 2008 01 24, 01:37)
Sveikutes

Na istorija pasakiska thumbup.gif ,teko oi kiek asareliu isspausti.Cia kazkas klause del ideju Valentino dienai.Na per cia Valentino diena bus 4metai kaip mano vyras man pasipirso ties Nemuno ir Neries santaka.Oi kaip tai buvo nerealu ir  pasakiska. Tai as nusprendziau siais metais ji nustebinti.NA pirmiausia papuosiu kambari,visur kur imanoma zvakes,ant grindu raudoni balionai (daug daug ju) Sienos durys ispuostos sirdelem,amurais.Toliau stalas aisku staltese raudona iki zemes ant virsaus balta.Ant stalo zvakiu kompozicija ir dirbtiniu roziu.Sampanas,taures.Bet pats pagrindas yra lekstese is kuriu valgysim.Uzdengsiu jas salotu ar pekino kopustu lapais kai tieksiu karsta (aisku ka nors specialaus gaminsiu,ko dar neregavo),kad tik kai pavalgys pamatu iamzinima.TAi apie tas lekstes.Nusipirkau dideles lekstes.Kliju stipriu ir daug visokiu stikliniu dalykeliu,dar sudauziau veidrodi,nes reikejo jo sukiu.TAi per viduri vienos lekstes padariau jo vardo pirma raide,o kitoje mano pirma vardo raide.Aplink jas priklijavau raudonu akmenuku is kuriu suformavau sirdele.Toliau aplink sirdele dejau stiklo sukes.O i tarpus geltonus akmenukus.Tos lekstes atrodo nerealiai (Bent jau man,neaisku ar vyras ivertins).Bus prisiminimas visam gyvenimui.Na nusipirkau raudona vakarine sukne ir isirasiau romantines muzikos kompakta.NA ir lauksiu taip vyro griztancio is darbo.Aisku vaikus prasysiu kad pasaugotu,kad liktume vieni namie.Tikuosi jam patiks.Gal kam pravers mano idejos. smile.gif Paprasta labai,bet dar taip nedariau.


Labai romantiška nuotaika vyraus jūsų namuose smile.gif o gal galite pasakyti bent pora pavadinimų, jūsų įrašytų romantiškų dainų? blush2.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip grazu 4u.gif
Atsakyti