Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitinis darželis Giruliuose

sveikos mamytes, uzmirsta Giliuko temute, bet vis tiek parasysiu mirksiukas.gif
Nuo rytojaus savo dukriuka vedu i si darziuka, tai kaip jaudinuosi, ji mamyciuke pas mane, tai nezinau kaip bus doh.gif mes dar ir su tutia draugaujam ir puodukas didziausias priesas, baisu man. Labai tikiuosi, kad pakliusim pas geras ir supratingas aukletojas ax.gif
Atsakyti
Ir as ten savo vaika vesiu nuo rudens. Papasakok kaip sekasi.
Atsakyti
Kazkaip idomu, kokios priezastys vercia vaika palikti darzelyje visai savaitei g.gif
Atsakyti
Darželis savaitinis, bet tai nereiškia, kad negali pasiimti vaiko kada nori smile.gif
Atsakyti
Laba:)
noriu ir as savo mazyle ten vesti. Labai grazi aplinka, siandien buvome apsiziureti. Personalas malonus... tik va pagal nauja tarybos potvarky "rajoniniu" mes is sendvario seniunijos nenori registruoti:((((

Mamos, kurios vedat vaikelius, pasidalinkite ispudziais, labai butu didelis dekui!
Atsakyti
QUOTE(Angelvita @ 2009 05 17, 20:12)
Ir as ten savo vaika vesiu nuo rudens. Papasakok kaip sekasi.


na mums sekesi idomiai doh.gif paverkdavo, kol uzdarydavau grupes duris, mazdaug, gal suveiks ir mama manes nepaliks lotuliukas.gif bet...apturejom kita beda....manoji 1,5sav. nieko nevalge doh.gif nei namuose nei lopselyje, tik pienuko gerdavo, matyt, protestavo taip g.gif bet po to persilauze ir ejom be problemu smile.gif
Gaila, kad dabar atostogos 2men. Aisku, neapsiejom be ligu, pradzioj slogyte prasidejo, kuria greit issigydem. Po savaites konjuktyvitas, bet manau, kad del to, jog pas mus kieme smelio dezej zaidzia, tai pasigavo bakteriju. Dar buvo stiprus kosuliukas prasidejes, tai irgi savaite namuose buvom, bet siaip jokios rimtos ligos, aciu D smile.gif


QUOTE(gita @ 2009 05 17, 20:23)
Kazkaip idomu, kokios priezastys vercia vaika palikti darzelyje visai savaitei  g.gif


Priezasciu gali buti ir ne viena. MB ejo i darzeli giruliuose,kurio jau nebera, tai jam patys nuostabiausi prisiminimai is to darzelio. Palikdavo ji savaitej, nes tetis studijavo kitame mieste, o mama turejo dirbti tokiu grafiku, kad nebuvo kitos iseities.
As savo dukryte pasiimu kasdien, net vakarienes nevalgom, aisku, kol nedirbu ax.gif
Siaip mano atsiliepimai apie si darzeli patys geriausi, tikiuosi tokie ir liks rolleyes.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu...gal yra gyvenanciu ne klaipedoje ir lankanciu si darzeli? sako kad priima tik is klaipedos, mes prie palangos bet labai noriu kad dukra eitu i si darzeli...gal vistik yra galimybe i ji patekti?
Atsakyti
QUOTE(busimablondine @ 2010 05 27, 07:56)
Keliu tema i virsu...gal yra gyvenanciu ne klaipedoje ir lankanciu si darzeli? sako kad priima tik is klaipedos, mes prie palangos bet labai noriu kad dukra eitu i si darzeli...gal vistik yra galimybe i ji patekti?

ax.gif ax.gif ax.gif manau jusu atveju butu imanoma......reikia kalbeti su direktore....
mano mazylis lanko si darzeli Meskuciu grupe tai esu be galo patenkinta. mano manimu sis darzelis geriausias ( aplinka, grynas oras, kolektyvas ir t.t.) 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri mamyte veda i Peledziuku grupe? Domina atsiliepimai apie aukletojas..
Atsakyti
Turbūt Ingredd jau neaktualu, bet tik ką baigėm darželi ir norisi parašyti. Pelėdžiukų grupėje pagrindinė auklėtoja ILONA labai nuvylė. Gabiais vaikais džiaugiasi ir pristato jų pasiekimus kaip savo nuopelną, na o silpnesnius nurašo . Vaikai jos bijo ir nepasitiki savimi. Baisiai mėgsta reikštis ir iškelt save menkindama kitas grupes auklėtojas ( beje labai puikias) ir auklytes. Tokia be galo savim pasitikinti boba, blogąja to žodžio prasme. Iš paskutinių nemalonių situacijų: sūnui teko paaiškinti ką tikras vyras turi daryti kai jam girdint jo mama pokalbyje su auklytę vadina kvaile. Turi įproti tėvus i r vaikus aptarinėti vaikams girdint. Kai jai pasakiau kad jei turi man pastabų, tai tegu ir sako man o ne vaikui. Tai man išėjus užsipuolė vaiką ir išvadino jį melagiu. Vaikas gavo štai tokių gyvenimo pamokų.
Tik dėl auklėtojos Ilonos nerekomenduoju Pelėdžiukų grupės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalia123: 31 liepos 2015 - 10:16