Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai ir skiepai

Gerb. gydytoja
mano draugė gėrė ofloksacinną, dar nežinodama kad jau neštukė... tada jau buvo 2-4 savaites nestuke.gif. Ar šie antibiotikai nepakenks vaisiui?
Iš anksto dėkui už atsakymą.
Atsakyti
ne, nepakenks.
Atsakyti
esu 6 sav nescia.3-4 savaite 5 dienas vartojau zanocin antibiotikus.ar jie galejo pakenkti?mano gydytoja mano kad geriau pasidaryti isvalyma.
aciu
Atsakyti
Infekcija nėštumo metu kenkia kur kas labiau, nei jos gydymui skirti medikamentai. Be to, jei vaisius pakenkiamas tokiame ankstyvame nėštumo laike, organizmas pats jo nenešioja - įvyksta persileidimas.
Atsakyti
Gerb. gydytoja,

man mano gydytoja paskire vartoti magni, kuris turi normalizuoti mano gimdos tonusa, nes ji per daznai susitraukineja. Man dabar 33 -34 sav. Magni B6 vartoju jau 3 sav. Vakar drauge pasake kad jos ginekologe mano, kad magnis gali blogai itakoti vaikelio raumenu tonusa. DRAUGES GINEKOLOGE UZDRAUDE JAJ VARTOTI MAGNI NES NUO JOS MANYMU VAIKAS GALI GIMTI SU SULETEJUSIU RAUMENU TONUSU. AR TAI TIESA? aciu uz atsakyma
Atsakyti
Tokių, moksliniais tyrimais pagrįstų įrodymų nėra. Tai tik tos gydytojos nuomonė.
Atsakyti
Gerb. gydytoja, man jau 37 sav., pries savaite pradejo siaubingai tinti kojos. Rankos, ju pirstai, veidas netinsta. Slapimo tyrime baltymo nerasta. ginekologe rekomendavo pagerti iki gimdymo Cyclo 3 Fort arba Detralex tabletes. Informaciniame lapelyje rasoma, kad nestumo metu jie nera rekomenduojami. ar nepakenks jie mano kudikeliui? gal geriau naudoti Lioton 1000?
Aciu Jums uz atsakyma.
Atsakyti
Šiuos preparatus gerti galima, tačiau siūlyčiau pradžioje išmėginti vietinio pobūdžio priemones - kontrastinio vandens voneles, gulėjimą kiek pakeltomis kojomis, Jūsų minėtą tepalą.
Atsakyti
Labas,


Nėštumas - 30 sav. Prieš gera savaite atsirado sloga, šioks toks gerklės perštėjimas. Bandžiau gydytis įvairiais žoliniais vaistais, tačiau savaitės eigoje savijauta tik blogėjo. Šiandien pakartotinai apsilankius pas šeimos gydytoja, LOR abi nusprende jog man sinusitas. Blogiausia , kad negalima daryti nuotraukos.
Kadangi situacija blogeja, gydytoja pasiule Ospamox.
Kiek žinau , jokio poveikio vaisiui neturėtų būti. Tačiau vis dėl to - tai antibiotikas. Ar gali turėti įtakos 6 dienų kursas ( po 2 tabletes ) ?

Ačiū.
Atsakyti
Šis antibiotikas yra saugus. Vaikeliui žymiai labiau gali pakenkti pati infekcija.
Atsakyti