Įkraunama...
Įkraunama...

Turizmas ir viešbučių administravimas

sweikos,mergaites! 4u.gif gal kuri studijuojate ar dirbate sioje sferoje?butu malonu jei pasidalintumete patirtimi rolleyes.gif
Atsakyti
Mane taip pat domina atsiliepimai ir nuomonės kadangi studijuosiu turizmo administravimą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morepink: 11 liepos 2007 - 21:30
as jau baigiau turizmo administravimo studijas kolegijoje ir kaip tik db istojau i Klaipedos universiteta - rekreacija ir turizma, tai testines studijos, per 1.5m gausiu universitetini bakalaura o tuomet gal ir apie magistrantura pagalvosiu, tik jau kitoje sferoje... siaip turizmas man lb patinka, pati esu keliauninke ir mokytis labai patiko 4u.gif buvo egzaminai - keliones, kurias reikejo ir surengt, rast apgyvendinima, pramogas, patiems pabut gidais...zodziu viskas lb idomu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 07 12, 12:12)
as jau baigiau turizmo administravimo studijas kolegijoje ir kaip tik db istojau i Klaipedos universiteta - rekreacija ir turizma, tai testines studijos, per 1.5m gausiu universitetini bakalaura o tuomet gal ir apie magistrantura pagalvosiu, tik jau kitoje sferoje... siaip turizmas man lb patinka, pati esu keliauninke ir mokytis labai patiko  4u.gif  buvo egzaminai - keliones, kurias reikejo ir surengt, rast apgyvendinima, pramogas, patiems pabut gidais...zodziu viskas lb idomu  thumbup.gif

tai pirma reikia studijuot kolegijoje,o poto universitete uzbaigt? 4u.gif
o tu gal gali daugiau papasakoti apie sias studijas? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wauwauwywa: 12 liepos 2007 - 15:26
QUOTE(Morepink @ 2007 07 11, 23:29)
Mane taip pat domina atsiliepimai ir nuomonės kadangi studijuosiu turizmo administravimą bigsmile.gif

o kur tu studijuosi?
Atsakyti
QUOTE(wauwauwywa @ 2007 07 12, 16:25)
tai pirma reikia studijuot kolegijoje,o poto universitete uzbaigt? 4u.gif
o tu gal gali daugiau papasakoti apie sias studijas? blush2.gif


nebūtinai. Gali iš kart universitete studijuot, taip sutaupysi 0,5 m. O KU yra spec. rekreacija ir turizmas.
Atsakyti
QUOTE(jurgiciokas @ 2007 08 15, 13:21)
nebūtinai. Gali iš kart universitete studijuot, taip sutaupysi 0,5 m. O KU yra spec. rekreacija ir turizmas.

atsiprasau uz ziopluma,bet kas ta rekreacija?
Atsakyti
QUOTE(wauwauwywa @ 2007 07 12, 17:25)
tai pirma reikia studijuot kolegijoje,o poto universitete uzbaigt? 4u.gif
o tu gal gali daugiau papasakoti apie sias studijas? blush2.gif

pirma nereik kolegijoj studijuot, tiesiog turbut per prastai mokiausi, nes i universiteta neistojau blush2.gif bet yra ir teigiama puse: kolegijoj daugiau praktikos, o universitete - teorija...jau esu atlikusi 3 praktikas. viena - kelioniu agenturoj (lb nepatiko), kitas dvi - viesbuciuose, buvo ciki thumbup.gif ir jei zmogu domina si specialybe manau ir mokytis nesudetinga, o dar tuo paciu ir pakeliauti tenka. pvz mums baigiamasis egzaminas buvo - 2 d kelione po lt thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(wauwauwywa @ 2007 08 23, 14:38)
atsiprasau uz ziopluma,bet kas ta rekreacija?

Rekreacija - tai žmogaus fizinių ir dvasinių jėgų atgavimo procesas, žmogaus laisvalaikio veikla, kurios tikslas - poilsiauti, keliauti bei gydytis sanatorijose, kurortuose.
Atsakyti
as labai noriu studijuot turizma..smile.gif planuoju studijuot kk...o po to eiti i ku testiniu studiju.o tu,organizatore,po ku studiju gavai universitetini bakalaura? ax.gif
Atsakyti
Na, kaip sekasi studijuojancioms turizma? ax.gif Sios studijos taip pat ir mano planuose wub.gif Tik buti gide nenoreciau, labiau noreciau dirbti kelioniu agenturoje,pardavineti keliones rolleyes.gif

Organizatore ,
o kokioj kolegijoj tu mokeisi turizmo administravima, Klaipedos, ar Vilniuj kur nors? Ir kodel nepatiko praktika agenturoj? Ka ten jums reikejo daryt? Praktikos atlikimo vieta reikejo paciam susirasti, ar tuo pasirupina kolegija?
Ir kaip praktika atrode viesbuciuose, kas patiko? 4u.gif

Pati ketinu Vilniuj kokioj nors kolegijoj si dalyka studijuoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madilana: 15 spalio 2007 - 17:37
Hm , o KU yra tik tęstinės studijos ar galima stoti iškart po vidurinės?
Atsakyti
Sveikos,
Gal galėtumėte pasakyti ar reikia geografijos(mokykloje pasirinkti) stojant į šią sferą?
Atsakyti