Įkraunama...
Įkraunama...

kajaus atejimas

as irgi nusprendziau papasakoti savo gimdymo istorija smile.gif tei va... didzioji diena pagal visa cikla buvo numatyta lapkricio astuntai dienai, bet daktaras prasitare, kad echoskopas rodo lapkricio ketvirta. tai stai gyvenu visa laukime , ir lapkricio trecia diena .atsikeliu zvali ir gerai nusiteikus, o beto vyras laisva pasieme, tai keliaujam baigti nebaigtu reikalu. jauciuosi puikiai.... thumbup.gif dar paskambina buto seimininkas ir pasako,kad siandien atvaziuoja ideti langus plastikinius , kur taip laukiam thumbup.gif tai vyras palieka mane pas tevus, keliauju i parduotuve vakare su mama ir jauciu , kad gimda susitraukineja kazkaip smarkiau nei visad g.gif bet kazkaip nekreipiu demesio, nes galvoju vaidenasi kaip visad. grizta vyras ir mes patraukiam namo, o ten dulkiu kalnai viska reik tvarkyti po langu dejimo. viska sutvarkau, issiurbiu su vyro pagalba, gerai panaktipieciaujam ir gulam liulia smile.gif staiga , kad suries mane skausmas... blink.gif vyrui dar nieko nesakau g.gif po kokiu dvidesimt min vel tas pats, vyras jau pats pastebi , kad cia kazkas vyksta blink.gif rasau mamai, kad pilvo apacia skauda, o mama paraso,kad gal pusle pasalau biggrin.gif huh.gif pasiemu laikrodi ir skaiciuoju minutes, kartojasi kas penkiolika ar desimt (nereguliarus ) bet ima jau ir strenas g.gif skambinu tetai medikei, o ji sako vaziuok ismuse jau tavo valanda 2.gif clap_1.gif niu ka tai susikraunam daiktus ir i gimdymo namus. o ten viskas vyksta zaibiskai, na bent jau man. daktaras apziuri - 4cm jau yra. as linksma i gimdykla .dar galiu kenteti , kolkas...gyd.nuleidzia vandenis, linksmumas dingsta unsure.gif ohmy.gif skausmas pamazu darosi klaikus, vyras tik ranka duoda, tik nugara trina, o as ir pykstu ir vel trink trink sakau lotuliukas.gif galiausiai pasigaunu akusere sakau davai epidura ax.gif ji sako baik tu jau juk beveik gimdai ir akurat nepraeina nei desimt min o as jau ant stalo, ten dar desim ir sumoj po keturiu val.ant ranku turiu nuostabu suneli, o vyras salia asarele braukia 4u.gif
Atsakyti
Manau tau labai pasiseke. Retai kuriai pirmas gimdymas buna toks greitas. Smagu del taves mirksiukas.gif Aukit linksmuciai ir sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
as irgi taip sakau smile.gif pati sunkiau gimdyti tikejausi, nes prisiklausius buvau daug.... unsure.gif aciu uz palinkejima bigsmile.gif
Atsakyti
Paprastai ir greitai, šaunuolė smile.gif Aukit dideli ir sveiki 4u.gif
Atsakyti
Greitas gimdymas , super clap_1.gif
Atsakyti
Gražu...
Super thumbup.gif
Aukit sveikučiai
user posted image
Atsakyti
na ir greituolė tu thumbup.gif sveikinam 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad taip greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina @ 2007 07 13, 12:45)
na ir greituolė tu  thumbup.gif  sveikinam  4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu smile.gif
su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šaunu, kad viskas vyko greitai ir laimingai. 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kai viskas taip greitai vyksta ax.gif Sėkmės jums wub.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif tau taip pat bigsmile.gif nestuke.gif
Atsakyti