Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip teisingai užpildyti prašymą

QUOTE(vira @ 2014 04 04, 09:05)
Pastrykt, parašyk savo el.paštą - atsiųsiu smile.gif


Labai dėkoju vira!!!

Dalijuosi nuoroda į formos pavyzdį:
https://dl.dropboxus...ti_TEISMUI.docx

4u.gif
Atsakyti
Laba diena, mergaitės, gal kas galėtų pasidalinti prašymo teismui forma? Mes rytoj jau gausim mergytės byla ir galėsim judėti į priekį. el.paštas: liauciute@yahoo.de
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristute97: 13 rugsėjo 2015 - 23:20
sveikos mamytes, noreciau pasidometi kaip jus pildete ta sryti prasymo kur yra parasyta apie vaiko sveikatos stovi? kaip rasete kokio vaikucio sveikatos stovis turii buti? gal ir kavilas klausimas bet kaip teisingai uzpildyti
Atsakyti
Sveiki,gal kas galetu atsiusti ir man ta forma kur pateikt teismui del ivaikinimo. Mano el.pastas daivavik@gmail.com
Atsakyti

Sveikos,

Gal galite kas nors atsiųsti prašymo teismui dėl įvaikinimo formą? Labai reikia. el paštas anzika@mail.ru. Labai labai ačiū, ačiū, ačiū

Atsakyti

Sveiki.gal turite del ivaikinimo prasyma kaip teismui uzpildyti del ivaikinimo,mano vyras pgaliau gavo vaiku teises patvirtinima kad gali vaikintis mano vaika

Atsakyti

Sveiki.gal turite del ivaikinimo prasyma kaip teismui uzpildyti del ivaikinimo,mano vyras pgaliau gavo vaiku teises patvirtinima kad gali vaikintis mano vaika

Atsakyti

Sveiki.gal turite del ivaikinimo prasyma kaip teismui uzpildyti del ivaikinimo,mano vyras pgaliau gavo vaiku teises patvirtinima kad gali vaikintis mano vaika

Atsakyti

Sveiki.gal turite del ivaikinimo prasyma kaip teismui uzpildyti del ivaikinimo,mano vyras pgaliau gavo vaiku teises patvirtinima kad gali vaikintis mano vaika

Atsakyti