Įkraunama...
Įkraunama...

Medinių durų atnaujinimas

Sveikos,

kaip manote ar imanoma kazkaip pakeisti raudonmedzio spalva???? Nusipirkom buta, kur sudetos geros kokykiskos medinis raudonmedzio parketas, bet spalva doh.gif doh.gif doh.gif Visiskai keisti nenorim. O man vis sukasi galvoje mintis gal galima kazkaip nuslifuot ir padengti dazais... buna juk ivairiu sendinto azuolo ir .t.t Suprantu kad azuolo spalvos nepadarysiu... bet man yra labai grazu ir tiesiog baltos dazytos grindis.

Panasiai kap cia:
user posted image

nezinau kur gauti patarima????
Atsakyti
sveiki, gal kas duotu patarima, kaip atnaujinti senas laminuotas duris. Va tokio tipo: user posted image
Buciau labai dekinga wink.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas turite kokiu meistru (staliu) kontaktu, kurie galetu apsiimti nuslifuoti medines duris?
Atsakyti
Gaivinu temą smile.gif

Ir man aktualu laminuotų durų restauravimas. Pirkom vos prieš 5 metus, o plėvelė ties rankena ėmė ir atšoko. Būtų niekis, bet namie kaip tik atsirado pora rankučių su smalsiais pirštukais, tai pamažu, pamažu plėvelė "nusilupo" daug kur biggrin.gif . Labai gadina vaizdą, nors pačios durys man labai patinka, puikiai dera prie grindų. Galvojom patys klijuot, ale tokios pat plėvelės gi nenusipirksi. Reiktų kažkokio gudresnio sprendimo.
Gal kas turit idėjų ar meistrų Klaipėdoje kontaktų?
Atsakyti
Sveiki,
gal kas turite kokiu meistru (staliu) kontaktu, kurie galetu apsiimti nuslifuoti ir nulakuoti medines duris? Staktu atnaujinti nereikia, tik duris 6vnt
Atsakyti
Sveikos visos, žinau ši tema labai sena, bet gal kam nors ateinančiam iš paieškos sistemų bus naudinga.

Tokia veikla, apie kurią kalbate užsiima Durų restauravimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Durys1: 21 sausio 2021 - 10:21