Įkraunama...
Įkraunama...

Žalias taškelis ir raudonas

Klausimas: O kodėl pas vienus šalia vardo raudonas taškelis, o pas kitus - žalias ???

Atsakymas: Zalias taskelis parodo kad sis zmogus yra online (siuo metu forume), raudonas kad offline (siuo metu jo forume nera).
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif O as galvojau,kad cia nuo aktyvumo priklauso.Vaikas prieina,pasiziuri ir sako:-mama tu vis zalia ir zalia thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kodel kartais kai as esu prisijungus dega raudonas o ne zalias taskelis g.gif nors ir bandau prisjugt is naujo, vistiek rodo raudona taskeli g.gif
Atsakyti
Kodel raudonas taskelis,nors esu forume?Rasyti zinutes leidzia,taciau apacioje kur rasomi to puslapio skaitovai,vartotoju vienas,nariu nulis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolia: 23 vasario 2005 - 21:48
QUOTE(jolia @ 2005 02 23, 22:48)
Kodel raudonas taskelis,nors esu forume?Rasyti zinutes leidzia,taciau apacioje kur rasomi to puslapio skaitovai,vartotoju vienas,nariu nulis.



Ir pas mane siandien tas pats blink.gif ,nieko nesuprantu schmoll.gif .Anksciau viskas buvo gerai , o siandien rodo , kad as atsijungusi,nors irgi galiu rasyti zinutes .
Atsakyti
Tai ar kas nors atsakys,kodel taip yra?
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2005 03 06, 22:02)
Tai ar kas nors atsakys,kodel taip yra?



Žalias taškelis reiškia, kad forumo dalyvis šiuo metu yra forume, o raudonas reiškia ,kad forumo dalyvis šiuo metu yra atsijungęs
o kartais visur būna gedimu ir trukžiu tikriausiai ax.gif pavezdžiui man šiandien neisijungia kai kurios šypsenėlės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolė: 06 kovo 2005 - 22:23
QUOTE(dolė @ 2005 03 06, 22:20)
Žalias taškelis reiškia, kad forumo dalyvis šiuo metu yra forume, o raudonas reiškia ,kad forumo dalyvis šiuo metu yra atsijungęs
o kartais visur būna gedimu ir trukžiu tikriausiai  ax.gif pavezdžiui man šiandien neisijungia kai kurios šypsenėlės


As suprantu,kad buna nesusipratimu,bet ne sitiek laiko.Jau daugiau nei savaite as anoniminis lankytojas.
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2005 03 07, 12:08)
As suprantu,kad buna nesusipratimu,bet ne sitiek laiko.Jau daugiau nei savaite as anoniminis lankytojas.

O tu atsujunk ir vel is naujo prisijunk. Jungiantis bus sakinukas "Neįtraukti manęs į aktyvių vartotojų sąrašą" ir ten reik nuimti varnele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viksrelis @ 2005 03 08, 11:23)
O tu atsujunk ir vel is naujo prisijunk. Jungiantis bus sakinukas "Neįtraukti manęs į aktyvių vartotojų sąrašą" ir ten reik nuimti varnele  mirksiukas.gif


tai kad ten ir nebuvo varneles.Dabar nera nei vienos ir viskas tvarkoj,tik uzkerta kiekviena kart prisijungineti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2005 03 08, 14:35)
tai kad ten ir nebuvo varneles.Dabar nera nei vienos ir viskas tvarkoj,tik uzkerta kiekviena kart prisijungineti  ax.gif

Matyt, tavo kompas nepriima "cookių" g.gif
Atsakyti
Dėl tų taškelių. Jau kelintą kartą pastebiu, kad forumo dalyvis atsijungęs (raudonas taškelis), o apačioj jį (niką) rodo blink.gif Tai kaip čia suprast: atsijungęs jis ar ne g.gif
Atsakyti