Įkraunama...
Įkraunama...

Įvaikinimas žmonėms

sveikutes,
noriu informacijos..ar galima kazin isivaikint vaikeli sergant veziu?liga nuraminta..ir ar tai jusu nuomone butu sazininga vaikelio atzvilgiu?
Atsakyti
QUOTE(rituleg @ 2007 06 24, 23:19)
sveikutes,
noriu informacijos..ar galima kazin isivaikint vaikeli sergant veziu?liga nuraminta..ir ar tai jusu nuomone butu sazininga vaikelio atzvilgiu?


Leidimo įsivaikinti tikrai nežinau, o kas liečia sąžiningumą, tai tiesiog kyla natūralus klausimas, o ką žinom kiek mes visi būsim šioj žemelėj? g.gif Tai ne gi, jei sužinotumėm, kad gyvensim tiek ir tiek metų, tai atsisakytumėm turėt vaikų, šeimą... Kiekviena šeimoje, meilėje praleista valanda yra SĄŽININGA žmogaus atžvilgiu. Tuo labiau, minėjot, kad liga nuraminta, gal dar gyvensit šimtą metų, užauginsit gerą žmogų. Aš visada buvau už tai, kad gera reikia daryti čia ir dabar ir nesigrežioti atgal ar bandyti nuo visko apsidrausti. Visiems be to neįtiksi. Kai mama serganti aktyvia vėžio forma, po visų chemoterapijų ir t.t. ryžosi gimdyti vaikelį, tai buvo aprašyta kaip sektinas pavyzdys, tai kuo skiriasi įvaikinimas? Sėkmės jums. Būkit sveika ir laiminga 4u.gif
Atsakyti
aciu labai uz tokius grazius zodzius rolleyes.gif truputi mane nuraminot smile.gif as taip svarsciau ,kad gal negerai butu,jei vel paskui susirgciau o vaikelis prie manes prisiristu,tai jam butu skaudu,o jis taip butu prisikentejes vaiku namuose,tai nenoreciau jo dar skaudint,juk ir taip jam gyvenimas nelengvas verysad.gif bet is kitos puses zinau,kad suteikciau jam siluma ir jaukuma wub.gif
Atsakyti

MEDICININIŲ KONTRAINDIKACIJŲ, KURIOMS ESANT ASMENYS
NEGALI BŪTI ĮVAIKINTOJAI, SĄRAŠAS

1. Lėtinis alkoholizmas F10.
2. Narkomanija (nesant stabilios remisijos) F11.2, F12.2, F13.2, F14.2, F15.2, F16.2, F18.2, F19.2.
3. Psichikos ligos F00 - F09, F20 - F29, F30 - F39, F40 - F48, F50 - F59, F60 - F69, F70 - F79, F99.
4. Žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) liga B20 - B24.
5. ŽIV nešiojimas Z21.
6. Plaučių tuberkuliozė A15, kai išskiriamos tuberkuliozės mikobakterijos.
7. Lėtinis inkstų nepakankamumas N18, kai reikalinga dializė.
8. Alzheimerio liga G63.
9. Huntingtono liga G10.
10. Šoninė amiotrofinė sklerozė G12.2.
11. Epilepsija G40 su psichikos ir asmenybės pakitimais.
12. Daugiasistemė degeneracija G90.3.
13. Onkologinės ligos III, IV stadija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dara: 25 birželio 2007 - 13:08
Na va ir atsakymas.

Dara, o jūs įsivaikinot antrą vaikelį? (Galima ir neatsakinėti, kažkodėl labai parūpo iš kur info taip greit pateikėt ax.gif ) Gimimo data tokia pat kaip mano pirmagimio vasario 13-a, tik maniškis jau 6,5m. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(XY:) @ 2007 06 26, 18:46)
Na va ir atsakymas.

...kažkodėl labai parūpo iš kur info taip greit pateikėt ax.gif


Tai kad šią informaciją labai lengva rasti internete mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rituleg @ 2007 06 25, 01:19)
sveikutes,
noriu informacijos..ar galima kazin isivaikint vaikeli sergant veziu?liga nuraminta..ir ar tai jusu nuomone butu sazininga vaikelio atzvilgiu?

Viskas čia gerai. Iš tikro, juk nežinai, kas rytoj laukia... Vėžys visai klastinga liga. Bet ir "sava" motina nėra garantuota dėl sveikatos. Todėl manau, kad jei tik sveikatos prognozės leidžia, tai ir reikia priglausti vaikutį.
Atsakyti
tai va pas mane ir yra 3stadija pripazinta,bet is tikro tai 2 tera,nes nebuvo metastazu schmoll.gif nu dar jauna esu,tai paziuresiu ateity kaip cia man bus verysad.gif
Atsakyti
mane tas pats klausimas kamuoja. g.gif pas mane irgi yra 3 stadija.viena leliu jau turiu, tai jei negaleciau pastoti veliau, tai noreciau isivaikinti g.gif gal cia priklauso nuo konkrecios onkologines ligos?Juk jos nevisos yra agresivios?kitos yra visiskai isgydomos
Atsakyti
nu jo,man kazkas sake.kad turi kazkiek ligu metu praeit po pasveikimo,tad ligu tik duoda blink.gif
Atsakyti
doh.gif
Atsakyti
Ystatymai yra ystatymai- ir jie sukurti ne be pagrindo. Jie remiasi statistika ir tiek. ir jiems nerūpi išimtys. Pvz: mano vyro senelė: buvo krūties vėžys, po operacijos davė 5metus, (ji susipyko su gydytoju- tas ir leptelėjo, kad ilgiau negyvens blink.gif ) ir ką jūs manote? Operavo ir praėjo chemoterapijos kursą, kai mano brangusis dar gimės nebuvo (bet jo mama jau nestuke.gif ) o mano brangiausiąjam jau 26, taigis- ji pilnai juk galėjo išauginti mano vyrą. ir augino, kol jo mama darbe sėdėjo. Manau išties reikėtų paprasčiausiai skirti tam tikrą laiko tarpą per kurį žmogus galėtų visiškai pasveikti.

Juk moterys pasižiūrėkite- juk ne be pagrindo ten viskas surašyta: alkoholozmas, narkomanija, alshaimeris.... Psichikos ligos, tik vat dėl onkologinių reiktų gerai pagalvoti: pvz būna struma- piktybinis navikas- juk po jo statistiškai 20m duoda, o žmogus, kai yra tikslas ir noras gali- stimulas ir 30 ir 40 ir dar daugiau išgyventi... blush2.gif
Atsakyti