Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižaiskim :D

Mūsų su vyru vardai lietuviški, tad nieko nerado. Truputį pamodifikavau mūsų vardus (savo sutrumpinau, vyro padariau užsienietišką variantą) ir gavosi, kad dukrytė turėjo būti Lolita (tiesą pasakius, buvo renkamų vardų sąraše), o sūnus galėtų būti Tomas. Visai padoriai, sakyčiau biggrin.gif

Mano vardą palikus, toks koks yra, o vyro modifikavus, mergaitei siūlo Serena, o berniukui Rey. Neeeeeeeeeeeeee biggrin.gif
Atsakyti
Įvedus mano ir MB vardus mergaitės vardas Catherine, Katherina, o berniuko Elroy, kas reiškia karalių biggrin.gif Na jau ne, ačiū smile.gif Patys mes geresnį vardą savo pupai parinkome biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fungu: 20 sausio 2013 - 16:03
dukra turejo buti Gertrude, davem Ieva
sunus emerson-Giedrius
db jei mergyte-Lisa
Berniukas-Augustinas
Atsakyti
O pas mus
dukrytes vardas turetu buti Miesha (slav.) nesamone kazkokia. pakoregavus ir istrinus J raides is vardu, nes anglai jas kitaip supranta gavosi vardas Laci lotuliukas.gif

Berniukui
Conrad su J raidemis.
be J raides Irving. man grazus abu vardai, net galeciau toki berniukui duoti.

O stai antra dukryte pas mane tikrai bus DOROTEJA wub.gif
Atsakyti
mergaite Suzanne
berniukas Mallory lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaite leja, berniukas toras hmmm mergaitei gal nieko berniukui tai schmoll.gif
Atsakyti
Mergaite - Alina, berniukas - Nikita smile.gif
Atsakyti
Mergaite Kaja
Berniukas Tauras
Atsakyti
Mano ir MB mergytė turėtų būti Virginia, o mano ir MB berniukas turėtų būti Tommy (Tom yra MB brolis ir Tommy reiškia Tom Twin (dvynys Tomas) o MB su savo broliu dvyniai). Nu kiek prisijuokiau... Taip pataikyk, kad nori. Kaip pirštu į akį... lotuliukas.gif lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 01 balandžio 2013 - 09:34
Mergaite Perla
Berniukas Trent biggrin.gif
Atsakyti
Dukra turetu but Samara, Sunus Mikhail.
Atsakyti
Berniukas - Jason
Mergaitė - Sarah
Atsakyti