Įkraunama...
Įkraunama...

Kupiškio darželiai

Svarbios visu nuomones ir atsiliepimai apie visus esancius darzelius, ju personala. Vaiku uzimtuma, elgesi su jais. Gal kas pateiks konkreciu pavyzdziu... biggrin.gif
Rinksim geriausia darzeli ir geriausia aukletoja thumbup.gif
Atsakyti
Pats paciausias Kupiski darzelis yra SAULUTE thumbup.gif Visas kolektyvas ten dirbantis nuostabus first.gif Tikrai buvo gaila palikt darzeli ,kai reikejo keliaut i mokykla . Mano panele ir dabar dar kartais nubega buvusiu aukletoju aplankyt 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Mes ir ten keliausim
Atsakyti
Mes jau keliaujam i SAULUTE. Vaikui labai patinka darzelis, labai noriai eina. O ir kolektyvas matosi labai mielas ir siltas.
Atsakyti
4u.gif Mes jau "atvarem" biggrin.gif metus SAULUTEJE thumbup.gif
Puikios aukletojos, darzelio kolektyvas. Vaikai uzimti,lavinami. Aukletojos atsidave 100proc. Daugiau tokiu. VALIO Saulutes personalui, nuo vaikuciu ir teveliu biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
Rudeni keliausim i kita grupe thumbup.gif ir tikiuosi bus dar geriau negu buvo lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nei vaikučių nei mamyčių ....... tongue.gif Kazi kur visi pradingote?A? biggrin.gif
Atsakyti
Pritariu, jog SAULUTĖ thumbup.gif
Vyresnėliui teks tuoj tuoj su juo atsisveikinti 4u.gif, bet ir dabar dar su dideliu švelnumu jis prisimena lopšelio grupės auklėtojas bei auklytę. Labai tikiuosi, kad ir mažoji bus pakviesta į šį darželį smile.gif. Džiaugiuosi administracijos tolerantiškumu, auklėtojų rūpestingumu. Linkiu visam kolektyvui kantrybės, kūrybiškumo ir sveikatos auklėjant mūsų mažuosius smile.gif
Atsakyti
Vakar buvo darželio 30 - metis. Labai šauniai suorganizuotas buvo. Na tiesiog pasaka. Taip ir toliau šiam darželiui, dar tiek pat linkiu wink.gif Kolektyvas JĖGA, darželis taip pat.
Atsakyti
Tai mano pačios vaikystės darželis, tad savo abu vyrukus ketinu sekančią savaitę užrašyti į šį darželį. Jau skambinau, tai maloniai paaiškino situaciją, kad greičiausiai nepateksim į jau suformuotas grupes (mano vaikinai jau 4 ir 3 metukų), bet į Valdorfo įvairaus amžiaus grupę didelė tikimybė, kad pateksim nuo rudens smile.gif
Gal atsiras mamytė, kurios vaikas lankė šią grupę ir brūkštels savo nuomonę? smile.gif
Atsakyti