Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmieji šeimos pietūs

Sudetinga nufotografuoti seimos pietus. Juk fotografo reikia tongue.gif
Pas mus tai jie buvo seimyniniai - mama gamino - bet is jos nevalge. Taigi - maitino tetis, mama fotografavo. O tetis dar ir pareplikavo - Skaniausiai gamina mano mamayte. Skaniausiai - reiketu ideti i kabutes, nes pagal mazylio israiska matosi kaip "SKANU" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 02 14, 15:01)
Labai liudna, kad vistik kai kurios nuotraukos lieka visiskai nepastebetos kaip pvz konkurse Abi sirdeles puses g.gif Nors yra ir labai graziu ...
Tai itariu jei liksim visai be balsu - nebus verta dalyvauti kt konkursuose... doh.gif


Vat vat. O ką daryti man, kai aš įdėjau į konkursą fotkę savo dukros prašymu? Vaikas domisi konkursais, nuolat pasižiūri, dargi naiviai laimėti tikisi. O iš pasisakymų forume nepanašu, kad kas nors tą nuotrauką išvis pastebėjo g.gif Man tai totaliai dzin, jei nuotrauka liks be balsų... Bet ką sakyt vaikui? Slėpti rezultatus? g.gif doh.gif
Atsakyti
As balsavau uz:
1. Always coca cola;
2. ka cia kemsi... a???
3. Prašiau “vaikišką”, o atvežė “šeimyninę” thumbup.gif
dar man labai patiko "Kokia šlykštynė... ar patys ragavo?" biggrin.gif nu labai taikliai sugalvotas pavadinimas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 14, 15:42)
Vat vat. O ką daryti man, kai aš įdėjau į konkursą fotkę savo dukros prašymu? Vaikas domisi konkursais, nuolat pasižiūri, dargi naiviai laimėti tikisi. O iš pasisakymų forume nepanašu, kad kas nors tą nuotrauką išvis pastebėjo  g.gif  Man tai totaliai dzin, jei nuotrauka liks be balsų... Bet ką sakyt vaikui? Slėpti rezultatus?  g.gif  doh.gif

Kodėl? Jau nemaža, tegul pasižiūri, kas masėms patinka tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savūnė: 14 vasario 2005 - 16:14
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 14, 15:42)
Vat vat. O ką daryti man, kai aš įdėjau į konkursą fotkę savo dukros prašymu? Vaikas domisi konkursais, nuolat pasižiūri, dargi naiviai laimėti tikisi. O iš pasisakymų forume nepanašu, kad kas nors tą nuotrauką išvis pastebėjo  g.gif  Man tai totaliai dzin, jei nuotrauka liks be balsų... Bet ką sakyt vaikui? Slėpti rezultatus?  g.gif  doh.gif

gaila, kad jau visus balsus prateriojau, tikrai buciau del vaiko pabalsavus doh.gif mirksiukas.gif Skelbk pavadinima, jug reikia gelbet jauna ir nesugadinta optimista!!!! (gal kas paaukos po balseli, o vaikui vis smagumas, kad ne 0)mirksiukas.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FaJnuLka @ 2005 02 14, 16:12)
man tai pati fajniausia, pati kieciausia, pati juokingiausia :
O ką? Nežinojot, kad vaikai mėgsta "Gematogeną?"  megalol.gif  megalol.gif  megalol.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Aciu aciu:))) Tiksliau mes nesitikejom to:))) Tetukas nupirko ta Gematogena, pietus jau buvom bepavalge. O dukryte pirma kart gyvenime ragavo kazka saldaus:))), nes daktare rekomendavo. Tetis nusprende iamzinti:) Gavosi labai naturaliai.
Tikrai labai aciu, bet mes nesitikejom nieko panasaus, jog kazkam patiks. O idejau vien del to, jog daugelis draugu ir pazistamu praso parodyt sia nuotrauka po kelis kart ir patys pataria kur nors su ja sudalyvauti:) Dukryte cia maza dar, o dabar mes jau didzkes (2,9 meto) smile.gif ir daug liesesnes, cia gana stamboka, nes mamos piena gere iki 2 metuku:) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viltele @ 2005 02 14, 16:16)
gaila, kad jau visus balsus prateriojau, tikrai buciau del vaiko pabalsavus doh.gif  mirksiukas.gif  Skelbk pavadinima, jug reikia gelbet jauna ir nesugadinta optimista!!!! (gal kas paaukos po balseli, o vaikui vis smagumas, kad ne 0)mirksiukas.gif  ax.gif  4u.gif


Ačiū už gerus norus 4u.gif Visgi pavadinimo neskelbsiu, nepriimtina man taip žaisti, ir vaiko nenorėčiau auklėti tokiu būdu, kad pagalvėles kaišioti kiekvienąkart, kai yra šansas parkristi. Geriau duosiu jai pačiai balsuoti už išsiterliojusius leliukus, tegul pabus teisėjos vaidmeny - vestuvines, beje, atrinko irgi ji. Jeigu jos nuotraukėlė gaus mažai įvertinimų, galės džiaugtis tuo, kad laimėjo ta, kuri patiko ir jai, o galbūt atvirkščiai - kad ta, kuri jai patiko, nepatiko kitiems, ir kad žmonių skoniai skirtingi. Kitaip sakant, svarbu pats žaidimas, o ne rezultatas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 14, 16:37)
Ačiū už gerus norus  4u.gif Visgi pavadinimo neskelbsiu, nepriimtina man taip žaisti, ir vaiko nenorėčiau auklėti tokiu būdu, kad pagalvėles kaišioti kiekvienąkart, kai yra šansas parkristi. Geriau duosiu jai pačiai balsuoti už išsiterliojusius leliukus, tegul pabus teisėjos vaidmeny - vestuvines, beje, atrinko irgi ji. Jeigu jos nuotraukėlė gaus mažai įvertinimų, galės džiaugtis tuo, kad laimėjo ta, kuri patiko ir jai, o galbūt atvirkščiai - kad ta, kuri jai patiko, nepatiko kitiems, ir kad žmonių skoniai skirtingi. Kitaip sakant, svarbu pats žaidimas, o ne rezultatas  drinks_cheers.gif

zinoma, kad teisingai kalbi...tik va, kazkas is mamu jau is anksto dejavo, kad jei negaus jokio ivertinimo, tai nebedalyvaus, tai ka kalbet apie vaiko jausmus, kai jo foto niekam nepatiko...jai tikrai bus labai liudna...net isivaizduoju, kaip as tokiuose metuose budama buciau liudejus...svarstyciau, gal negrazi, gal nejuokinga, o kodel kiti geresni... verysad.gif
tikiuosi, tavo dukryte supratinga ir protinga ax.gif
Atsakyti
mam..... idek dar -

NUOTRAUKYTE SUPERINE
Vertinu naturaluma. Matyti, kad vaiks pats valge, pasiziurekit kaip sauksta laiko:) biggrin.gif , o kita rankyte taip suspaudes vaikutis, kad net spygute isejo:))) laugh.gif essen.gif
gal pavadinimas galejo but kitoks:))))) :PPvz.: - KAS KAIP MOKA TAIP IR VALGO, arba - JOGURTA MEGSTU AS LABAI, O JUMS SPYGUTE LIKS TIKRAI smile.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

LABAI LABAI GRAZI NUOTRAUKYTE
Atsakyti
na, jūs ir greitos visos, jau pilna nuotraukų, einu žiūrėt..

Man "Linksmieji šeimos pietūs" turi būt šeima, o ne vie vaikutis(ten dauguma sad.gif )Labai smagių nuotraukyčių, bet balsavau už tas, kurios bent primena šeimą ir pietus, o ne pozavimą, atmečiau ir Kalėdines, Velykines, gi,tadienių nuotraukas. Nedaug ir beliko ax.gif
first.gif Mama į namus neįleidžia (prajuokino)
second.gif Tegul mūsų stalas dosnus sukvies visą giminę plačią...(tikri šeimos pietūs, gal tik nelabai linksmi)
third.gif Mama, pirmiausia pamaitinsiu
savo šeimyną,
o aš paskui pavalgysiu!
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 02 14, 08:42)
Vat vat. O ką daryti man, kai aš įdėjau į konkursą fotkę savo dukros prašymu? Vaikas domisi konkursais, nuolat pasižiūri, dargi naiviai laimėti tikisi. O iš pasisakymų forume nepanašu, kad kas nors tą nuotrauką išvis pastebėjo  g.gif  Man tai totaliai dzin, jei nuotrauka liks be balsų... Bet ką sakyt vaikui? Slėpti rezultatus?  g.gif  doh.gif

tokia patirtis tik grudina vaika ir skatina tobuleti smile.gif
Atsakyti
man graziausia allvais coca cola nes ten ne eiliniai apsiterlioje vaikai
Atsakyti