Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

Sveikos,
aš taip pat nusprendžiau pradėti važinėti su dviračiu ( tiesą sakant, dvirati pirktas jau aną vasarą, bet vis neprisiruošdavau rimčiau juo važinėti). Vakar vakare įsisodinau mažių į kėdutę ir truputį pasivažinėjau. Pasižiūrėjau, kad pakankamai stabiliai jaučiuosi su juo ant bagažnyko ir nusprendžiau, kad jei tik nelis, važiuosim ir šiandien, tik ilgesnį atstumą smile.gif . Planas - bent 4 kartus į savaitę pasivažinėt dviračiu. Vaikui smagu, mamai naudinga smile.gif . Būtų smagu pabendrauti ir su kitomis moterimis mėgstančiomis dviračius smile.gif
Atsakyti

Man smagiau važiuoti, kai vežti jau nereikia smile.gif Lekia šalia savuoju thumbup.gif
... taip pripratau važinėti su savo kompanija, kad vienąsyk išvažiavau viena - tai jau ne tas schmoll.gif nelinksma.

Atsakyti
sveikos smile.gif ir as prie jusu prisijungiu. Nusipirkau nesenai dvirati,kedute ant bagaznyko dukrytei, taip ir vazinejames kartu visur:)
Atsakyti
QUOTE(snowlady @ 2012 07 18, 10:53)
sveikos smile.gif ir as prie jusu prisijungiu. Nusipirkau nesenai dvirati,kedute ant bagaznyko dukrytei, taip ir vazinejames kartu visur:)


Šalmą dukrytei būtinai mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ir smagu, tik dar smagiau būtų, jei būtų keliukų normalių važinėt...o ir maniškis baisiai duodasi ir dainuoja toj savo kėdutėj, labai nestabiliai kartais jaučiuosi biggrin.gif . Galėtume ir dažniau išlėkt smile.gif . O šalmas reikalingas smile.gif .
Atsakyti
Sena labai tema, bandau prikelti:) gal kas pradeda mesti kg mindamos dviratį. Butų labai smagu pasidalinti rezultatais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(_Erika_ @ 2015 04 29, 16:12)
Sena labai tema, bandau prikelti:) gal kas pradeda mesti kg mindamos dviratį.  Butų labai smagu pasidalinti rezultatais  drinks_cheers.gif


Idomu kaip sekasi? Ar pavyksta svori mesti?
As dabar bandau, bet ziuriu, mažai kalorijų naudojasi su dviračiu sportuojant g.gif
Atsakyti
ziurint kaip vaziuojat. as palaikau tempa, deviu pulsometra. esant 150-160dpm pulsui, sudeginu ~ 10kcal/min. tai gan nemazai sakyciau wink.gif
Atsakyti

Sveikos :)  ar daug važinėjate dviračiais? Noriu sulieknėti ir atgauti formą, bet ieškau kitokių sportavimo būdų, nes su sporto salėms nepavyksta susidraugauti...

 

Atsakyti