Įkraunama...
Įkraunama...

Dviračiai

QUOTE(Betule @ 2008 06 04, 15:43)
Aš irgi turiu dvyratuką  thumbup.gif Stengiuosi kasdien savo trasą įveikti (26 km)  bigsmile.gif Gal žinot, ar reikės ir jei reikės, kada šalmą įsigyti?

Jei reikės, tai tik nuo liepos 1 d. Ir liemenę. Bet tik tuo atveju, jei važiuoji važiuojamąja dalimi (ne dviračių taku). Mane truputėlį erzina šitas kvailas sprendimas, be to, važiuojamąja dalimi nelabai ir važinėju - kol kas nepirksiu. Be to, naiviai tikiuosi, kad ilgai šitas sprendimas negalios.
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 06 04, 15:55)
Jei reikės, tai tik nuo liepos 1 d. Ir liemenę. Bet tik tuo atveju, jei važiuoji važiuojamąja dalimi (ne dviračių taku). Mane truputėlį erzina šitas kvailas sprendimas, be to, važiuojamąja dalimi nelabai ir važinėju - kol kas nepirksiu. Be to, naiviai tikiuosi, kad ilgai šitas sprendimas negalios.

Mane irgi erzina toks įstatymas. Aš važiuojamaja dalimi beveik nevažinėju, nes labai bijau mašinų. Kolkas naudojuosi dviračių takais pasivažinėjimui, o su reikalais taip labai retai kada į miestą išvažiuoju. O tas šalmas, netinka jis man doh.gif lotuliukas.gif Kažin ar gaudys kas nors dviratininkus be šalmų? blink.gif
Atsakyti
sveikos, per kursus aiskino, jog dviraciu negalima vazineti maitinancioms mamoms, o taip noretusi, juk vasara, gal galite pasidalinti savo patirtimi? tiesa tai ar mitas....
Atsakyti
Kiek kilometrų galima numinti dviračiu per valandą? Na, gal kitaip - per kiek laiko 20 km nusimina? Aišku, dar visokius priedus - miegmaišius, palapines, etc. tempiantis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 26 birželio 2008 - 14:49
as 20km gal per pora valandu iveikciau,ziurint kiek pakeliui kalnu butu
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2008 06 26, 15:48)
Kiek kilometrų galima numinti dviračiu per valandą? Na, gal kitaip - per kiek laiko 20 km nusimina? Aišku, dar visokius priedus - miegmaišius, palapines, etc. tempiantis?

Labai nuo daug ko priklauso: nuo pačio dviračio, dviratininko fizinių savybių, oro sąlygų, dviračių tako ir t.t. Aš pati kasvakar 25 km numinu per 1,5 valandos, minu gan greitai geru dviračių taku.
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2008 07 02, 14:45)
Labai nuo daug ko priklauso: nuo pačio dviračio, dviratininko fizinių savybių, oro sąlygų, dviračių tako ir t.t. Aš pati kasvakar 25 km numinu per 1,5 valandos, minu gan greitai geru dviračių taku.

O kaip nustatyti kiek kilometru padarai,a? g.gif Na, as ir minu kasdien, man rodos kad po 10km. nors realiai gal maziau...O gal esat ka girdejusios apie tokius aparaciukus tvirtinamus prie dviracio, kurie rodo kiek kilometru priminate?
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2008 07 15, 18:51)
O kaip nustatyti kiek kilometru padarai,a? g.gif Na, as ir minu kasdien, man rodos kad po 10km. nors realiai gal maziau...O gal esat ka girdejusios apie tokius aparaciukus tvirtinamus prie dviracio, kurie rodo kiek kilometru priminate?

Yra daikčiukai, kurie rodo kilometražą - kartais jie tiesiog būna iš karto prie dviračio sukomplektuoti, yra trasos, kur kilometražas iš anksto žinomas - galima pasiieškoti net'e žemėlapių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2008 07 15, 17:51)
O kaip nustatyti kiek kilometru padarai,a? g.gif Na, as ir minu kasdien, man rodos kad po 10km. nors realiai gal maziau...O gal esat ka girdejusios apie tokius aparaciukus tvirtinamus prie dviracio, kurie rodo kiek kilometru priminate?

Yra tų aparačiukų įvairiausių:vieni rodo tik pravažiuotus km,yra kur ir laiką,kilometražą ir net spidometrą rodo biggrin.gif tas labai geras dalykas,kam įdomu sužinoti kiek km per valandą rieda nuo kalno biggrin.gif Jie nėra brangūs,iki 60 Lt jau pakankamai normalų galima įsigyti rolleyes.gif

O dviračius galų gale normalius tik šiais metais įsigijom thumbup.gif tai palyginus su mūsų turėtais tai skirtumas nerealus,nebaisu ir toliau palėkti,nebijant kad koks pedalas nulėks biggrin.gif
Dabar važiavimas vienas malonumas,nenoriu kad net vasara pasibaigtų tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 23 liepos 2008 - 08:43
Tie "daikciukai", kurie kilometrus rodo ir dar atlieka bilekiek funkciju (rodo vidutini grieti, maksimalu grieti, temperatura, laika ir t.t.) pardavinejami specilizuotose parduotuvese. Didziuosiuose miestuose ju yra ne po viena. Vilniuje Savanoriu pr. dirba neblogas vyrukas, kuris visad maloniai padeda issirinki ir pakonsultuoja. Na, turiu omenyje, kad buna tokiu, kurie uzriete nosi nelabai linke bendaruti su "diletantais". Siaures miestelyje yra 2 parduotuves, Kalvariju gatveje prie Sigmos ir gi 2 parduotuves, taip kad rinktis yra kur ir is ko. Cai truputis reklamos: vienas is patikimesniu ir rimtesniu "daikciuku" yra Sigma (Vokietija).
Ir dviratukus geriau isigyti is specilizuotu parduotuviu, kur garantija suteikia ir pan., arba tada neblogus (padevetus) pardavineja atutomobiliu turguose Kaune ir Panevezyje.
Atsakyti
o jums sąnarių neskauda? aš čia pavažinėjau į darbą ir atgal 20 km, siaubas, kojas suka kaip kokiai senai moteriškei. keliai nei daužyti, nei kąsad.gif( šią savaitę darau pertrauką, įdomu kaip toliau bus
Atsakyti
zinok vazineju kasdien po 20-30 km tai kazkaip nea, nors pradejau vaziuoti nuvaizuodavau 8 km tai kita diena kelio lankstyti net negalejau, po keliu dienu vaziavau vel tas pats, galvojau vaineti negalesiu, sanariams sakes..... o dabar nieko, net praeita sestadieni apie 40 km sukoriau su dviraciu g.gif g.gif ...... kas keisciausia tai net raumenu neskauda, nors atrodo ir tempa laikau, tuos 40 km per 3 val nuvaiziavau nulipant tik du kartus vandens atsigerti g.gif

beje niekad negalvojau kad dviratis toks didelis malonumas thumbup.gif ....
Atsakyti