Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis echo

QUOTE(Vergina @ 2014 01 28, 13:22)
Viniuje, kiek teko girdeti (paprastose poliklinikose) tai tik 12 savaite nesciosios kortele uzveda smile.gif kaip privaciose klinikose nezinau smile.gif
tikriausiai visur savo tvarka  4u.gif

na man Vilniuje, seskines poliklinikoje nesciosios kortele uzvede 10 savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(areole @ 2014 01 30, 11:11)
na man Vilniuje, seskines poliklinikoje nesciosios kortele uzvede 10 savaite smile.gif

matyt del to, kad kitas vizitas jau butu tik 14 sav. smile.gif
nzn, greiciausiai ir nuo daktares priklauso ir nuo pacios istaigos, kuria lankote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 01 29, 10:37)
kodel? toks didelis tarpas tarp vizitu ar kas?



Nežinau schmoll.gif
Taip pasakė. Buvau apie 9 savaičių, kad patvirtintų nėštumą, eisiu db apie 12 savaičių, (tai tada jaučiu ir užves kortelę nėščiosios, susimaišiau)
po to 18 savaičių echo g.gif
Aš jau buvau pas privačią echo pasidaryti, tai nėštumas apie savaitę mažesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(OVM @ 2014 02 03, 13:15)
Nežinau  schmoll.gif
Taip pasakė. Buvau  apie 9 savaičių, kad patvirtintų nėštumą, eisiu db apie 12 savaičių, (tai tada jaučiu ir užves kortelę nėščiosios, susimaišiau)
po to 18 savaičių echo g.gif

Greiciausiai susimaiset smile.gif nes jei einat 12 savaiciu pas gine, tai nematau priezasties neuzvesti nesciosios korteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 01 30, 10:21)
matyt del to, kad kitas vizitas jau butu tik 14 sav. smile.gif
nzn, greiciausiai ir nuo daktares priklauso ir nuo pacios istaigos, kuria lankote  4u.gif


pas gine eisiu kai bus 13 savaiteliu ir kelios dienos smile.gif
na o ja tai visai "netycia" pasirinkau.. lankydavausi pas gyd. Hamoudeh seskines poliklinikoje, bet deja jis isejo, uzsirasiau pas ta kuri anksciausiai galejo priimti gyd. Skirmantaite.. niekada nepatikdavo moterys ginekologes, bet si visai kas kita:) svelni, rupestinga.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo areole: 05 vasario 2014 - 10:13
Su pirmu pilvuku tai echo pirma dare 5 sav., patvirtino nestuma ir tada jau po gero menesio ejau ir tada uzvede nesciosios kortele, tai buvo apie 10 sav. . Dabar vel tas pats, 5 sav. padare echo patvirtino, kad turiu stebukliuka ir dabar ateit kai bus 8 sav.
Atsakyti
Pirmas echo buvo 4-5 savaite, antras - 8 savaite, kitas vizitas nusimato -12 savaite smile.gif
Atsakyti
Pirmaji echo dare 5-6 savaiciu, jau buvau 3 kart, nes nestumas po persileidimo,tai stebi daznai.
Atsakyti
Su pirmąją echo darė, 7 sav.ir iškarto užvedė nėščiosios kortele, o su antru nėštumu nedarė echo, tik kai kraujuot pradėjau 11sav.žiūrėjo ligoninėj..
Šiaip labai nusivyliau savo ginekologe, nes ji tik iš testo nustatė, kad laukiuosi, kuris ir taip ilgai neparodė teigiamo rezultato..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindingas: 05 balandžio 2014 - 15:27
su pirmu, mazdaug 6 sav nestuma patvirtino vaginaliniu echo smile.gif
..sikart pastojus pasiskambinau ginei, paklause kada paskutines mmm buvo, pasitikslino ar viskas gerai ir vizita paskyre po poros sav, vizito metu echo tik pridejo prie pilvo porai sekundziu, patvirtino, kad YRA ir atitinka skaiciavimus pagal mmm, 8 sav, sekantis vizitas bus 12 sav su echo wub.gif
Atsakyti
7 savaitę, nėštumui patvirtinti.
Atsakyti
6 savaite 4u.gif
Atsakyti