Įkraunama...
Įkraunama...

LONDA

Labux, siandien narsiau internete ir rusu saite radau daug informacijos apie Londa plauku dazus, prieziuros priemones. Sioj temoj niekas neuzsimine apie si gamintoja. Gamina visgi vokieciai, negi prastos sios priemones ar tik pas mus nepopuliarios. Butu idomi jusu nuomone g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maluna @ 2007 08 14, 18:40)
Labux, siandien narsiau internete ir rusu saite radau daug informacijos apie Londa plauku dazus, prieziuros priemones. Sioj temoj niekas neuzsimine apie si gamintoja. Gamina visgi vokieciai, negi prastos sios priemones ar tik pas mus nepopuliarios. Butu idomi jusu nuomone g.gif  unsure.gif


turiu Londos purskiama plauku blizgi, modeliavimo guma, plauku saknis stiprinanti skysti.Viskuo esu patenkinta:)Perku is savo kirpejos.Normalios kainos
Atsakyti
O mane kirpeja dažo Londos dažais jau 1,5 metų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2007 08 14, 19:33)
O mane kirpeja dažo Londos dažais jau 1,5 metų  ax.gif


tiesa, mane irgi dazo jau gal 2 metus. Tokiais melynais milteliais sviesina sruogas.
Atsakyti
Mane irgi dažo Londa dažais, tik, kad gan greit nusiplauna g.gif Bet vistiek man jie patinka ax.gif
Atsakyti
Droge maciau Londos balzamus ir sampunus tokiuose salotiniuose buteliukuose blink.gif gal kas bandete?ar patiko? ax.gif
Atsakyti
as dazau plaukus jau kokius 4 metus su londacolor, nusiplauna spalva jau po menesio , bet ir atauga plaukai nemazai tai dazau kas menesi
Atsakyti
Naudojau Londos putas-balzamą, pirkau iš savo kirpėjos, man jos thumbup.gif Bet dabar tos serijos jau nebegamina, o ar yra kažkas panašaus dar nežinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2007 08 16, 10:07)
Droge maciau Londos balzamus ir sampunus tokiuose salotiniuose buteliukuose blink.gif gal kas bandete?ar patiko? ax.gif

Aš naudoju tokį balzamą jau daug metų, man labai patinka, neriebina ir neapsunkina plaukų thumbup.gif Net gi priešingai, plaukai atrodo puresni rolleyes.gif
Atsakyti
Mane prieš kelias dienas pirmakart nudaže (t.y. nušviesino plaukus biggrin.gif ) prieš kelias dienas Londa dažais smile.gif
Atsakyti
naudojau kazkada londa sampuna ir man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2007 08 21, 17:25)
Mane prieš kelias dienas pirmakart nudaže (t.y. nušviesino plaukus  biggrin.gif ) prieš kelias dienas Londa dažais  smile.gif




Na ir kaip ? Ar esi patenkinta?Cia prof. dazais ? ax.gif
Atsakyti