Įkraunama...
Įkraunama...

Mielos smulkmenėlės iš karoliukų

Mano darbelis kiek kitokia technika nei visų jūsų ax.gif
Skirtukai knygai
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 12 vasario 2010 - 18:41
QUOTE(Caculia @ 2006 03 07, 17:36)
Na,prisižiūrėjau aš tokių nuostabių grožybių ir pati užsimaniau kažką panašaus pasidaryt blush2.gif  ax.gif Berods 2 dalyje kažkuri iš Jūsų minėjote,kad karoliukų yra Kauno Maximoje,vaikų skyriuje...o tai kurioje Maximoje?Nes per viso miesto Maximas gi nelakstysiu rolleyes.gif  doh.gif  lotuliukas.gif


Šiaip arba būna arba ne. Tai sunku kažką tau patart. Mama mano pirko "Saulutėje", aš mačiau kažkada Pramonės Maximoj.
O šiaip karoliukų paieškokit Urmo bazėj prie užuolaidų skyrelių. Tik spalvų nelabai daug, užtad maišiukas po 1 litą.
Mieste yra keliose parduotuvėse, bet po 1,5 ar net po 2 Lt.
Taip pat yra Rėdoje, šalia jos - sagų parduotuvėlėje.

Daug kur yra, tik netingėkit pasivaikščioti. Bet pirmai pradžiai nepirkit brangių, kol neįgusit. Sėkmės 4u.gif
Papildyta:
O va mamos pastarųjų dienų galvos skausmas....
Nieko nelaimėjo kai visad. Kažkokia korupcija man regis ten.
Ir išvis, šiais laikais nėra logikos, kai mergaičių ir berniukų darbus vertina kartu. Kaip galima lyginti tekinimą su siuvinėjimu???? g.gif
user posted image
Atsakyti
Traskutės šedevras 4u.gif
Aš buvau be žado.... bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
http://public.fotki.com/Gelala/

Štai mano abu darbeliai.Pradžiai pusė velnio.Kadangi neturėjau plonesnės vielutės,o vert labai labai norėjau,tai teko daryt su didesniais karoliukais ax.gif blush2.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(AusraJ @ 2006 03 12, 23:36)
Aš irgi iš pradžių naudojau vielutę iš varikliukų, bet ji daug greičiau lūžta, trūksta, nei ta kurią šiuo metu naudoju. Kai dariau medelį turėjau daug problemų su šakelių trukinėjimu. schmoll.gif



Aš šiandien bandžiau rožę daryt su tokia vielutė.Ir ką...vidury darbo...sutrūko verysad.gif Tai švystelėjau kibiran tongue.gif
Atsakyti
sveikos, buvau truputuka dingusi smile.gif kadangi uzsikreciau ta pacia liga kaip ir jus norecau parodyti pirmus savo darbelius, http://public.fotki....iuke/darbeliai/ na cia tik bandomieji, na nes remelius sugalvojau padovanoti tevams vestuviu proga, tiksliau ruosiames zenytis, vasaros pabaigoj ir noriu padaryti tokius remelius, tai cia tik bandymas, na man jie kazkokie nera stabilus ir kazko truksta, cia ta spalva paringta tokia, nes daugiausia karoliuku turejau tokios spalvos smile.gif o apyranke tai baigiau tvarkyti, kai nusipirkau specialiu uzsegimu, tai dabar atrodo tikrai labai gerai smile.gif
Atsakyti
Nu ir pasakykit, kad mano mama nėra trenkta... doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 17 kovo 2006 - 10:09
paganyti akeles
Atsakyti
Berniuku rubeliams papuosti smile.gif

Schemutes
Papildyta:
Dukryčių lėlytėms smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raselle: 21 kovo 2006 - 15:51
Sveikos, jungiuosi prie jūsų ir aš ax.gif

Štai mano darbeliai:>

Krokodilas

Rankinukas telefonui

Rankinukas kaip ir iš vidaus

Į apsilupinėjusius karoliukus nekreipkit dėmėsio blush2.gif

Drugeliai, boruzes...

Miksas savotiškas:> pirmieji blynai visi tie ax.gif

Du drugiai

Vėrinukas

Na kaip ir viskas:>


P.S. Temoj buvau radusi nertą apyrankę, tai va tokią idėją siūlau, gal kam patiks. Iš tiesų bandžiau ką panašaus pasigaminti, bet nerti nesigavo, tai mezgiau biggrin.gif kreivai šleivai gavos, na bet vistiek...

idėja
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 03 26, 22:21)
gražu,tik man ne viską atidaro g.gif


ačiū, jei ne viską, tada turėtų atidaryti čia:

http://public.fotki....uuu3/darbeliai/
Atsakyti
Radau tokį dalyką:
user posted image
Gal įsivaizduojate kokie siūlai šiam kūriniui smile.gif labiausiai tiktų?

Papildyta:
O technika, tai tokia:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Naujasis mamos darbelis lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti