Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukas "sėdi": cezaris ar natūralus gimdymas

Šiuo metu laukiuosi 36 savaitę, vaikas sėdi. Primygtinai siūlo išorinį vaisiaus apgręžimą 38 savaitę. Gal kam yra darę šią procedūrą? Man kolkas atrodo, kad jei jau vaikas sėdi, vadinasi ne šiaip sau, tad kaip ir nesutikčiau sukioti, juolab, kad skaičiau apie visokias komplikacijas, kad sukant vaiką gali prasidėti gimdymas ir vistiek tada viskas baigsis cezariu. Jei nesutinku su išoriniu vaisiaus apgręžimu, tada darys planinį cezario pjūvį. Tai dabar gydytoja davė savaitę apsispręsti, ar tikrai noriu cezario, panašu, kad ji tai griežtai prieš, bet sprendžiu aš. Važiuojant į echoskopiją buvau nusprendusi, kad jei jau vaikas galva žemyn, tada gimdau pati, o jei sėdi, tai tik cezaris, bet dabar kažkaip subalamutino mane su tuo apgręžimu... nors viduje tai jo klaikiai bijau, kad jeigu kas nepavyks tai paskui save negyvai užgraušiu, kad sutikau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boorbel: 31 gegužės 2016 - 09:58
as irgi nesutikciau su vaiko atgrezimu, esu girdejus apie komplikacijas nuo tokios "proceduros". O gydytojai ir tingi daryt cezari, ir ligoninei daug kainuoja, tai ir stengiasi isvengt to, o ne ziuri kas geriau vaikui.
Atsakyti
Man bandė atlikti tą procedūrą, nieko ten baisaus ir kenksmingo nėra, juk tai atlieka savo darbą išmanantis gydytojas, bet mano leliukas po to vėl atsisėdo ir teko daryti CP. Pačios atgręžimo procedūros tikrai neverta bijoti.
Atsakyti
as tai ne proceduros bijociau, o galimu komplikaciju. O, kad jas atlieka ismanantys gydytojai... zinot, ir gimdymus priima ismanantys gydytojai, o su vaikais ir gimdyvem ivairiai buna.
Atsakyti
Sveikos man 32 savaitės, princesė sėdi soste ir nė krust. Gydytoja užsiminė kad tai negerai, ir jei seses reikės gultis į ligoninę kad ją apsuktų. Bet skaitau jūsų komentarus kad daug iš jūsų yra prieš. Aš ir bijau apsukimo. O tos kurios gimdėte užpakaliuku į priekį kaip jautietės pačios?Ar daug plyšote?
Atsakyti
QUOTE(gyvaciute @ 2016 11 19, 17:49)
Sveikos man 32 savaitės, princesė sėdi soste ir nė krust. Gydytoja užsiminė kad tai negerai, ir jei seses reikės gultis į ligoninę kad ją apsuktų. Bet skaitau jūsų komentarus kad daug iš jūsų yra prieš. Aš ir bijau apsukimo. O tos kurios gimdėte užpakaliuku į priekį kaip jautietės pačios?Ar daug plyšote?


Pries 32 metus mama isgimde mane sedymaja primeiga, suplyso labai baisiai kaip sake, ir is gimdymo gana kraupoki prisiminimai like, o mane vos atkrate, gimiau jau melyna, pridususi, as manau jeigu jau sedi geriau nerizikuoti savo ir vaikelio sveikata, rinktis tik CP.Apsukimui taip tap nesirysciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvaciute @ 2016 11 19, 16:49)
Sveikos man 32 savaitės, princesė sėdi soste ir nė krust. Gydytoja užsiminė kad tai negerai, ir jei seses reikės gultis į ligoninę kad ją apsuktų. Bet skaitau jūsų komentarus kad daug iš jūsų yra prieš. Aš ir bijau apsukimo. O tos kurios gimdėte užpakaliuku į priekį kaip jautietės pačios?Ar daug plyšote?



Gimdziau pati, su patyrusia akusere, jokiu komplikaciju. Plysimas 2 laipsnio, tai susiuvo ir tiek. Gimdyti paciai yra imanoma, jeigu to nori - bet reikia gydytojo ar akuseres, kuris ismano tokio gimdymo fiziologija ir zino ka daryti. Jeigu sekantis vaikas irgi sedetu - vel rinkciausi naturalu gimdyma.
Atsakyti
As masciau taip: sedinciu buna mazas procentas, is ju daugumai daromas cp, taigi gydytoju, turinciu praktikos priimant sedincius naujagimius, yra mazai, ir tos praktikos mazai. Kadangi komolikaciju tikimybe didesne, o gydytojai praktikos mazai turi - geriau jau cp, kuri ramiai jums planini padarys be jokio streso.
Atsakyti
Gal kam nors bus bent kiek naudinga tai, ką parašysiu. 4u.gif Jei turit galimybę, pasižiūrėkit youtube filmukų apie vaisiaus apgręžimą, atliekamą medikų (deja, ne Lietuvoje, bet principas gal vis tiek panašus). Taip pat yra nemažai pratimų, kurie bent daliai moterų padeda apgręžti vaisių gimdoje paskutinėmis savaitėmis. Tam reikėtų įrašyti youtube paieškos eilutėje žodžius „turning breech baby“ arba „turn a breech baby“. Pratimus taip pat jums turėtų išmesti įrašius minėtus žodžius, jei ne, dar prirašykit žodį „exercises“ (pratimai).

Jeigu norit žiūrėti tik apgręžimo procedūrą, tai ji vadinasi „external cephalic version“ arba sutrumpintai „ECV“. Būtent apie apgręžimą kartu su vyru ir vaikais su malonumu pažiūrėjom šitą https://www.youtube....h?v=qT2jBxVoOQc trumpą filmuką (jei kam nors nepasidaro aktyvi nuoroda, tiesiog įkopijuokit šitą adresą į adresų eilutę). Moteriai apgręžimas nesukėlė jokio diskomforto, ji net pradėjo juoktis, gal juokinga buvo, o gal kuteno. smile.gif Tikriausiai taip ir turėtų viskas vykti, kai atliekama profesionaliai.

Bent jau mane tai kuo daugiau informacijos žinau, tuo labiau ramina. smile.gif
Atsakyti

ir maniske sedi jetau jetau kaip bijau jau ir nepirmas gimdymas bet sito labai bijau man jau 25 savaites yra ,bet bijau nei vienas nesedejo  :nestuke  :hmm:​ 

Atsakyti