Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų nuomonė apie audio knygas

QUOTE(cipsas @ 2007 08 08, 21:43)
Beje toks klausimas: ka rinktumetes: ar iprasta knyga ar tos pacios knygos igarsinta knyga, jei abieju kaina vienoda?  g.gif  rolleyes.gif

paprastą - vien dėl kvapo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipsas @ 2007 08 08, 21:43)
Beje toks klausimas: ka rinktumetes: ar iprasta knyga ar tos pacios knygos igarsinta knyga, jei abieju kaina vienoda?  g.gif  rolleyes.gif

Įprastą smile.gif
Ne vien dėl to, jog man ir šiaip įprastos gerokai mielesnės, bet ir dėl to, jog su jom paprasčiau. Audio knygai dar reikia turėti kuo ją paklausyti, o paprastą paėmei į rankas ir jokios papildomos amunicijos nebereikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rudens-vaikas @ 2007 08 08, 22:50)
Įprastą  smile.gif
Ne vien dėl to, jog man ir šiaip įprastos gerokai mielesnės, bet ir dėl to, jog su jom paprasčiau. Audio knygai dar reikia turėti kuo ją paklausyti, o paprastą paėmei į rankas ir jokios papildomos amunicijos nebereikia  thumbup.gif

Reikia šviesos arba dienos meto biggrin.gif o audio knygai to nereikia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as rinkciausi igarsinta, labai megstu knygas tik labai mazai laiko dabar turiu skaitymui, o vat igarsinta galeciau klausyti bet kur...nors paprasta butu fainiau del to, kad as skaitau greiciau nei igarsintojas ir labai megstu pabaiga paskaitineti tik pradejus knyga, tai kartais po to vidurys nebeidomus ax.gif , tai man igarsinta knyga kaip auklejimo priemone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipsas @ 2007 08 08, 22:43)
Beje toks klausimas: ka rinktumetes: ar iprasta knyga ar tos pacios knygos igarsinta knyga, jei abieju kaina vienoda?  g.gif  rolleyes.gif


Iprasta knyga, nes klausymas daznai lieka pavirsutiniskas smile.gif
Atsakyti
Įprastą. Net apklausoje pažymėjau, kad esu prieš audio knygas. Nesakau, gal akliesiems ar neįgaliesiems tai yra geras dalykas, bet kas gali, tai netingėkit, mielieji, ir paskaitykit popierinį variantą. bigsmile.gif
Atsakyti
Rinkciausi paprasta, kvepiancia spaustuve, salia kavos puodelis ir pan. bet kaip kazkuri cia paminejo, skubejimas yra nezmoniskas,laiko stoka didele, tai vaziuojant i darba isimest audiobook'a ir pakeliui paklausyt, niekad neatsisakau. Klausau dazniausiai masinoje.
Atsakyti
nesenai teko "skaityti" Alchemika bigsmile.gif bigsmile.gif
laaabai jausminga, ir nemaziau pastangu idejau negu ideciau skaitydama, klausyti irgi reikia moket blush2.gif
Atsakyti
Man tai neprilipo sitas dalykas. netinka ir tiek. negaliu as uzsidet ausiniu ir tada sau sedet ir spoksot i lubas. be to, vistiek neimanoma visa laika susikaupus pakankamai isbuti, tai reikia atsukineti jei neisgirsti.. tiesa, nebandziau grozines literaturos, labiau profesine, gal grozine itrauktu labiau.
Atsakyti
QUOTE(emilija13 @ 2009 01 15, 15:06)
Man tai neprilipo sitas dalykas. netinka ir tiek. negaliu as uzsidet ausiniu ir tada sau sedet ir spoksot i lubas. be to, vistiek neimanoma visa laika susikaupus pakankamai isbuti, tai reikia atsukineti jei neisgirsti.. tiesa, nebandziau grozines literaturos, labiau profesine, gal grozine itrauktu labiau.

niekad nemainyciau i audio varianta tongue.gif
Atsakyti
O as neziuriu neigiamai i audioknygas, kurios mano nuomone yra puiki alternatyva.. tradicinei ir musu visu tiek megiamai popierinei knygai smile.gif

Bet mano pavyzdziu, tai kai dirbi ilgai prie kompo, ko pasekoje grizus jau daugiau nebegali normaliai skaityt tikros knygos.. Audioknyga mielai klausau..

Stai, jei kas nezinot, kokios tos knygos yra.., tai:
neseniai vien vazinedama masina perklausiau visa Ivanauskaites "Placeba"..;
dabar daug knygu isleista motyvacijos ir tikslu siekimo temomis..;
yra ir vaikams knyguciu tiek pasaku, tiek grozines literaturos...
Pries keleta savaiciu radau parduotuvej cd skyriuje "baltaragio maluna" (audioknyga) ir avantiuriskai nupirkau vaikui. Labai patiko. Ir pasirodo tai - maksleiviu projektas!

o kur dar mokomosios audio knygos... kalbai.. ir t.t. biggrin.gif

Ka jus manot apie audio knygas savo vaikamas, o ne tik sau? Apie tai nebuvo diskutuota... unsure.gif
Atsakyti
Labai patinka knygyne pirktos knygos, bet jos brangios, o ir vietos neperdaugiausiai turiu joms kaupti, kartais klausau audio knygų ir jos man taip pat patinka 4u.gif

Skeptikai ir mėgstantys audio knygas, gali išbandyti, parsisuntę daugybę knygų iš Čia - audio knygos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėtrė: 10 gegužės 2009 - 21:23