Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sužinoti, kas temos moderatorius?

Sveiki, neradau kas priziū Vaiko sveikata, subforumas ligos blink.gif
Ačiū už atsakymą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elena1215: 21 birželio 2010 - 20:48
QUOTE(elena1215 @ 2010 06 21, 20:47)
Sveiki, neradau kas priziū Vaiko sveikata, subforumas ligos blink.gif
Ačiū už atsakymą

skyrelis be moderatoriaus smile.gif
bet galit kreiptis į bet kurį iš smile.gif
Atsakyti
sveiki,reikalinga konsultacija su juodojo saraso admininstratorium smile.gif kaip rasti atsakinga asmeni?
Atsakyti
QUOTE(mamyte 25 @ 2015 12 23, 08:40)
sveiki,reikalinga konsultacija su juodojo saraso admininstratorium smile.gif kaip rasti atsakinga asmeni?

Viso forumo administratorė yra Svajūnė. Bet galbūt gali padėt ir bet kuri moderatorė - priklausomai nuo klausimo sudėtingumo 4u.gif

Atsakyti

Sveiki, esu paskelbus tema skyrelyje "tarp musu mergaiciu", bet ji uzrakinta. Vienas dalyvis praso slaptazodzio, kad isitrauktu i ta diskusija. Kaip ir kur suzinot ta slaptazodi? Aciu :)

Atsakyti
QUOTE(eureka612 @ 2016 12 28, 21:55)
<p>Sveiki, esu paskelbus tema skyrelyje "tarp musu mergaiciu", bet ji uzrakinta. Vienas dalyvis praso slaptazodzio, kad isitrauktu i ta diskusija. Kaip ir kur suzinot ta slaptazodi? Aciu smile.gif</p>

slaptazodi pasako bet kuri moderatore jos to paklausus. bet tam reikia tureti ne maziau 100 zinuciu.
Atsakyti

Net, jei esu pati tos temos autore? Nes cia kazkur uzskaiciau, jog temos slaptazodi duoti ir ji keisti gali ir pats temos autorius, tik beda, kad neatsimenu to slaptazodzio  :hmm:  tai negi db turiu surinkti 100 zinuciu, kad pati savo temos slaptazodi gauciau?  :D​ 

Atsakyti
parasyk to skyrelio moderatorei asmenine zinute, gal duos slaptazodi ir greiciau.
Atsakyti

laba, esu naujokas. ieškau temos RODODENDRAI, nerandu.

Atsakyti

PADEKIT, AČIŪ

Atsakyti
QUOTE(Gediminas Mockevičius @ 2019 05 25, 17:15)
<p>laba, esu naujokas. ieškau temos RODODENDRAI, nerandu.</p>

Prašau https://www.supermam...?...926289&st=0
tik kad jau 2 metai kaip niekas joje nešneka. Nebent jums senesnė info taip pat aktuali smile.gif
Atsakyti

Gal kuri nors moderatorė galėtų pakeisti temos pavadinimą? :) 
Iš "Eurovizija 2017" į tiesiog "Eurovizija" ar kažkaip panašiai 
https://www.supermam...urovizija-2017/

Atsakyti