Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias fotografijas vertinate?

QUOTE(Pufaike @ 2012 01 31, 23:11)
ir paskutiniu metu temos apie fotografus tapo kažkokia skelbimų lenta, beje, keleto tų pačių fotografų, prisiregistravusių bent keliais vardais forume  doh.gif

..ir kurie skelbia vieną žinutę po kitos net ir toj pačioj temoj, manydami, kad niekas nesupras... arba kad šimtą kartų pakartojus kažkam atsivers akys "oba koks geras, imu!" bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,
man paprasciau parasyti ko nevertinu
as jau imu galvoti, kad nenoriu jokio fotografo ...nesu fotogeniska tose pagautinese nuotraukose dazniausiai kvailai gaunuosi, o pozuoti nenoriu ir man nereikia 300 vestuviniu nuotrauku pilnai uztektu 5 - 7 foto, bet kai pasidomiu kainomis tai betkoks noras fotkintis dingsta... o dar tas sveciu fotkinimas is visu kampu ir po to izulus pinigu reikalavimas...visos pasisako uz naturaluma...o man vien foto objektyvas nera naturalus reikalas tad vargu ar man pavyktu naturalai atrodyti
manau nuotraukose labiausiai turetu atispindeti nuotaika, dziaugsmas ir tas vidinis sventes didingumas. Noriu prisiminti kaip mudu sventem ir ipatingai jautemes, o ne kaip liepe pasikreipti atsitoti pasukti galva ar pastatyti koja. Kuo maziau turesiu nuotrauku tuo daugiau isliks tikru prisiminimu.
Atsakyti
Labai vertinu naturalumą fotografijose smile.gif negaliu pakęsti, kai fotografai persistengia su fotoshop'u... Viskam yra ribos smile.gif

O šiaip, man labai patinka, jog fotografai užfiksuoja ne tik jaunuosius bet ir įvariais detales. Juk tikrai ne viena nuotaka daug dienų pluša kol suderina įvairias smulkmenas ir kol pridaro įvairių gražumų, tam kad papuoštų šventę. Tad labai smagu, kai fotografai tai įamžina.

Atsakyti
QUOTE(liguske @ 2012 02 20, 16:11)
sveikos,
man paprasciau parasyti ko nevertinu
as jau imu galvoti, kad nenoriu jokio fotografo ...nesu fotogeniska tose pagautinese nuotraukose dazniausiai kvailai gaunuosi, o pozuoti nenoriu ir man nereikia 300 vestuviniu nuotrauku pilnai uztektu 5 - 7 foto, bet kai pasidomiu kainomis tai betkoks noras fotkintis dingsta... o dar tas sveciu fotkinimas is visu kampu ir po to izulus pinigu reikalavimas...visos pasisako uz naturaluma...o man vien foto objektyvas nera naturalus reikalas tad vargu ar man pavyktu naturalai atrodyti
manau nuotraukose labiausiai turetu atispindeti nuotaika, dziaugsmas ir tas vidinis sventes didingumas. Noriu prisiminti kaip mudu sventem ir ipatingai jautemes, o ne kaip liepe pasikreipti atsitoti pasukti galva ar pastatyti koja. Kuo maziau turesiu nuotrauku tuo daugiau isliks tikru prisiminimu.


Tai galit ir paprasyt fotografo, kad gaudytu akimirkas nepozuojant.

Va as tai ir nefotogeniska ir dar neturesiu profesionalaus fotografo, tai reik ir paciai pasukt galvele kaip graziau papozuot, kur nusifotkint. Darom kuklias vestuves, tai ir fotografui daug atliekamu pinigu nera. Bet kai pagalvoju, tai nera tos vestuvines foto tokios jau ipatingos, tereikia nuotrauku, kurios primintu ta diena. Juk turim daug nuotrauku, i kurias pasiziurejus sypsena smeksteli, o fotografuotos paprastu fotiku ar net telefonu, tad esme juk ne nuotrauku kokybej. O profesionalios fotosesijos galvoju gal net labiau noreciau tarkim kai lauksiuosi, su kasdieniskais drabuziais, kazko menisko, mielo ir jaukaus. Siaip dar man labai grazu priesvestuvines fotosesijos.
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2012 01 31, 20:31)
Koks užtikrintas pareiškimas  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Kiek mačiau jūsų išgirto fotografo darbus, tai nesamdyčiau tokio tikrai.

dieve ieškau fotografo vestuvėms, o jus tokius nurodot,kad dievulėlį tu mano:))) gal žinote kuris su pro juostą dar fotkina??? du men.liko
Atsakyti
Krikstynu, vestuviu fotografavimas tiek skaitmena, tiek juosta. Sioje srityje esame naujokai, bet fotografija uzsiimame jau seniai. Rimto vestuviu ir krikstynu portfolio dar neturim, bet siaip pasizvalgyti galite cia Veiksmas Kaune. Del kainu susitarsime mirksiukas.gif
tel. nr. +37060491487 Atsakome ir i sms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesa stanele: 06 kovo 2012 - 22:11
QUOTE(margo65 @ 2012 03 02, 11:48)
dieve ieškau fotografo vestuvėms, o jus tokius nurodot,kad dievulėlį tu mano:))) gal žinote kuris su pro juostą dar fotkina??? du men.liko

Paziurekite www.iamzink.lt drauges vestuves fotkino. Visi labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Ieskojau ilgai, bet manau, kad radau geriausia varianta. Todel skubu rekomenduoti ir jums, nes manau, kad zmogus tikrai turi daug uzsakymu. Fotografijos is svenciu labai nuosirdzios, mazai retusuotos, unikalios. Jis taip pat turi atskira vestuviu fotosesija, kuri man buvo per brangi, norincioms autentisku foto, su senovine fotokamera. Jau kelios mano draugiu kartos naudojasi jo paslaugomis ir nenusivilia. Todel rekomeduoju ir jums mcfoto.lt arba Mindaugas Ceslikauskas. Nes kiek ziurejau, ieskojau, arba kaina didele, arba nuotrauku kokybe labai prasta. O cia radau suderinamuma.
Atsakyti
QUOTE(liguske @ 2012 02 20, 18:11)
manau nuotraukose labiausiai turetu atispindeti nuotaika, dziaugsmas ir tas vidinis sventes didingumas. Noriu prisiminti kaip mudu sventem ir ipatingai jautemes, o ne kaip liepe pasikreipti atsitoti pasukti galva ar pastatyti koja. Kuo maziau turesiu nuotrauku tuo daugiau isliks tikru prisiminimu.


Viskas yra įgyvendinama. Tuo labiau jei paminėsite, kad nenorite pozuotų foto, o reportažo tai jūs net nepastebėsite fotografo. Dažnai girdim, kad jaunavedžiai nori linksmų, gražių, natūralių nuotraukų, bet patys pamiršta taip elgtis vestuvių dieną. Susikaustę, nesišypsantys, liūdni, paskendę rūpesčiuose, tokie būna jaunieji, žinoma ne visi. Tad pamirškite visas bėdas tą dieną, džiaukitės vienas kitu, savo švente, linksminkitės ir iš fotografo gausite užfiksuotas natūralias, šiltas emocijas smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(moony @ 2012 01 31, 20:31)
Koks užtikrintas pareiškimas  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Kiek mačiau jūsų išgirto fotografo darbus, tai nesamdyčiau tokio tikrai.


drinks_cheers.gif pritariamai linkcioju. yra zmoniu kurie moka dideliu pinigus ir uz tai gauna dazniausiai kokybiskas paslaugas, gal tik meninis suvokimas pas kiekviena skirtingas.

Bet as dazniausiai uz vidurinius variantus. tik juos uztrunki susirasti.
Geriau truputi brangiau, bet gaunu kokybe normalia, bet imu fotografa, kuris nera maximaliai uzsikroves ir neisisukes i rutina fotografavimo, tada ir pastangos is jo puses didesnes.
Aisku daug kas priklauso ir nuo paciu jaunuju. Tu gali reikalauti is fotografo daug, bet jei pats neivertini savo indelio tai negali po to verst kaltes fotografui.
Bet jau pradedanciojo visai ir su nekokia kokybe nesirinkciau.
Atsakyti
Vestuvinės nuotraukos, žinoma, kad neturi būti bet kokios. Man patinka, kad padaro įvairių, tai gali būti ir realūs momentai iš vestuvių ceremonijos, ir su fotošopu pakeistas fonas. Svarbiausia, kad fotografas dirbtų su galva. Kai kurie dirbdami su fotošopu persistengia taip, kad žmonės tampa net nepanašūs į save. O kiti nuotraukose palieka ryškius trūkumus. Pamenu, juokėmės, kai vienas mano pažįstamas tuokėsi su pajuodusiom panagėm, nes neseniai buvo tvarkęs automobilį ir neatsiplovė tepalai smile.gif , tai ką jūs manot, padaryta nuotrauka, rankos kaip tyčia pritrauktos ir tos juodos panagės matosi kuo puikiausiai. Aš suprantu, kad čia paties jaunikio apsileidimas su tokiom panagėm tuoktis, bet tai kam daryt tokią nuotrauką??? Arba jei buvo toks didelis noras fotkint rankas, tai gal galima buvo su fotošopu kaip nors tas panages ,,padailinti“ ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvitute @ 2012 11 30, 13:28)
Vestuvinės nuotraukos, žinoma, kad neturi būti bet kokios. Man patinka, kad padaro įvairių, tai gali būti ir realūs momentai iš vestuvių ceremonijos, ir su fotošopu pakeistas fonas. Svarbiausia, kad fotografas dirbtų su galva. Kai kurie dirbdami su fotošopu persistengia taip, kad žmonės tampa net nepanašūs į save. O kiti nuotraukose palieka ryškius trūkumus. Pamenu, juokėmės, kai vienas mano pažįstamas tuokėsi su pajuodusiom panagėm, nes neseniai buvo tvarkęs automobilį ir neatsiplovė tepalai  smile.gif , tai ką jūs manot, padaryta nuotrauka, rankos kaip tyčia pritrauktos ir tos juodos panagės matosi kuo puikiausiai. Aš suprantu, kad čia paties jaunikio apsileidimas su tokiom panagėm tuoktis, bet tai kam daryt tokią nuotrauką??? Arba jei buvo toks didelis noras fotkint rankas, tai gal galima buvo su fotošopu kaip nors tas panages ,,padailinti“  ? biggrin.gif


Vargsas vaikinukas smile.gif
Na bet cia jau turi profesonaliau dirbti fotografas ir geriau atrinkti nuotraukas savo darbo rezultata smile.gif
Atsakyti