Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias fotografijas vertinate?

Aš tai savo vestuvių nuotraukose norėsiu kuo mažiau fotosopo....man patinka kai būna nukankinti žmonės ar žmogus ir jei uz nugaros kažkas ne į tema matosi, tai tas vaizdas nereikalingas yra pablukintas...svarbiausia kad būtų gerai pagauti kadrai, kad būtų vienas šypsosi o kitas išsižiojęs....o kitą vertus nuotraukos dar priklauso ir nuo pačių žmonių, jei bus visur issiviepe tai nei fotosopas nepadės šventinės nuotaikos sukirti g.gif
Atsakyti
O man labiau patinka repotazinio siliaus nuotraukos, tos su sustatytom atidirbtom pozom taip pabode buvo, kai paziuri fotografo galerija ir matai, kad per visas vestuves tas pacias naudoja... doh.gif O visokiom gelytem, spalvotais remeliais, tai net baisu ir pagalvoti, kad kam gali tokios patikti. Ir sakyciau net ne super puper profesionalai super gerai padaro fotkes ir, svarbiausia, uz protinga ir sazininga kaina. Turejom gyva pavyzdi, kai sesers vestuves fotkino saves profesionale nevadinanti fotografe, bet nuotraukos nesiskyre nuo tokiu ir visi draugai, galvojo, kad nemazai fotografui paklojo, nors atsiejo tikrai nebrangiai lotuliukas.gif Ir pagaude naturaliu kadru ir , pamaciusi, kad jaunieji nelabai, pasiule ideju/pozu... Matesi, kad dirbo is dusios.
Zodziu, as reikalauju is fotografo nuosirdumo, t.y. nuosirdaus poziuro i savo darba, o ne tik plesti pinigus....
Atsakyti
Gražios vestuvių nuotraukos man yra tokios, kurios išlaiko kompozicijos taisykles, neišdegę, techniškai tvarkingos. Man gražu, kai nuotraukos nėra "štampuojamos" kiekvienom vestuvėm vienodais rakursais ir vienodose vietose, kai atsiskleidžia poros individualumas. Gražu, kai atsiskleidžia kuo daugiau emocijų, šiltų, kartais nepastebimų momentų. Dar aišku norisi ir kad "gražiai išeitum".
Meniškumas aišku irgi būtų privalumas. Jį suprantu kaip netikėtą požiūrį, neįprastu kampu suvoktą situaciją, taip sakant kai vaizde yra mintis ir staigmena.

Beje, visi besireklamuojantys fotografai nesivarginkit siųsti a.ž., nes jau turim draugus, kurie įamžins mūsų šventę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 07 rugpjūčio 2013 - 15:28
Norėtųsi žmogaus, su kuriuo sutaptų bio laukai ir nebūtų sunku atsipalaiduoti prieš objektyvą, reportažinių nuotraukų, bet tuo pačiu ir gauti patarimų, patyręs fotografas vistiek geriau mato ir žino, kaip kas, nes mes ne fotomodeliai, rimta fotosesija bus tik kokia antra, trečia smile.gif
Atsakyti
Sveikos, perskaiciau tema ir galvoju kad gal i tema man cia visai. Kaip tik nufotkino mus viena fotogorafe ir atsiunte foto. Zinot kai samdai ziuri pavyzdzius tai atrodo viskas ok bet kai atsiunte mums tai kazkaip atrodo ne to tikejausi sad.gif labai nepatiko kaip nutvarke, numuilino sad.gif paprasiau kad nuimtu viska ir duotu neredaguotas. aisku reikejo pakovoti del to. Bet vis delto akimirkas tai norisi grazias issaugoti. Ir galvoju nufotkino tai nelabai kaip bet gal galima kazkaip istaisyti. Gal galima ka is sono susirasti kas redaguoja ir perdarytu i normalias ? norisi albuma pasidaryti ar ant ant drobes kokia atsispausti. Tik nesinori dar karta pakliuti i prastas rankas. Ir kaina aisku kad butu normali. Kol kas radau tik situos, kurie uzsiima kazkuo panasiu http://nuotrauka123.lt/pavyzdziai Gal kam teko susidurti panasiai kaip man ? tikejotes vieno o gavot visai ka kita ?
Atsakyti
QUOTE(Dovile.listauske @ 2014 10 23, 15:05)
Sveikos, perskaiciau tema ir galvoju kad gal i tema man cia visai. Kaip tik nufotkino mus viena fotogorafe ir atsiunte foto. Zinot kai samdai ziuri pavyzdzius tai atrodo viskas ok bet kai atsiunte mums tai kazkaip atrodo ne to tikejausi sad.gif labai nepatiko kaip nutvarke, numuilino sad.gif paprasiau kad nuimtu viska  ir duotu neredaguotas.  aisku reikejo pakovoti del to. Bet vis delto akimirkas tai norisi grazias issaugoti. Ir galvoju nufotkino tai nelabai kaip bet gal galima kazkaip istaisyti. Gal galima ka is sono susirasti kas redaguoja ir perdarytu i normalias ? norisi albuma pasidaryti ar ant ant drobes kokia atsispausti. Tik nesinori dar karta pakliuti i prastas rankas. Ir kaina aisku kad butu normali. Kol kas radau tik situos, kurie uzsiima kazkuo panasiu http://nuotrauka123.lt/pavyzdziai Gal kam teko susidurti panasiai kaip man ? tikejotes vieno o gavot visai ka kita ?


Jau geriau pabandykit tarp fotografų paieškoti kas galėtų redaguoti nuotraukas, čia tai man kažkaip nepatikimai atrodo, pavyzdžiai ne kokie doh.gif nusiųsit vieną nuotrauką, lai sutvarko ir jei tiks galėsit tartis dėl visų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2014 10 23, 22:32)
Jau geriau pabandykit tarp fotografų paieškoti kas galėtų redaguoti nuotraukas, čia tai man kažkaip nepatikimai atrodo, pavyzdžiai ne kokie  doh.gif nusiųsit vieną nuotrauką, lai sutvarko ir jei tiks galėsit tartis dėl visų  ax.gif


Pritariu, kad geriau ieškokit fotografų, pasižiūrėkit pagal jų nuotraukas, kokios spalvos/retušavimo stilius arčiau širdies. Jei nuotraukas gavote RAW formatu, manau atsiras galinčių padėti. Jei JPEG - daugelis atsisakys tokio darbo verysad.gif
Atsakyti