Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias fotografijas vertinate?

skaitydama apie vestuviu fotografus bandziau susidaryti nuomone ko jus butent is ju tikites ir norit.. deja, suos nuomones susidaryt nepavyko, nes kaikurios kategoriskai kritikuoja visus mazai zinomus ar nezinomus fotografus, nors ju darbai man nelabai kuo skiriasi ar kartais net tikrai yra grazesni uz tu zinomu ir viusu liaupsinamu fotografu darbus. Taigi, ka jus vertinate ir kokiais kriterijais vadovaujates ziuredamos i fotografijas? kas jums patinka? Naturalumas, profesionalus fotografo sugebejimas priverst jaunuosius pozuot, pagauti kadrai, fotoshopo apdirbtos fotografijos ar dar kas? ir kiek kokiu fotografiju turetu buti albume? kiek pozuotu, kiek pagrazintu fotoshopu, kiek pagautu kadru ir pns..
Atsakyti
o koks geras klausimas, gaila, kad niekas anksciau nepaklause sad.gif
butu smagu, kad jau tekejusios pasidalintu, man atrodo, kad albume sociai 100 nuotrauku, plius kompe kiek ten gausis, nors ir pora tukst smile.gif
is fotografo reikalauju profesionalumo: sugebeti pagauti kadrus plius nenuvarginant pozuoti (teko matyt toki viena nezinoma, tai is vestuvininku badnde akrobatus islanktyt... SIAUBAS)
Atsakyti
kuris pasako jauniesiems kaip geriau daryt doh.gif

pvz. ateinu į kirpyklą ir noriu kad man pasakytų, kaip man geriau bus su tais plaukais, nenoriu klausimo: kaip norite kirptis
Atsakyti
As norejau uzfiksuotos musu dienos - taip uzfiksuotos, ne sufabrikuotos - "o dabar taip o dabar kojyte ten, rankyte ten" schmoll.gif Siaip as pries visokius "pagrazinimus" nuotraukose - jaunieji ruke arba jaunoji rozes ziedlapyje doh.gif

Man buvo svarbu kokybiskos nuotraukos ir tinkamai atspindetas dienos ypatingumas, zinoma mes ir musu dvieju fotosesija. Taip pat kad fotografas nesijaustu vestuviu Dievu ir nestumdytu musu sveciu!!!!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
norėčiau, kad dirbtų talentingas, patyręs fotografas, o ne pradedantis, nes teko matyti daug mėgėjiškų nuotraukų. man svarbiausia meniškumas, kokybė ir natūralumas. jokių rūkų, spalvotų detalių, rėmelių, drugėlių, gulbių, kurios atrodo pigiai ir neskoningai. norėčiau, kad per ilgai nekankintų...rolleyes.gif
Atsakyti
O aš norėčiau, kad fotografas pavadovautų, kaip atsistoti, kaip atsisukti, kad nuotraukose atrodyčiau geriausiai bigsmile.gif Nes aš pati nemoku pozuoti, prieš objektyvą jaučiuosi labai nedrąsiai, susikausčiusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 09 10, 15:43)
O aš norėčiau, kad fotografas pavadovautų, kaip atsistoti, kaip atsisukti, kad nuotraukose atrodyčiau geriausiai  bigsmile.gif Nes aš pati nemoku pozuoti, prieš objektyvą jaučiuosi labai nedrąsiai, susikausčiusi  blush2.gif

manai, kad jei tave reguliuos jausies patogiau lotuliukas.gif
man siaip keista, kai jaunieji vis dar tikisi kad juos pastatys, pasuks ir tt... nejaugi taip malonu jaustis marionete unsure.gif ? Suprantu, kad su fotografo pagalba galima pasirinkti vieta, kazkiek patart su rakursu, bet ar ne paprasciau vestuviu diena tiesiog skirti demesi vienas kitam, rodyti jausmus ir nesivarzyti vienas kito? gal tada ir dirbtinumo nereikes ir keistu klausimu "o ka mums dabar daryti?" atsakymas gi paprastas - nieko, tiesiog dziaugtis vienas kitu.
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 09 10, 15:54)
manai, kad jei tave reguliuos jausies patogiau  lotuliukas.gif
man siaip keista, kai jaunieji vis dar tikisi kad juos pastatys, pasuks ir tt... nejaugi taip malonu jaustis marionete  unsure.gif ? Suprantu, kad su fotografo pagalba galima pasirinkti vieta, kazkiek patart su rakursu, bet ar ne paprasciau vestuviu diena tiesiog skirti demesi vienas kitam, rodyti jausmus ir nesivarzyti vienas kito? gal tada ir dirbtinumo nereikes ir keistu klausimu "o ka mums dabar daryti?" atsakymas gi paprastas - nieko, tiesiog dziaugtis vienas kitu.

Lengva pasakyti, bet man taip neišeina doh.gif Man ir šiaip parastą dieną fotografavimas yra kančia, vengiu jo visada, nes tiesiog nemoku pozuoti, nesiseka jaustis ir elgtis natūraliai prieš kamerą, nekaip išeinu nuotraukose blush2.gif doh.gif Gražiai išeinu tik tada, kai prieš veidrodį parepetuoju pozą ir veido išraišką blush2.gif Prieš svetimą žmogų (fotografą) bet koki uatveju nesijausiu labai jau laisvai, tad kaip nors etkentėsiu tą fotosesiją, užtat tikiuosi gauti gražias nuotraukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2007 09 10, 15:28)
norėčiau, kad dirbtų talentingas, patyręs fotografas, o ne pradedantis, nes teko matyti daug mėgėjiškų nuotraukų. man svarbiausia meniškumas, kokybė ir natūralumas. jokių  rūkų, spalvotų detalių, rėmelių, drugėlių, gulbių, kurios atrodo pigiai ir neskoningai. norėčiau, kad per ilgai nekankintų...rolleyes.gif



pritariu good.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 09 11, 13:54)
<...bet koki uatveju nesijausiu labai jau laisvai, tad kaip nors etkentėsiu tą fotosesiją, užtat tikiuosi gauti gražias nuotraukas  rolleyes.gif


na nezinau, man graziausiai naturalus zmogus, su naturalia emocija... o ne su kancia veide, kad ji vercia pozuoti... schmoll.gif Zmonems, kurie jauciasi nejaukiai pries objektyva kaip tik reikia imti reportazinio stiliaus fotografus, kurie gaudo kadrus... jei labai nesivaipysit ir nesiraukysit tirkai bus graziu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 09 12, 13:29)
na nezinau, man graziausiai naturalus zmogus, su naturalia emocija... o ne su kancia veide, kad ji vercia pozuoti... schmoll.gif  Zmonems, kurie jauciasi nejaukiai pries objektyva kaip tik reikia imti reportazinio stiliaus fotografus, kurie gaudo kadrus... jei labai nesivaipysit ir nesiraukysit tirkai bus graziu  lotuliukas.gif

Pas mus vestuvėse būtent toks ir bus, bet labai bijau, kad negražiai atrodysiu nuotraukose doh.gif Na, aš kai pažiūriu kitų natūralias nerežisuotas nuotraukas... ax.gif Na, ką aš žinau, ne mano skonio schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
As labai dziaugiuosi musu fotografu. Nereikejo niekaip dirbtinai pozuot ir pan... ir nuotraukos padare thumbup.gif
Atsakyti